Şimdi Ara

Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] (1117. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
55.885
Cevap
1.318
Favori
2.218.768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11151116111711181119
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok teşekkür ederim o zaman yarın Ekay dan siparişimi veriyorum roborock s5 max... Geldikten sonra sorularıma devam:)

• Hepsirobot kullanıcısına yanıt

Çok teşekkür ederim Ali Bey. Sayenizde çok şey öğrendik, neticesinde bunu almak kısmet oldu, katkılarınız için çok teşekkür ederim.

• Impressive I kullanıcısına yanıt

Ben Cuma indirimlerinde amazon italyadan aldım bunu. 499 euro ürün fiyatıydı, kargo ve vergiler dahil 679 euroya geldi robot.

Çinden almamak için çok bekledim böyle bir indirim gelir mi diye, zira bu kadar para vereceğim ürünün arkasında amazon olmasını istedim. Şu an içim çok rahat, en ufak bir şeyde iade edebileceğimi biliyorum. Umarım hiç sorun yaşamam tabi.

Benim aldığım model AIVI modeli değil, kamerasız olan ve önünde 3D True Detect yazan modeli. Özellikle kamerasız olmasını istediğim için bu modeli aldım.

T8 serisi ecovacsın ürettiği en üst ve en yeni modeller. Aslında donanımsal olarak cisim algılama sensörlerini saymazsak 950'den temizlik anlamında çok da farkı olduğunu açıkçası düşünmüyorum. Ama tabi titreşimli mop (normalde ayrı satılıyor ama benimkinde kutu içinde geldi, Çinden gelen ürünlerde de kutu içinde geliyor) ve kendini boşaltma ünitesi eklenebilmesi de artıları olarak sayılabilir.

• bjQ7 B kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim.

Evet, kamerasız olan modeli bu.

Kullandıkça deneyimlerimi aktaracağım. Hatta eğer üşenmezsem video incelemeler de yapmayı planlıyorum.

• Takipteyim bende
  • @Dr.Aequitas @Hepsirobot

Ya yurtdışı riskine girip T8'e girişeceğim 700 dolar civarına ya da hala kararsız kaldığım S5 ile 950 arasındayım. Hangisi bir adım önde olacak karar veremedim.

Bunu kesin düşünmüştür birileri, su haznesine deterjanlı su koyma işlemi yapılabiliyor mu?

S5 max mi 950 mi derseniz s5 max derim, ecovacs alacaksanız ve o fiyatlara çıkacaksanız t8 en tercih edilesi model bence.

Su tankına 1 çay kaşığı çamaşır suyu, sirke gibi şeyler koyulabiliyor, ilk mesajda da mevcuttur inceleyebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hupsan'ı en iyi @bjQ7 hocam bilir 

• esencer E kullanıcısına yanıt

360 s7 de öneririm naçizane.

• fgulsen F kullanıcısına yanıt

360 s7 sizin ihtiyaçlarınızı karşılar ama mop ile ilgili ekstra bir hassasiyet varsa, elektronik kontrollü mop sistemine sahip s5 max ya da ay sonunda stoklara girecek olan 360 S9 modelini kendimden öneririm.

• Dr.Aequitas D kullanıcısına yanıt

Rica ederim efendim, güle güle kullanın.

Ben uzun vadeli tercihimi net olarak O950'den yana kullanırım.

• 360 s7 videolarinda sanki halilarda daha zor ve yavas gidiyor gibi bir izlenim olustu s5 max ile ikisinide gormus olan biri varsa kiyaslayabilir mi?

aradaki 1000tl fark batarya vs gibi ufak seyler icin onemli degil ama reel performansi ne kadar farkediyor onu merak ettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdaragorn -- 4 Aralık 2020; 9:12:53 >
  • serdaragorn S kullanıcısına yanıt
    Benim s7 videolarinda ve s5 max kullanimlarimdan gozlemimi soyliyim..s7 nin manevralari daha dairesel yenilikci..s5 max cok köşeli hatlarda dönüyor..s5max ta yanliz hic sikinti yasamadik.s7 ile s5 max biraz farkli kategorilerde.s5 max batarya ve su pompasi hacmi açısından önde.
  • Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    Yazilim yönünden s950< roborock<360 gibi gozlemledim uygulama goruntuleri ve kendi kullandiigm s5 max tan.ne dersin abi? çünkü burada malzeme kalitesi vs ovulmesine rağmen ki öyledir de, ozmo 950 nin navigasyonlama sikintisi filan okudum diye hatirliyorum ki sen brnde daha fazla gormussundur abi
  • ShadowOfSpirit kullanıcısına yanıt

Roborock ve S7/9 biraz daha kullanıcı odaklı, haklısınız.

O950 grubunda biraz daha mühendis bakışı var gibi hissediyorum ben hep.

• Roborock S5 max ile ilgili birçok olumlu yorum var hepsine katılıyorum

Tek gördüğüm olumsuz yanı. Halı ile zemin arasında kalan kısım var halıya çıkıyor ama robotun yarısı halıda yarısı zeminde o kısımda bir kırıntı olursa onu alamıyor onun dışında iyi.

• cafzafer2 C kullanıcısına yanıt
    Orayı da ters acıyla girerse aliyor ama x2 modunda yine ayni yonden yanastigi iicin halıya alamıyor...360 modellerinde pitikare yapiyor mesela
  • serdaragorn S kullanıcısına yanıt

Yani 360 markası ve robotları iyi ancak kıyasladığınız s5 max farklı bir klasman, ikisini karşılaştırmak çok doğru olmaz bence.

Halı performansı için her iki modelide aynı halıda denemek gerek, ancak s7 yi sadece batarya olarak düşünmeyin;

Elektronik su pompası yok

hazne kapasiteleri daha düşük

Yazılımsal olarak çok fark var diyemem, tüm 360 marka robotlar TR dil desteği ile geliyor

Zik-zak olarak pitikareli temizlik içim x2 modu 360 marka robotlarda mevcut

İllaki S5 max' e emsal bir robot arıyorsanız 360 S9 modelini inlemenizi öneririm;

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/146452998

Siz bütçenize uygun robot süpürgemi arıyorsunuz, yoksa S5 max' e ikame bir cihaz mı arıyorsunuz?

• ShadowOfSpirit kullanıcısına yanıt
    bjQ7 B kullanıcısına yanıt

Hangi x2'i ?   şu kafasına göre kimi cihazda düz gidip gelen, kimi cihazda keyfekeder pitikare yapan mı?  

Şaka bir yana S5 max' in kalitesi ortada ancak , mazlesme kalitesi, ömür olarak bir şey demek bize düşmez ama ufaktan yazılım doluluğu ile, TR pazarına resmi olarak girmesiyle tahtını sallayan rakipler kendini göstermeye başladı sanki  @bjQ7

• 
Sayfa: önceki 11151116111711181119
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.