Şimdi Ara

Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] (591. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: andıran otu , andıran otu Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 8 Misafir - 9 Masaüstü1 Mobil
5 sn
56.069
Cevap
1.322
Favori
2.233.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 589590591592593
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu gün ilk temizliğimi yaptırdım. İrobot halı performansını baya övmüştünüz hocam ama açıkcası bu kadar beklemiyordum. Halıyı resmen içine çekmiş 😂😂 desen bile halıdakiyle aynı 🤣

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ftekin1453 F kullanıcısına yanıt
    İyi günlerde kullanınız, ilk seferlerde bu olur ama sonradan azalır.

Bu sayfalarda tecrübelerime dayanarak tarafsız ve güncel bilgilendirmeler veriyorum, denemediğim ürün hakkında da yorum yapmıyorum.

Süpürmede iRobot iyidir ama çok pahalıdır.

• İrobot i7 yi en uygun fiyatla nereden alabilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vazgectim35 V kullanıcısına yanıt
    Ya ben çok mu safım. Hiç anlamadım reklam olduğunu 🙈😂

Bu hangi marka ve model

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Haticenurkc -- 14 Temmuz 2020; 20:3:8 >
    😱😱😱

• Haticenurkc H kullanıcısına yanıt
    İrobot s9 plus

• quote:

Orijinalden alıntı: Hepsirobot

Güzel reklam!
    Güzel tespit

• Forumun 15 yıllık gedikli uyesi bile var aranizda...yemezler reklamcilar

• quote:

Orijinalden alıntı: mavishow

Sevgili forumdasim selamlar,bende ne ediyorum ediyorum 2800 3000 bini geçemiyorum, neye karar verdiniz hangi site nerden neyi almaya karar verdiniz,sanki bu paraya kafa agritmayan, moplu, batarya anlamında, emiş gücü anlamında en kolay turkiyede ulaşabileceğimiz ürün mija 1s mi, ne dersiniz,

ustadlar forumdaslar hesapta 3000 hazır,iki satır yukarıdaki bağlamda,Allah rızası için şu siteden şu mali alın deyiverinde kurtulalım sizde bizde :))

Alıntıları Göster
    Hocam selamlar xiaomi 1s modelinde mop özelliği yok yanlış bilmiyorsam ben şimdilik acele etmeme amazon.de indirimlerini bekleme kararı aldım eğer Ozmo 950 modeli indirime girerse onu düşünebilirim ya da kendim eş dost almanyaya yolu düşen biri olursa ondan rica edeceğim.

Xiaomi modeller çok özellikli duruyor ama yazılım ve cep telefonu uygulamasından randıman alamayacağımı düşünüyorum roborock olanlar belki verimli olabilir ama onlar da zaten ozmo950 fiyat bandında o zaman yine Ecovacs ürünlerine yönelebilirim. Bir de sanki bekledikçe daha güzel ürünler daha makul fiyatlara çıkıyor gibi hissediyorum daha optimum özellik/fiyat dengesine oturmadı bu teknoloji gibi geliyor.

• https://www.amazon.de/dp/B07PDZG1QV

https://www.amazon.de/dp/B07PM8QYGH/ref=mp_s_a_1_19?dchild=1&keywords=irobot+roomba&qid=1594762570&sprefix=irobot&sr=8-19

@Hepsirobot Merhaba siparis etmeden once emin olmak icin irobot i7 yazdigimda fiyat ve gorunum farkli olan bu iki urun cikiyor. Aradaki farki bilen beni aydinlatabilir mi lutfen ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dilexi -- 15 Temmuz 2020; 9:43:56 >

• S5 max 3600₺ yurtdışı diyor. Gearbest ,Bangooktan bile daha hesaplı değil mi? Eksisi nedir bunun?https://www.hepsiburada.com/xiaomi-roborock-s5-max-robot-supurge-pm-HB00000Q7FBK

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AFBC3338C

Merhaba aşağıdaki video sahibi arkadaş aynı zamanda burada tekiz rumuzuyla yazıları olan kişi, şahsen tanımamakla birlikte yazılarından iyi bir insan olduğu izlenimine sahip olduğum biri ve yanılmıyorsam bangood sitesinden satın almak isteyenlere kupon gibi bir şey veriyor , nedir nasıldır bilmiyorum.

Aynı zamanda youtube kanalında inceleme videoları var , mijia 1s videosunu atıyorum

https://www.youtube.com/watch?v=a_gy2-FgoN4

Bir iletişime geçin aklınız yatarsa , sanırım verdiği kuponla indirimli alanlar oluyor. Ama teslimat ne zaman oluyor vs hiç bir fikrim yok.
    Paşam üstadım bu son düzenlemeler vs ile banggood ile alışverişin pek bir manası kalmadı gibi, aynı fiyata geliyor son ödeme kısmında

• mavishow kullanıcısına yanıt
    Ülkemizdeki düzgün bir ithalatçıdan almanızı öneriyorum. Sık sık arıza yapan kısımlarında olan bir fan değişimi, sensörü ve işçiliği ile 250TLyi buluyor, bir çok S serisi bundan muzdarip mesela.
  • dilexi D kullanıcısına yanıt
    Aslında aynı ürün fotoğraflardan görebilirsiniz. Ancak satıcının Amazon'un kendisi olduğu ürünü almalısınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sekomiko

Hocam selamlar xiaomi 1s modelinde mop özelliği yok yanlış bilmiyorsam ben şimdilik acele etmeme amazon.de indirimlerini bekleme kararı aldım eğer Ozmo 950 modeli indirime girerse onu düşünebilirim ya da kendim eş dost almanyaya yolu düşen biri olursa ondan rica edeceğim.

