Şimdi Ara

Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] (1821. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: TinyAngel , TinyAngel
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 11 Misafir - 12 Masaüstü1 Mobil
5 sn
56.024
Cevap
1.321
Favori
2.230.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
9. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 18191820182118221823
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Çok teşekkürler üstad, takip edeyim :)

Saygilar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.hepsiburada.com/irobot-roomba-976-wi-fi-li-robot-supurge-p-HBV00000YHT6U

iRobot Roomba 976 Wi-Fi'lı Robot Süpürge

Tavsiye eder misiniz ? bir video da oda seçimi yapılamıyor demişler doğru mu? Mop ihtiyacım yok...

• @Hepsirobot

üstadım selam,

ufak bir sorum var, fikrinizi belirtirseniz çok memnun olurum. 10 aylık Ecovacs n79s makinem var. Batarya dolsa bile sürekli bataryayı şarj etmeye çalışıyor. 10 saniye şarj etmeye çalışıyor, duruyor, tekrar şarj deniyor. bunu engellemek için güç şalterinden kapatmak zorunda kalıyorum. ancak o şekilde şarj duruyor. video aşağıdadır.

batarya bölümünü açtım, bataryayı soketinden söküp tekrar taktım, sorun çözülmedi.

Bu arada cihazın süpürmesinde, evi temizlemesinde vs. bir sorun yok görünüyor. Benim yapabileceğim bir şey var mı, yoksa amazon almanya'ya iade mi edeyim?

Yanıtınız için şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 24 Haziran 2021; 13:18:44 >

• halilcc kullanıcısına yanıt

Doğrudur oda seçimi yapılamaz çünkü haritasını kaydetmez.

Ama onun dışında alabileceğiniz en iyi süpürme robotlarındandır.

• MacGyver. kullanıcısına yanıt

Bir veya birkaç hücre top-up bilgisini vermiyor. Bu bir batarya sorunudur.

Bir zararı yok ama çok yakın olmayan bir süre sonra zaten hücrelerde sorun ilerler ve bataryanızı değiştirmeniz gerekir.

Değişim kararı size ait tabii ki.

Saygılarımla

• quote:

Orijinalden alıntı: Hepsirobot

SE artık eskiyor, ben zaten Viomi önermiyorum bu plarformda.
    A10S, MopPro2+ veya piyasaya yeni giren yüksek batarya kapasiteli ve ön kameralı Pupyoo da düşünebilirsiniz.

Mesajınız için teşekkür ederim. Kendimi bütçe olarak zorlayabilir miyim bakmam lazım biraz aşıyor ama normal mop proyu önerir misiniz 140 M2 evi tek seperde süpürebilir mi?

• Hepsirobot kullanıcısına yanıt

bilgi için teşekkür ederim üstad,

demek ki bataryayı değiştirirsem düzelecek ancak böyle idare edebiliyorsam da edeyim diyorsunuz. bataryanın bu kadar kolay bozulmuş olması iyi olmamış. 85 m2 evi 10 ayda, haftada 2 seferden toplamda 70-80 defa süpürmüştür.

pilini çıkarıp bizim pilciye fiyat sorayım diyeceğim ama herhalde o pilin yenisini yapmak için en az 300-400 lira isteyecektir. garantisi olan ürün için bu masrafı yapmak uygun olmaz.

bunu 212 euro'ya almışım, o parayı iade alırsam üstüne ekleyip daha iyi bir öneriniz yoksa Türkiye'den Roomba 976 alacağım sanırım.

güzel güzel geçinip gidiyorduk, kötü oldu bu...

selamlar.

• rigbi kullanıcısına yanıt

merhaba, normal mop pronun fiyatından yaklaşık %10-15 artış ile bütçeyi zorlayabilirseniz A10s i şiddetle tavsiye ederim size. Tam bir f/p ürünü. Bende uzun süre araştırdım tamda mop pro 2+ almaya karar verdiğim anda A10s çıkınca Ali Bey'in de tavsiyesi ile aldım çok memnunum.

yeni, sağlam, kalitel bir ürün ve temizlik performansıda gayet iyi.

gölünüze ve kesenize göre olur inşallah...

