Şimdi Ara

Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] (573. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
56.010
Cevap
1.322
Favori
2.229.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 571572573574575
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    birkaç gündür yaklaşık 70 sayfayı okudum.
    Halı tanıma özelliği sebebiyle ozmo 950 alacak gibiyim.

amazon.de'den verilen siparişlerin yaklaşık ulaşma süresi nedir acaba?
  • Sanirim 15 günü geçmiyor..ama bekleyin 477 €idi fiyat suan 465. Ama kampanyada 399 a alanlar olmuş.. düşebilir ben de dusme bekliyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 15 günde elinizde oluyor genellikle ama fiyatlar bir iki gündür gevşiyor, biraz daha takip edin efendim.
  • Rouvax kullanıcısına yanıt
    Hocam uyarı için sagolun 1.5 cm mis vazgectim ne onerirsiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ANIL007 kullanıcısına yanıt
    15mm her robot için uygun, yaklaşım açısını bir kaç denemeden sonra bulur ve geçer eşikten.
    1S modelinde mop yok, hatırlatırım.
    Saygılarımla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hepsirobot -- 2 Temmuz 2020; 0:36:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AFBC3338C

Evet bu ülke bunu da gördü eufy 35c 5949TL

https://www.hepsiburada.com/anker-eufy-robovac-35c-wi-fi-uygulama-destekli-hepa-filtreli-yuksek-emisli-akilli-robot-supurge-t2117-p-HBV00000MK46I
    Vay bee.
    3 ay önce bu ürün 1800tl civarı imiş. Sitede paylaşılmış. Ek vergiler ve dövi artışı fiyatlara direkt yansıdı. Gün be gün izledik.
    https://forum.donanimhaber.com/anker-eufy-robovac-35c-wi-fi-akilli-robot-supurge-1793-225-wp-gg-kazananlar-kulubu-uyelerine--142760387#142760387

Edit: Gerçi hepsiburada biraz abartmış. 3500tl civarına satan yerler de var ama yine de 2 katına çıkmış tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evelio -- 2 Temmuz 2020; 9:45:51 >

• evelio E kullanıcısına yanıt
    3500TL'ye Ozmo 950 alındı amazon.de üzerinden , HBD sitesi ve Türkiye'deki satıcılar kendilerine çeki düzen vermedikleri müddetçe Türkiye'den çöp bile satın almam, yerli malı olmadıkça.
  • Vergi hariç değil mi hocam?
  • Merhaba,

Neato D7 hakkında fikirlerinizi alabilir miyim? Ozmo 950 ve S5 Max ile sizce farklılıkları nelerdir?

Teşekkürler.

• stelyakar kullanıcısına yanıt
    Kaça alacaksanız %50 marj koyun, nasıl olsa ilk sene o parayı tamir için vereceksiniz.
    Neato D serisi bu alemdeki güçlü ve güzel ama en çok arıza yapan cihazlardır.
    Sadece süpürme yaptığı için zaten diğer iki cihaz ile aynı kefede değil.

Saygılarımla
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AFBC3338C

3500TL'ye Ozmo 950 alındı amazon.de üzerinden , HBD sitesi ve Türkiye'deki satıcılar kendilerine çeki düzen vermedikleri müddetçe Türkiye'den çöp bile satın almam, yerli malı olmadıkça.
    Hocam 4500 hatta daha fazla olduğundan söz ediliyordu.
    Rica etsem detay verebilirmisiniz?
    Ekstra ne gibi ücretler ödediniz, birde daha önce hiç yurtdışı alışveriş yapmamış olanlar için nasıl aldığınızı yazabilirmisiniz?
    455 euro ya düşmüş galiba fiyat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mayhemx -- 2 Temmuz 2020; 14:49:51 >
  • Ali Bey
    Sizede bir sorun olacak ozmo 950 amazon üzerinden aldığımız zaman garantilik bir iş olursa gene almanyaya mı gönderiyoruz? Dhaa doğrusu gönderebiliyormuyuz ve kargo ücreti vs karşılanıyormu?
    Birde sizin bu modele servis hizmeti verdiğinizi varsayarak şimdiye kadar bu ürün ile gelen arızalar genel olarak nelerdi acaba ve tamir ücreti vs ortalama ne kadar tutuyor?
    Teşekkürler
  • Mayhemx M kullanıcısına yanıt
    Doğrudur, Amazon bu tür masrafların hepsini iki sene süre ile karşılayacağını yazıyor sitesinde sipariş aşamasında.
    O950ye hiç arıza gelmedi, çok nadirdir Ecovacs arızası.
    O920 için şu an elimde bir tane robot var, kart arızası ama çok çok nadir bir durum, loglarda kart arızası çok az Ecovacs'ın.
    Kart arızası için tamir ücreti veremiyorum, ben de dışarda bir firmaya yaptırıyorum.
    Ecovacs sökmek ve monte etmek çok zor, çok fazla katman geçmeniz gerekiyor, o yüzden uzun sürüyor ve işçilik ücreti biraz fazla tutacaktır.
    Saygılarımla
  • bir ay evvel 2500e alıp iade ettiğim 1c süpürge 3500 olmuş.
  • yanıtlar için teşekkürler @ShadowOfSpirit ve @Hepsirobot

peki alırken cihazı tek mi almalıyız yoksa 50lik mop bezi paketle satılan bir seçenek var, o mu daha mantıklı oluyor?
  • 50 adetlik olan sanırım tek kıllanımlık pedler. Bence çok kullanışlı değil, bence yıkanabilir olanlardan bir kaç tane yedek alın, yeterli.

• bir sorum da çokça konuşulan döviz hesap ekstresi konusunda olacak. (haftasonu açılan makastan değil, mesai gününden bahsediyorum.)

ben yapı kredi kartı kullanıyorum.

Şu anda YKB euro kuru: 7,7511 tl
    serbest piyasa:
    NTV: 7,723 tl
    bigpara: 7,7310 tl
    bloomberg: 7,7435 tl
    Merkez bankası: 7.7350 tl

yani YKB kuru ile serbest piyasa arasındaki en büyük fark: 0,281 tl

cihazı her şeyiyle 500 euro'ya alsak: 500 x 0,261 = 14,05 tl

yani hepi topu 14 tl'den bahsediyoruz. Piyasadan döviz alıp bankaya ödeme yapmak için ulaşıma vereceğiniz parayı ve bankada sıra bekleme, vb hesaba katarsanız bence değmez.

bu konu bayağı bir tartışılmış, ama ben mi bir şeyler kaçırıyorum bu konuda anlamadım.
  • Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    müsait olduğunuzda örnek link atabilir misiniz
    teşekkürler.
  • İnternet bankaciligindan yapiliyor. Ykbde su an normal kuru goruyorsunuz siz muhtemelen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Deebot 920 için 349 euro nasıl fiyat sizce?

• 
Sayfa: önceki 571572573574575
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.