Şimdi Ara

Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] (2088. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: 4AEWZREDVU Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
56.068
Cevap
1.321
Favori
2.233.701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20862087208820892090
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu çok doğru. Robotlar insanları tembelliğe alıştırıyor ve bundan vazgeçemiyoruz.

Öğlen ofise robotunu getirip 'akşama tamir olmuş halde eve götüremezsem yuvam yıkılır' diyen çok müşterimiz oldu, eksik olmasınlar.

E tabii bizler de robotların rahat çalışması için gerekeni yapmalıyız.

Gesture (mimik) kontrolü gelmedikçe ev robotlarında ön kameranın çok işlevli olmadığını düşünüyorum. Yazılım olarak en iyisi ve en gelişmişi (hassasiyet, obje kütüphanesi, yaklaşım ve kaçınma algoritmaları bazında) Ecovacs T serileri şu an için, ancak çok firma konu üzerinde çalışıyor.

Saygılarımla

@QRX

• Merhabalar, Arçelik ya da Beko robot süpürge kullanan var mıdır? Varsa yorumlarını alabilir miyim?

• Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • burakgibiyim B kullanıcısına yanıt
    Yahu sen 4400 TL ye almadın mı S6 MaxV yi?! Daha ne istiyon? 😁 Avrupa ve ABD de Roborock ın en pahalı satılan robotu; S7 lie flyatı aynıydı en son baktığımda

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • needacar kullanıcısına yanıt

6 -7 bin TL vereydi aramazdı başka robot. 4.4 verdiği için yeni zevkler peşindeRobot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TimeBoy -- 5 Aralık 2021; 18:39:32 >
  • Yanlış anlaşılma olmuş mesajımı sildim, kusura bakmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkan1zek -- 5 Aralık 2021; 19:33:40 >
  • Arkadaşlar ldysto R1 aldık bitane süpürmesi navigasyonu vs süper fakat su doldurup silme modunda calistirinca yeterli su yok arızası veriyor. Var mı sorunu yaşayan veya çözüm bulan

• furkan1zek kullanıcısına yanıt
    Hoca sen msj diğer konuya yazmışsın; orada duruyor. Bu forumda dokunulmazlığı olan bölüm araç satış fiyatlarının pa6laşıldığı bölüm. Forum toz kondurmaz oradaki manipülasyona!
    https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=151343696

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi needacar -- 5 Aralık 2021; 19:10:26 >
  • AtibaDedem kullanıcısına yanıt

Bildiğimiz Bona 700 serisi robotlar, orta seviye özellikteler. Servisine güveniyorsanız alabilirsiniz.

• TimeBoy kullanıcısına yanıt

Sesli güldüm!

• Hepsirobot kullanıcısına yanıt

Daha uyguna alma şansım var da o yüzden sormuştum. 4500 TL'ye kadar mop özelliği de olan hangi marka ve modeli önerirsiniz?

• AtibaDedem kullanıcısına yanıt

Ben fiyat takip etmiyorum, hiç robot satın almadım. Ama sanırım 360 S7 veya S9, Fantom Galaxyi Dreame L10 makul fiyatlarda.

• Roidmi EVE PLUS aldım ve 15 gündür kullanıyorum. Alır almaz güncelleme yapıp o şekilde kullandım. Şu anda oldukça memnunum.

En büyük kusuru halıyı 5sn sonra tanıyor. 5 sn de zaten halının sonuna gelmiş oluyor. yani halıya gelince güç arttırma verimli değil. haritalama ve sensörler oldukça başarılı.

Başka robot aradığımı nerden uyduruyonuz? Bu forumda fikir üretmek yasak mı? Herkes lafı başka yerinden anlıyo, ondan sonra ben bişey diyince kötü oluyorum. Hepsirobot sizde bana laf soksunlar diye bekliyonuz heralde!

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Takılıyoruz sadece .Bu kadar yükselmeye gerek yok.

Bende takılıyorum canım kızmana gerek yok 😉

Buna ne cevap yazsam konu gereksiz uzayacak. Dilediğiniz gibi anlayabilirsiniz.
    Güzel bir hafta diliyorum.

• Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    Takılıyorum canım alınmayın. Sizde iyi haftalar.

• Roboroc S5 Max Metro markette 5.500 TL'ye satılıyordu.Son zamanlardaki yükselen fiyatlara bakarak o fiyat fırsat olabilir mi?Biraz daha bekleyelim desek daha da yükselir mi?

• harungs1905 H kullanıcısına yanıt
    Dün mağazanın birinde (21.30) 6000 e anlaştığımız bir ürünü sabah 6500 olarak düzelttiklerini, bu fiyattan satabileceklerini bildirdiler. Dün dediler ama pazartesi ne olacağı belli olmaz diye!

• 
Sayfa: önceki 20862087208820892090
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.