Şimdi Ara

Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] (545. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: TimeBoy Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 8 Misafir - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
56.066
Cevap
1.321
Favori
2.233.484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 543544545546547
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ayda 3 işlem, 5000₺

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nohackmove kullanıcısına yanıt
    Bende gemileri yakıp, Euro üzerinden dün gece sipariş verdim ozmo950. Hadi hayırlısı... 9 Mayıs tarihli AliExpress siparişlerim hala ülkeye giremedi , umarım hep berabbar girerler ..

• Ali Hocam daha iyi bilir ama bu saydıklarınız arasından en mantıklısı ozmo olarak duruyor.
  • S6 yeni bir platform, artık Roborock bunun üzerinden devam edecek. Çok fark var mı derseniz, kullanıcı için aslında yok ama içinde yeni ve açık bir platform var.

F/P açısından O950 ve S5Max birbirine yakın.
    Mop özelliği Ozmo’da daha başarılı, halı tanıma ile birlikte.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba 1 hazirandan yetki belgesini yolladım 2 Haziran'da Paketiniz gümrük şirketinde işlemden geçiyor. / Paket gümrükleme acentesinde son bırakma bekliyor. Diye yazıyor aradığımda yoğunluk oldugu söylendi . Sizin ozmonuz kaç günde gümrükten geçti ?

• hassin kullanıcısına yanıt
    Ups için bu sürenin daha uzun olduğunu yazmıştı diğer arkadaşlar. Benim DHL ile geldi ve aynı gün gümrükten çıktı. Şöyle söyleyeyim, salı günü almanyadan yollandı, çarşamba istanbula geldi, gümrük işlemleri bitti ve adanaya yollandı. Perşembe adanaya geldi. Cuma da mersine yani bana teslim edildi.
  • BuMé®@NG kullanıcısına yanıt
    Haziran ayında kampanya bitti, tekrar 3000 olmuş ne yazık ki.

• Amazon.de

• Harita özelliğini aktif kullanamıyorum sürekli saptıyor malesef aynı sorunu yaşayan var mı ?

• Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    Selamlar. Yurtdışı ürünlerine pek girmek istemiyorum. Paspas çok önemli değil. Electrolux bu modeli işimi görür mü yoksa bu paraya farklı bir cihaz bakmak daha mı mantıklı olur sizce ?

• Yani bu iyi bir makinedir ama o paraya iRobot 900 serisi hatta i7 alabilirsiniz.

• Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    Anladım teşekkürler. Yuvarlak tasarım olanların tam köşe birleşimindeki tozları alması ile ilgili bir test videosu izledim. Hiç biri tam anlamıyla almadı o tozları. Electrolux üçgen tasarımı nedeniyle daha başarılı gibi geldi bana. O bakımdan özellikle sormak istedim.

• Tek derdiniz köşelerdeki tozlar olsun.
    Kaldı ki bu aslında geometrik bir sorundur ve bir çok yuvarlak robot köşeleri oldukça iyi temizler.
    Electrolux ve Panasonic bu robotun geometrisi üzerinde çok uğraştılar ama yine de genel temizlik performansı diğerlerinden çok da farklı değil.

• Ozmo 950 ile ilk deneyimi bugün yaşadım. Bu teknoloji ile tecrübem olmadığından acemi bir kullanıcı olarak ilk görüşlerimi yazayım.

İlk haritalamayı çok ufak bölümler dışında oldukça iyi tamamladı. Temizlik ve haritalamayı bitirince işim bitti istasyona dönüyorum uyarısı verdi. Burada bir sıkıntı yaşadım istasyonu bulamadı ve yerine taşıyın uyarısı vererek durdu. Burada ben bir hata yapmış olabilirim bilemiyorum. Çünkü tekrar bir alanı temizle dediğimde işini bitirip yerine döndü. Tabi elle müdahele ettiğim için haritayı kaydedemedim zaten öyle yazıyor uygulamada.

Temizleme geçmişinde harita görünüyor. Tekrar tam temizlik yapınca sanırım kaydedebilirim

Evin hemen hemen her yerine girdi çıktı. Gayet güzel temizliyor mob denemedim.
    Sarjı da daha yarıya kadar inmişti.
    Koltuğun altına girebiliyor ama arka kısımlarını süpürmedi. Karanlık olduğundan mı yere mesafesi çok az kaldığından mı bilmiyorum. Çünkü alet altına girince maksimum 1 cm boşluk kalıyor.

