Şimdi Ara

Robotics 805418 wireless pci kart vista sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ben de xp de sorunsuzca kullandığım Robotics marka 805418 model bir pci wireless kart var.İkinci bir işletim sistemi olarak kullandığı vista 64 bitte bir türlü bu kartla internet bağlantısı sağlayamadım.

http://www.usr-emea.com/support/s-prod-template.asp?loc=trky&prod=5418

Kendi sitesinde vista 64 bit ve 32 bit için yapılması gerekenleri anlatıp birde 210kb civarında zipli dosya koymuş fakat denemelerim olumlu olmadı.Sizin bir bilginiz var mı acaba .Teşekkürler.

• Bir alt modelini kullanıyordum vistada sürücü bulup çalıştıramadığım için USR a mail attım.
    Cevap olarak yeni bir kart almamı önerdiler maalesef.Sattım yenisinide almadım alırsamda USR almayı düşünmüyorum.Kaliteli fakat destek özürlü ürünler
  • Evet Mpy ben de aynı şekilde mail attım USR'e ve cevap olarak vista desteğinin bulunmadığını ancak eyni modellerle bu sorunumu girecebileceğimi söylediler:)

Her ne sebeptense sitelerinde benim kart için 200 küsür kb lık vista 64bir driverları var.Fakat sanırım göstermelik olsa gerek :)

Bende Zyxel'in usb adaptörünü sipariş verdim gelsin vista'da deneyeceğim.64 bit desteği olduğundan eminim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.