Şimdi Ara

Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] (546. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: mydonose13 , anywar , anywar Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 9 Misafir - 10 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
56.041
Cevap
1.322
Favori
2.231.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
45. Sırada  bugün en iyi #9
Sayfa: önceki 544545546547548
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Karasgirl K kullanıcısına yanıt
    Hanımefendi merhaba,
    Aramıza hoş geldiniz. Yeni robotunuzu beğendiğinize çok sevindim.
    Sağlık ve huzur içinde kullanmanızı diliyorum.
    Saygılarımla
  • Herkese Merhaba,
    Xaomi Roborock evde wifi olmadan, 2 farklı telefonla kurmayı deniyordu arkadaşlar. Oldu mu acaba, ya da ustalar ne der? Olabilir mi, evde internet yok, oluyorsa boşuna almayayım..
    Ali bey (hepsirobot doğru değil mi) bir yerde wifi çeken yerde olsun dock güncelleme alacak vs demiş.
    Cep telin kişisel erişimiyle evde wifi olmadan yürür değil mi sistem, güncelleme vs?
    Uzaktan kullanamamak sorun değil, tek problem oysa..
    Nolur haber verin Çok teşekkürler
  • Haritayı 90 derece dikleştirmenin yolu var mı? Genelde custom kullanıyorum alanı seçerken 90 derecelik dikdörtgenle seçtirdiği için harita çapraz kalıyor her yerde. Ozmo 950 cihaz.

Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pochemuchka27 -- 8 Haziran 2020; 8:14:23 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • zeynep10 Z kullanıcısına yanıt
    Zeyneo hanım merhaba,

Tabii ki cep telefonunuz ile de kurulum ve güncelleme yapabilirsiniz.
    İlk kurulumda iki adet telefon gerekecektir. Bir tanesini kişisel internet ağı yani bağlantısı oluşturmak için kullanacaksınız.
    Diğerine de robotunuzu kontrol etmek için uygulamayı indirecek ve robotunuzu bağlayacaksınız.

Bu sadece Roborock için değil, WiFi üzerinden haberleşen tüm robotlar için geçerlidir.
    İlk kurulumdan sonra sadece uygulama indirdiğiniz telefon yeterli olacaktır kontrol için.

Saygılarımla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hepsirobot -- 8 Haziran 2020; 9:25:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: miravoğlan

Merhabalar hocam bende s5 max almayı düşünüyorum sipariş vereceği banggood dan. Siz nereden almıştınız birde mop özelliği nasıl mop aparatı takılıyken halıya çıkıyor mu ?
    Gearbestten almıştım. Başka bir robot kullanmadığım için karşılaştırma yapamam ancak mop fena değil elle yapılmış gibi bir performans bekliyorsanız hayal kırıklığı olur ama iş görüyor. Evde halı kullanmıyorum. Ben robottan çok memnunum ev sürekli temiz, toz oranı ciddi derecede azaldı. Kullanımı da oldukca basit.

• quote:

Orijinalden alıntı: nohackmove

Mopa başlamadan önce Mop bezini ıslatıyor musunuz?
    Bezi durulayın, suyunu sıkarsanız daha iyi olur aksi halde bezin yeterince ıslanması 3-4 metre mesafeyi bulabiliyor.
    Islatmadan kuru olarak takmıştım dediğiniz gibi yaparım bundan sonra. Teşekkürler

• Merhabalar.annem icin robot supurge arayisindayim.korona sebebiyle yardimci almaya ara verdi ve zorlaniyor fakat aklimizi karistiran konu evinin 3 katli olmasi.merdiven inip.cikamadiklarini biliyorum ama 3 ayri katta da.kullanabillir mi ,her kat icin ayri harita.hafizalayabiliyor mu bilgi bulamadim.yardimci olabilirseniz cok sevinirim

• narcicegi34 N kullanıcısına yanıt
    Ozmo 950 için sorun değil.
  • Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    Ali bey merhaba,

Forumun eski yazılarını karıştırırken şu yanıtınızı gördüm.

Benim evde de kilimler var ve fotoğrafladığım şekilde her üzerine çıkacakken toplayıp katlama yapıyor ve ilerleyemiyor. Kilimin yanlarından üzerine rahatça çıkabiliyor ama.

Halı kaydırmaz ürünler varmış alsam işe yarar mı sizce? veya benzer bir şey kullanıp deneyimi olan var mıdır? Her temizlikte kaldırıp tekrar sermekle uğraşmak istemiyorum :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pochemuchka27 -- 8 Haziran 2020; 16:27:2 >

• pochemuchka27 P kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    Kaydırmazın ile yarayacağını sanmıyorum, uçlarındaki püsküllerden sorun yaşıyor gibi.
    Kilimlerde çok bir çözüm öneremeyeceğim.
    Saygılarımla

• Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    Hocam engel koyulan yerleri silemiyormuyuz osmo da yoksa tekrr haritalama mı yapılcak.? Yatağ engel koymuştum yükselttim ama engeli kaldıramadım

• imax1 kullanıcısına yanıt
    Silebilirsiniz, tekrar harita yaomanıza gerek yok.
    Hocam hafif kilimlerde maalesef yaşanıyor bu durum püsküllerle ilgili değil, fakat her şekilde temizliğe devam ediyor cihaz yani kilimleri kaldırmanıza gerek yok.

Haritanız hatalı gibi duruyor hocam.

• berkay956 B kullanıcısına yanıt
    Nasıl hatalı?

• Az önce ilk moppingi yaptırdım, bezini çıkardım ama bezinin takıldığı cleaning cloth denilen yer sanırım, orayı su tankından ayıramıyorum video da bulamadım :/ ayıramayınca da moping mode da algılıyo cihaz kendini

edit: zar zor bir video buldum biraz zorlayarak çıkıyormuş, kırmaktan korkanlar videoyu izleyebilir :)
    https://www.youtube.com/watch?v=KARRmzCNdHE&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pochemuchka27 -- 8 Haziran 2020; 21:26:56 >
  • imax1 kullanıcısına yanıt
    Merhaba map management saved map a gelin, map e girin sol altta virtual boundary e basıp yaptığınız engele basınca X işareti çıkıyor oradan silinebiliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pochemuchka27 -- 8 Haziran 2020; 21:28:13 >
    Normalde haritanın bu şekilde düz olması gerekir, tecrübelerime göre sizin cihazınız bir yere sıkışıp patinaj yapmış, ondan dolayı haritanız eğik duruyor.

• berkay956 B kullanıcısına yanıt
    Sizde hangi cihaz var ozmo 950 mi?

• 
Sayfa: önceki 544545546547548
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.