Xiaomi modeller çok özellikli duruyor ama yazılım ve cep telefonu uygulamasından randıman alamayacağımı düşünüyorum roborock olanlar belki verimli olabilir ama onlar da zaten ozmo950 fiyat bandında o zaman yine Ecovacs ürünlerine yönelebilirim. Bir de sanki bekledikçe daha güzel ürünler daha makul fiyatlara çıkıyor gibi hissediyorum daha optimum özellik/fiyat dengesine oturmadı bu teknoloji gibi geliyor.

Alıntıları Göster
    Vala bende 3000 tlye net nokta atışı şu ürün şu adresten sıkıntısız carpilmadan alınır, keyfine bakılır, mutlu olunur tavsiyesi bekliyorum....

hem moplu..
    , hem emiş gücü iyi..... hem haritalama yapabiliyor, maksat bir sonraki turunda serseri mayın gibi çarpa çarpa gitmesin bari.... batarya eh işte yeter düzeyde olsun., neticede bitince gidip şarj oluyor, varsın 2 saatte diilde 3 saatte bitirsin işini,..... tavsiyesi bekliyorum:))) @Hepsirobot üstadım yoğun, gurubun bütün yükü üstünde gibi ona bişey diyemem, zaten her sorumuza cevap veriyor alakadar oluyor, oldu bide kredikartimizin nosunu verelim bizim yerimize alışverişi yapsın :)) ama diğer daha önce almış kullanıcı ve bilgili ustadlara bu sorumun etrafında bilgi bekleyen bu fiyat çerçevesinde bu ürüne kavuşmak isteyen çok kişi var,
    Lütfen bizlere bir yardım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavishow -- 15 Temmuz 2020; 12:2:57 >

• Bu Robot süpürgenin şuanda en iyi modelleri hangileri Xiaomi ve irobot ikisi arasında birçok modeli var hangisini tercih edeceğimi bilemedim. birçok mesaj var hepsini okuyamadım. Konu hakkında bilgili birisi 5-10 bin arasında üst seviye haritalaması falan olan modellerden hangisini önerirsiniz.

Duvara çarpıp dönen modellerden değil.Belirli bir düzende her yeri dip bucak temizlemesini istiyorum.

Şimdiden teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mamii70

Bu Robot süpürgenin şuanda en iyi modelleri hangileri Xiaomi ve irobot ikisi arasında birçok modeli var hangisini tercih edeceğimi bilemedim. birçok mesaj var hepsini okuyamadım. Konu hakkında bilgili birisi 5-10 bin arasında üst seviye haritalaması falan olan modellerden hangisini önerirsiniz.

Duvara çarpıp dönen modellerden değil.Belirli bir düzende her yeri dip bucak temizlemesini istiyorum.

Şimdiden teşekkür ederim.
    3000 tl de kaldığım için alamadan yerinde oturan ve ustalardan alma yeri ve net cihaz no bekleyen biri olarak konuşuyorum, ki bende sevgiye :) ve nokta atışı oneriye ihtiyaci olan biriyim, 5000 nin üstüne çıkma şansım olsaydı yada imkanım demek daha doğru,https://www.robogil.com/ bu sitedekilerden alırdım, arkama yaslanirdim, adamlar yol parasını versen eve kadar gelecek şekilde,yani sanki o şekil bi geri takip izlenimi verdiler bende....

• Hocam bu markayı ilk defa gördüm. Yerli bi firmamıdır ne zaman kuruldu ne zamandır sektörde bişey yazmamışlar aynı paraya neden Xiaomi veya irobot tercih etmeyip bu markayı tercih edersiniz ?
  • mavishow kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Bu aslında bir zemin ve metrekare sorunu.
    Çok geniş alanlarda küçük bataryalı cihazlar yoruyor ve yoruluyor. Bu fiziksel bir durum. Tabii genelde hiç gözetilmeyen bir konu da robotların bir tasarım kapasiteleri olduğu. Yani toz haznesinden bataryasına, tekerlek çapından dişli mekanizmalarına ve hatta motor kalitelerine dek robotların bir tasarım anlayışı ve aşamaları var. Bunu hiç göz ardı etmeden yapılan alışverişlerde, sizin de dediğiniz gibi, 2 saatte bitireceği yerde 3 saatte bitiriyor ama 4-5 ay sonra mekanik arızalar başlıyor hemen. Dolayısıyla.... her şey kararında olmalı.

Eğer mekan çok büyük değil, halı miktarı da fazla değil ise Xiaomi 1C veya Mop Pro o fiyat çerçevesinde makul ürünlerdir mop isteyenlere.
    Saygılarımla
  • 
Sayfa: önceki 589590591592593
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.