Ses orta düzey. Sadece vakum sesi. Tekerlek sürtünme vb takırtılar yok.
    Normal güç ile vakumladım.
    Bir iki halı vardı, üzerine çıkınca daha güçlü süpürdü. İnce halı varsa katlıyor bu da normal.

Şimdilik bunlar, ben beğendim. Gayet iyi iş çıkarıyor. Benden akıllı süpürüyor.

Cihazı öneren hepsirobot'a teşekkür ederim.

• Teşekkürler bilgiler için

• Psycho Cepkin P kullanıcısına yanıt
    Memnun kalmanıza çok sevindim, iyi günlerde kullanınız.

• Merhaba bir süredir sadece takipte kaldım hatta okuyamadıgım zamanlar oldu.

Gecen hafta komsumdaki S52 harita da baya sacmalamıstı. Harita üzerine harita, dock u yanlış yerde arama , istediğin odaya gidememe gibi. Bugun aynısı benim S55 de oldu. Sanki balkonlara cıkıp temiZlemiş gibi harita cikardı. Dock a donemedi, komsumdaki gibi dockun yerinü haritada farklı yerde arıyorsu.

Fabrika ayarlarına geri alıp , sıfırdan harita ile düzeldi. Sanırım xioami ekosisteminde bir sorun var bu aralar. Benim cihaz için fabrika ayarları öncesi mevcut kayıtlı haritaları silip tekrar sıfırdan temizletecem. Olmazsa fabrika ayarları .

Benzer durumu yaşayanlar var mı xioami grubunda?

• BuMé®@NG kullanıcısına yanıt
    Benim uygulamada 3000 yazıyor

• Herkese Merhabalar
    Forumu mart ortasından beri takip ediyorum. Kaç yüz sayfa okuduğumu hatırlamıyorum bile totalde :D O zamanlar s5max’a bakıp Türkiye fiyat uçukluğundan dolayı alamamış ve peşini bırakmıştım. 7bin küsurlardan bahsediyorum tabi. Sonra yine temizlikten usandığım birgün şeytan dürttü ve foruma girdim. Amazon indirimi ve ozmo 950 tavsiyeleri gündemdeydi. 28 mayısta gözümü karartıp aldığım Ozmo950 5 Haziran’da geldi. 5saat şarjda bırakıp ilk haritalamayı yaptık. Ama harita kısmını açmadığımız için kaydetmedi. Sonra dock’ın yerini başka bir odaya götürüp denedik. Yine sorunsuz şekilde harita çıkarıp temizledi🤣 Ardından mopunu kullandım fayans yüzeylerde yine çok beğendim. Koltuk ve baza altlarında hiçbir sorun yaşamadım zaten yüksekti mobilyalarım. Baza altında da şaşırmadı hiç. İnce kilimlere dahi inatla çıkmaya çalıştı yavrum. 🤣 Evet kilimin köşe kısımlarına çıkamadığında ters yönde manevra yapıp hep kurtuldu. Siz ellemeyin o illaki pundunu bulup çıkıyor kilime de. Aynı şekilde küçük bir kabloya takılmıştı ayağı. Yine ters manevrayla çok iyi şekilde kurtardı kendini. Halı performansı da çok iyi. Eşimde kepek problemi olduğu için parkeler hep kepek oluyordu beyaz beyaz. Malum çalışan bayan olarak da hergün açılmıyor süpürge. Onları bile yerden kazıdı hatta kökünü kuruttu diyebilirim🤣👍. Bu kadar memnun kalacağımı ve beni mutlu edeceğini düşünmemiştim. Forum ve @Hepsirobot hocanın burada yazdığı tavsiyeler bana çok yardımcı oldu, ben de kararsız arkadaşlara yardımcı olmak isterim.
    İndirim varken alın aldırın arkadaşlar. İki gündür aşk yaşıyorum resmen kendisiyle. Gerçekten çok kaliteli cihaz.
    @Hepsirobot

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karasgirl -- 8 Haziran 2020; 1:53:44 >

• Karasgirl K kullanıcısına yanıt
    Merhaba koltuk ve bazanızın yüksekliği kaç cm acaba?

• 
Sayfa: önceki 543544545546547
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.