Şimdi Ara

Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] (793. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
56.068
Cevap
1.322
Favori
2.233.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 791792793794795
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sherman ile iletişime geçtim s5 dahil tüm modeller tükenmiş kasım sonu gelecek diyorlar... fırsat üstüne fırsat kaçırdık nasip..

• quote:

Orijinalden alıntı: eternalsun

360 s5 2188tl ye satilmis su an fiyati 2999tl umarim sherman tekrar indirim yapar, indirim yaptigi an s5 alacagim net karar verdim.
    İnsallah 111 tl kar etmek için beklerken daha yüksek bir rakamla karşılaşmazsınız. Dün 2300 den satılan hepsiburada ürünleride bitti. Ve ve ve şey kuruda malum 7.94 olmuş. Bana sorarsanız şu zaman diliminde bulduğunuz ne varsa alacaksınız yoksa ertesi gün daha fazla ödemeniz muhtemel.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Sherman ile iletişime geçtim s5 dahil tüm modeller tükenmiş kasım sonu gelecek diyorlar... fırsat üstüne fırsat kaçırdık nasip..

Tahmin ettiğim sey gercekleşmiş. 20 saniye arayla atmışız mesajları..

• alexsis83 kullanıcısına yanıt

hocam o an siteden alsaydımda hepsiburada stokları son stoklarmış sitenin stok durumunu sabah revize ettiklerini belirttiler

• alexsis83 kullanıcısına yanıt

bu arada 2188tl ile 2999 tl arasında 111 tl yok :) yanlış hesap

• Bende aliexpresste t8 aivi buldum. Bölge kısıtlaması vs yok değilmi. Alsak kullanabiliriz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • alibalyedi A kullanıcısına yanıt
    Haritalama istemezseniz 600 serisi 100m2 alana kadar işinizi çok iyi görür.
    Haritalı modellerinin fiyatları bence makul değil.

• quote:

bu arada 2188tl ile 2999 tl arasında 111 tl yok :) yanlış hesap

Hepsi birada 2299 du o rakamdan hesaplamıştım 😆😆 2999 u benim hatam pardon ☺️

• Merhabalar, Bu iki üründen hangisi fiyatını hak eder?

Viomi V2 Pro Vacuum Cleaner - 3464 TL

Roborock S5 Max Vacuum Cleaner - 4578 TL

• eternalsun kullanıcısına yanıt

3 modelin de aynı anlarda tükenmesi bana çok inandırıcı gelmiyor açıkçası. Zamanında yanlış yönlendirmelerinden ötürü de alım fırsatını kaçırmıştım zaten. Stokları bilinçli kapattıklarını, kapatmalarının nedenini ise doların yakın zamanda yüksek artış göstermiş olması nedeniyle yapılmış bir ekonomik hamle olabileceğini düşünüyorum. Bir de beni bu düşünceye iten sebebin, kasım ayında gerek n11 sitesinin gerekse de şahane cuma kampanyalarının olması nedeniyle, ürünlerin tekrar piyasaya sürüleceğini düşünüyorum.

• potansiyel suçlu P kullanıcısına yanıt

İşi bilen büyüklerimizin ve genel kullanıcı memnuniyetleri, daha çok tercih edilme nedenlerine bağlı olarak ; S5 max derim ben.

• No mop zone buldum arkadaslar.peki bilenlere sorayim.tam belirleyemedigimizden koselerden halilara filan cikiyor..islanmasi nemlenmesi bizim icin sorun teskil etmiyor.Cihaz acisindan sorun olur mu?

• mali_bu16 kullanıcısına yanıt

ben de bu görüşe dayanarak s5 max siparişi verdim ama v2 pro modeli de aklımda kaldı umarım f/p olarakta doğru tercih etmişimdir :)

Alınmış alınmıştır... bence herkes için en iyi, en güzel, en yakışıklı robot sahip olduğu robot süpürgesidir 

Ali hocamın bir sözü var ; En kötü robot bile, robotsuz bir evden iyidir.

Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mali_bu16 -- 14 Ekim 2020; 11:41:33 >

Nereden aldınız hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ShadowOfSpirit kullanıcısına yanıt

Robotu bilmem ama bildiğim ve araştırdığım kadarı ile nemli halı bakteri oluşumunu destekler, sağlık açısından bence sorundur.

Saygılar.

• Merhabalar. 2+1 85-90m2 civari bir evimiz var ufak bir kızımız var evde oyuncakları vs çok etrafta oluyor. Hem mop hemde süpürgeli model bakıyorum bir zamandır anasayfadaki bütün detayları okudum. Ancak sizlere sormak istedim evde ufak cocugu olanlar için bu 2 özellikli veya tek süpürge olarak tavsiye edebileceğiniz bir ürün var mı? Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: alibalyedi

Nereden aldınız hocam?

düneyin amazon tr sitesinden satın aldım.

• nagehan54 N kullanıcısına yanıt

Tesekkur ederim:)

• Bir anda bitmedi, ben bile ihtiyacım yokken aldım iş yerine götürürüm vs dedim hala evde duruyor, fiyat Avrupa ve Amerika'dan bile ucuzdu. Sadece bu forumu takip eden 15 kişi almıştır. Ülkede hiç bir şeyin fiyatı yerinde durmuyor zor bir kış bekliyor milleti. 3K olan S50'nin 5k ya çıktığını gördü bu gözler.

• 
Sayfa: önceki 791792793794795
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.