Şimdi Ara

Robot süpürgeler hakkında

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Ftekin1453 , bekirb00 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 7 Misafir (2 Mobil) - 5 Masaüstü4 Mobil1 iOS
11.678
Cevap
407
Favori
710.622
Tıklama
Giriş
    79 Mesaj

Pahalıymıs indirim gelse bile en az 4200 civarı olur heralde. mop pro şuanda istanbul bilişimde havale le 3300 e geliyor çok iyi değil mi hocam fiyat?
    |
    |
    Hepsirobot kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

istanbul bilişim battı maalesef insanlar 1 yılı aşkın süredir paralarını geri alamadılar. dikkat edin.
    |
    |
    sirri42 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bir sorum olacaktı yanıtlarsaniz sevinirim.

ecovacs deebot n79s robot süpürge urunu buldum makul fiyata

Ama cihaz global faturalı, ariza durumunda Türkiye de yaptırabilirmiyiz acaba ? Veya ne yapmak lazım. Birde bu cihazi onerirmisiniz.

Ev 150 m2

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

İstanbul Bilişim hakkında çok laf var ama ne kadar doğru bilemiyorum.
    Ben özellikle geöen sene çok alışveriş yaptım, fiyatları çok iyi olduğu için, ufak tefek gecikmeleri dışında hiç bir problemle karşılaşmadım. Ama tabii ki bilemiyorum, bu kadar insanın da şikeyetçi olmasının altında bir gerçek payı illaki vardır diye düşünüyorum.
    |
    |

iRobot R5XX, R7XX, R9XX, i7+, S9+ Neato Botvac 85, D5, D7 iLife A9s, Zaco W450, A10S, Ecovacs O930, O960, Samsung 7700 , Roborock T6, Narwal, Trifo Lucy
  • Yarbay
    5558 Mesaj

Merhaba

S5 Max için 1.08.62 sürüm çıkmış. Bir sıkıntı var mıdır?

Beklemek gerekir mi güncelleme alsın mı cihaz Üstadlarım?

@Hepsirobot

@tekiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nohackmove -- 29 Haziran 2020; 18:5:38 >
    |
    |
    Bahsedilenler: tekiz , Hepsirobot

Roborock grubunda çok sorun olmaz güncellemelerde, yabancı forumlarda bir bilgiye rastlamadım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    nohackmove kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    118 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Hepsirobot

Roborock grubunda çok sorun olmaz güncellemelerde, yabancı forumlarda bir bilgiye rastlamadım.
    Çok özür dileyerek bir soru daha sormak istiyorum. Piyasaların yavaş yavaş düzelmesi ile robot süpürgeleri temin etmek kolaylaştı.

iRobot Roomba e5 Robot Süpürge
    iRobot Roomba 974 Robot Süpürge

arasındaki fark nedir bilginiz var mı? Hiçbir yerde ne yazık ki bilgi yok.

Tam electrolüxe 5.000 TL vermeye karar vermişken bu iki model çarptı gözüme.

Zor karar.

R974 hem fırçaları, hem de haritalaması ile güzel bir üründür. Pure i9 da çok geniş fırçası ve güçlü fanı ile başabaş bir modeldir, harita sistemi de iyidir - iRobot kadar olmasa da.

E5 haritalaması olmayan bir geçiş modelidir, diğer ikisi ile yarışamaz

Saygılarımla

|
    |
    Vazgectim35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    504 Mesaj

hiç bulaşmayın hocam istanbul bilişime

|
    |

Hocam sizce bangoodan mi almalıyım yoksa turkiyeden 3700 arada 400 tl var ve 2 yil garanti ediyorlar sanırım.hangisi mantıklı?

|
    |

Ben Amazon dışında bir öneri veremiyorum efendim, onların sistemine güveniyorum.

Banggood’dan alan onlarca arkadaşımız var bu forumda, sorun yaşamadılar.

Anılan garantinin gerçek anlamda geçerli olduğunu düşünmüyorum açıkçası.

|
    |
  • Kurmay Binbaşı
    1849 Mesaj
    Bugün siyah model s5max için Banggood'da güzel bir fırsat var. Aynı gün kargolanıyor ve yaklaşık 10-15 günde teslim ediliyor ürünler.

Kargo, gümrük vergisi, ÖTV vs herşey dahil fiyatıyla 4178 lira şu anda, almayı düşünenler için iyi bir süpriz.

Detaylar videomun yorum bölümü başına sabitlediğim mesajımdadır: https://www.youtube.com/watch?v=q-5NOLbHnUk

• Yarbay
    4213 Mesaj
    Adaşım Melih banggood dan onermis s5 max be verdigi kodda 64 dolar indirim sagliyor ama yine guvenemedim.. çok yorum var vergiler dahil alsanda vergi cikardigini pazarlikla geri iade aldığını.. bozuk iade edilen urunu sattigimid ersiniz robot supurge gelince tek tekeri bozuk 5 dolar iade edelim demişler mi dersiniz..Benim el amazon.de yi hergun pompalayip indirim beklemek olacak

|
    |
  • Teğmen
    179 Mesaj
    17 Haziran'da Amazon Almanya'dan vermiş olduğum Ozmo 950 bugün teslim edildi. Gayet güzel ve basit bir şekilde haritalama yaptı.

İlk izlenim olarak evde baya iyi bir yardımcımız olacak gibi gözüküyor.

Mop özelliğini henüz deneyemedim ama Ozmo almamda en büyük etken halı tanıması ve halının üzerinde mop yapmaması oldu. Umarım mop özelliğinden de memnun kalırım.