Amazon Prime da 2750 TL ye sattı bu ürünü; şimdi 2983 TL ye satıyor.

iRobot Roomba 976 Robot Süpürge https://www.amazon.com.tr/dp/B08KXXR91R/ref=cm_sw_r_cp_api_glt_i_XADTEBED7V90SR08CEKZ

• needacar kullanıcısına yanıt

Oda seçimi yapılamıyormuş bu süpürge de

• Dostlar selamlar. 3000 TL'ye kadar(Belki 4000 olabilir ama olmasa daha iyi olur:) ) bir robot süpürge bakıyorum. Bu fiyat aralığından alabileceğim en iyi performans ürünü hangisi olur. 360 s7 önerdi bir arkadaş ama siz ustaların yorumları benim için daha degerli. Adana'da yaşıyorum ve evde halı çok yok. Ev 2. katta oldugundan çok toz oluyor malesef. Silme benim için çok önemli değil ama olsa daha iyi olur. Degerli yorumlarınızı bekliyorum.

Not : İlk robot süpürge deneyimim olacak :)

• quote:

Orijinalden alıntı: kk1903

merhaba, normal mop pronun fiyatından yaklaşık %10-15 artış ile bütçeyi zorlayabilirseniz A10s i şiddetle tavsiye ederim size. Tam bir f/p ürünü. Bende uzun süre araştırdım tamda mop pro 2+ almaya karar verdiğim anda A10s çıkınca Ali Bey'in de tavsiyesi ile aldım çok memnunum.

yeni, sağlam, kalitel bir ürün ve temizlik performansıda gayet iyi.

gölünüze ve kesenize göre olur inşallah...

Güzel yorumunuz ve temenniniz için teşekkür ederim artık araştırmaktan sıkıldım son anlardayım alacağım model iyi olsun diyorum. Puppyoo çok beğendim ama biraz aşıyor beni, galiba A10s alacağım ama bataryası nasıl onun da yüksek mi araştırıyorum şuan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rigbi -- 24 Haziran 2021; 15:27:19 >
  • Robot süpürge seçimi herhalde dünyanın en zor şeyi..

• Omert34 O kullanıcısına yanıt

Ülkemizde evler bol eşyalı/tıkabasa dolu olduğu için,

Ekonomik şartların ve para kazanma zorluğu söz konusu olduğu için,

Önünen gelen robot getirip satıp arkasında durmadığı için,

Evet zor bir seçim süreci hocam.

Evet yarı akıllı 😁

• mali_bu16 kullanıcısına yanıt

Öyle valla hocam ürünlerin büyük bir çogunlugunun sözde garantisi var.. eşya konusuna kesinlikle katiliyorum hocam evlerimiz genellikle eşya dolu.. Tam karar verdim diyorum bir şey goruyorum daha cok kafam karisiyor. Araba falan alsam bu kadar zorlanmazdim

• Omert34 O kullanıcısına yanıt

ALLAH kolaylık versinRobot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] 

Forumda incelediyseniz belli başlı markalar mevcut cihazlarının arkasında duran...

Herşeyden önce paranıza göre veya modaya göre robot bakmak hatasnı yapmayın! ihtiyaçlarınıza en uygun robotu tercih edin derim ben kendi fikrim olarak.

Saygılar.

• oqi kullanıcısına yanıt

dream f9 aldım 2 günden beri kullanıyorum iyi cihaz işini yapıyor.

• mali_bu16 kullanıcısına yanıt

Sağ olun hocam. Umarım en doğru kararı verebilirim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omert34 -- 24 Haziran 2021; 16:28:46 >
  • cagataybas kullanıcısına yanıt

Eşyalarınızın yüksekliğide önemli bir kıstas hocam (robotun girebilmesi için)

• 
Sayfa: önceki 18191820182118221823
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.