Desteklerinden dolayı Ali beye ayrıca tesekkür ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozkaramanli -- 30 Haziran 2020; 1:1:21 >
    |
    |
  • Er
    10 Mesaj

Merhaba, forumu ne kadar okuduysam kafam o kadar karisti. Ancak dayanikli ve guvenilir urun almak istiyorum. Max 5000 tl gibi butcem var. TR garantili istiyorum. Irobot markasinin 970/980 tavsiye etmissiniz ancak satista bulamiyorum. Kendimce arastirmalarimda elektrolux pi92 de cazip geldi ancak cok populer degil sanirim kullanici tavsiyesileri az. 2 kedim var ve her odanin zeminde ince hali/kilim var. 1 defa haritalandirip sonrasinda isyerinden istedigim oda veya tumu / saat vs ayarini surekli yenilemeden supurmesini istiyorum. Silme veya mop istemiyorum. Tavsiye edeceginiz ve bende guven uyandiran Irobot modelleri nedir veya daha once benzer tavsiye isteyen arkadasa onerdiginiz 970/980 modellerini nasil bulabilirim.

|
    |
  • Kurmay Yarbay
    4518 Mesaj
    Sadece süpürme istiyorsanız kafanız neden karıştı anlayamadım, zaten çok az model var.
    R974 satışta var, sağlam bir cihazdır. Ancak oda yönlendirme sanırım i7 ile başlıyor.
    Electrolux ülkemizde çok bilinmiyor, bu cihazın kötü olduğu anlamına değil pazarlamasının iyi olmadığı anlamına gelir.
    Saygılarımla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hepsirobot -- 30 Haziran 2020; 7:5:4 >

iRobot R5XX, R7XX, R9XX, i7+, S9+ Neato Botvac 85, D5, D7 iLife A9s, Zaco W450, A10S, Ecovacs O930, O960, Samsung 7700 , Roborock T6, Narwal, Trifo Lucy
  • Teğmen
    118 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: dilexi

Merhaba, forumu ne kadar okuduysam kafam o kadar karisti. Ancak dayanikli ve guvenilir urun almak istiyorum. Max 5000 tl gibi butcem var. TR garantili istiyorum. Irobot markasinin 970/980 tavsiye etmissiniz ancak satista bulamiyorum. Kendimce arastirmalarimda elektrolux pi92 de cazip geldi ancak cok populer degil sanirim kullanici tavsiyesileri az. 2 kedim var ve her odanin zeminde ince hali/kilim var. 1 defa haritalandirip sonrasinda isyerinden istedigim oda veya tumu / saat vs ayarini surekli yenilemeden supurmesini istiyorum. Silme veya mop istemiyorum. Tavsiye edeceginiz ve bende guven uyandiran Irobot modelleri nedir veya daha once benzer tavsiye isteyen arkadasa onerdiginiz 970/980 modellerini nasil bulabilirim.
    Aynı noktadayiz. Şöyle ki mallar 1 aya Türkiye ye giriş yapacak. O zamanki fiyatlara bakmakta lazım. Birde sürekli yeni modellerde çıkıyor. İrobot i7 daha üst bir cihaz en son 6.000 e satılıyordu. Kampanya bekleyerek onu 6.000 e almak en iyi tercih gibi duruyor. Bazende diyorum al electrolüx ü geç uğraşma :) i7 ile 974 modeli arasında farklılıkları bugün arayıp soracağım büyük ihtimal haritalandırmada fark vardır.

Electrolüx ü de bir kişi almamış kapalı kutu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vazgectim35 -- 30 Haziran 2020; 7:10:32 >

• Kurmay Yarbay
    4518 Mesaj

Sadece süpürme yapan robotlarda sürekli yeni ürün çıkmaz, o pazar yavaş yavaş daralıyor. iRobot en son serisini geçen sene çıkardı, o da premium bir model olan S9.

Electrolux Pure i9 ise yeni bir model değil, iki senedir Panasonic Rulo ve AEG markaları ile pazarlanıyordu, ülkemize yeni geldi. Japonya'da bu serinin çok gelişmişleri - hatta eşik geçerken kendin iyükselten modelleri var -, önceki sayfalarda yayınlamıştım.

i7, kendi kendine boşaltma yapabilmesi için daha farklı tasarlanmış bir platform ama temizlik kaliteleri ve yetenekleri değişmedi. iRobot, benzer elektronik altyapıya sahip olmalarına rağmen, i7 ile R900 serilerinin yazılımlarındaki ufak tefek farklılıkları gidermiyor ısrarla, bu tabii ki bir pazarlama yaklaşımı. Kendi kendine boşaltma özelliğini kullanmayacaksanız aradaki fark çok da anlamlı olmayabilir.
    |
    |
    Vazgectim35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
    10 Mesaj

Merhaba tekrar, roomba 974 yeni bir model mi ? Kullanici yorumu bunun da cok az. 980 modelinden sonra mi cikti peki ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dilexi -- 30 Haziran 2020; 10:17:57 >
    |
    |
  • Kurmay Yarbay
    4518 Mesaj

Sonu sıfır ile bitmeyen iRobot Roomba ürünleri ara serilerdir, özellik değil kutu içerikleri farklıdır.
    Bu tip ürünler genelde ülke pazarlarına göre farklılık gösterirler.

R974 modelinde imprint link var, yani M6Jet ve ilerde iRobot'un çıkartabileceği başka robotlarla da haberleşebilecek.

iRobot'un üst seri satışları çok yüksek değil ülkemizde, kullanıcı yorumu olmaması normal.
    |
    |
    dilexi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Reklamlar
Media Sözlük
SEO
Canlı Tv izle
bankalar.org
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.