Şimdi Ara

Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] (517. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
56.059
Cevap
1.320
Favori
2.232.787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 515516517518519
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bence yapacak birşey yok, her odadan sonra çıkarıp bizim temizlememiz gerekir. Mopun kendi temizliğini yapması gibi bir durum söz konusu değil okuduklarımdan anladığım kadarıyla.
  • mandufla kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle. Her oda sonunda ya da kirlenme sonrasına mop çıkartılıp yıkanabilir. Ya da 2-3 tane alıp bezini değiştrebilirsiniz. Sonrasında çamaşır makinesine atarsınız artık.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba. Türkiye fiyatları ile Amazon.de'den alarak yolcu beraberinde ülkeye getirme arasında ne kadar bir fark vardır?

Bir de, 2.5 - 3 bin TL civarında hangi modelleri önerirsiniz?
  • planetcrk kullanıcısına yanıt
    Bunu yapmayı deneyen tek bir marka var, Narwal. O da çok güçlü olmayan bir firma, hala piyasaya çıkmaya çalışıyor.

Belirli aralıklar ile yerine geri dönüp mopunu temizler ve suyunu değiştirir. Ama bu tip startup firmalar devlerin arasından sıyrılıp pek tutunamıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ftekin1453

Aynen öyle. Her oda sonunda ya da kirlenme sonrasına mop çıkartılıp yıkanabilir. Ya da 2-3 tane alıp bezini değiştrebilirsiniz. Sonrasında çamaşır makinesine atarsınız artık.
    Bilmediğim için soruyorum. Bu moplar çamaşır makinesinde yıkanabilir mi?
    Mop Bezleri çıkıyor cihaza sabit değil. Bezler yıkanabilir. Neden yıkanmayacağınj düşündünüz? Varsa başka bir detayı ben bilmiyorum. Elimde cihaz yok kullanmıyorum. Yine de kullanam birisinin fikrine danışabiliriz.

Tabii ki

• ivgotx İ kullanıcısına yanıt
    Alınan ürüne göre değişir ancak ortalama 1000-1500 tl arası değişir. Vergi vermeyeceksin ayrıca kargo ücreti de ödemeyeceksin. Baya bi avantajlı olacağını düşünüyorum. İmkanım olursa o şekilde yapacağım.

• Ftekin1453 F kullanıcısına yanıt
    Neden yıkanamayacağını düşündüm ben de bilmiyorum açıkçası Belki mopun yapısını bozup zarar verebileceğini düşündüm. Ama yıkanma yazısını okuduğumda bir tereddüt ettim.

Ali Hocam tereddüdü kaldırdı :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mandufla -- 28 Mayıs 2020; 18:9:12 >
    Nano bezlerden kendiniz bile yapabilirsiniz açıkcası. Çokta yedek moplara para vermeye gerek yok diye düşüyorum bu şekilde yapan vardır diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: pochemuchka27

Merhaba,

Aynı evrak bu sabah bana da geldi.

"Gümrük işlemi yapılacak eşyanın detaylı tanımlaması ve satın alınan ürünlerin fiyatını gösteren internet adresi" bu kısma tam olarak ne dediniz arkadaşlar? Bir de altında imza bölümü var bende telefondan dolduruyorum da imza kısmı boş kalsa kabul ederler mi kapıda imza atsam vs gibi?
    arkadaşlar bana ne telefon eden oldu ne mail atıp evrak soran oldu. SUPPLMNTLER diye bir yerden kargo numarası ve link geldi. Tıkladığımda aras kargoda Mersine doğru yolda olduğu yazıyor. Açıkçası biraz endişelendim.

Amazondan baktığımda da gönderilen kutusu işaretli bile değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mandufla -- 28 Mayıs 2020; 18:20:12 >
    Supplementler ne alaka? Onlar vitamin satıyorlar.

• Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    Reis bana da bir ürün önerebilirsen sevinirim... ABD üzerinden getirme şansım da olabilir. 3000₺ civarı bizi üzmeyecek güzel bir alet. Arkadaşlarımda xioami vacumm var memnunlar gerçi hepsi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KenanK89 -- 28 Mayıs 2020; 19:41:5 >
    Bir hata var sanırım, supplementler vitamin ve sporcu gıdası satan bir firma Amazon ile ilgili birşey değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KenanK89 kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlarınız memnunsa ondan devam edin, ABD'den Roborock S6 veya bütçenize uymazsa S5Max getirtebilirsiniz. Tabii başka ürünler de var, Ecovacs Ozmo920 mesela.
  • Kendi kullandigim robot disinda baska robot supurge tecrubem olmadigindan basima gelen birseyi paylasmak istiyorum,

360 s7 aldigim ilk gunden beri yazilimsal yetenekleri acisindan beni cok tatmin eden {komutlar arasindaki gecikmeleri, programi arka planda acik birakirsam pili somurmek gibi kusurlarini saymazsak} bir cihazdi. Burada yazilim derken hem mobil yazilimi hemde cihazin firmware becerilerini kastediyorum.

Soyle ki: cihaz ilk kutudan ciktigi gun 10 farkli harita kaydetme, odalara isim verme, odalari kafama gore kesip birlestirip terkar isim verme, bir yeri 2kere temizleme, sanal duvarlar ve cizgiler ile yasakli alanlar belirleme, bir odayi, haritada sectigimiz bir yada birden fazla alani, yada tum evi, yada tum evin odalarini sizin istediginiz sirada temizleme gibi ozellikleri vardi. Burada saydigim ozelliklerin hepsine sahip baska modeller vardir muhtemelen ama ben bilmiyorum.

Gelelim isin beni cok sasirtan yanina: Robotun vakum ozelligini sessiz>standart>yuksek>max seklinde manuel degistirebiliyorsunuz. Bu zaten herhalde tum robotlarda olan bir ozelliktir. Ancak ben evimin her yerinde en dusuk vakum gucunu kullanmak istiyorum, evimde bir tane hali oldugundan geriye kalan yerler parke ve tas oldugundan en dusuk vakum bile temizlik icin fazlasi ile yeterli. Ancak robotum sessiz modda calistiginda, hali ustunde otomatik guc arttirarak haliyi daha yuksek vakumla temizleme yapmiyor. Mantikende olmasi gereken bu, sonucda kasten sessiz modu seciyorum, robotun sessiz moddan sirf haliya denk geldi diye cikmasini istemiyor olmak gerekiyor, ama ben sessiz modda iken haliya gelince yine gucu arttirmasini istiyorum.

Boyle bir ozelligi yok, yani aslinda eko-mod gibi bir ozellik olmasini istiyorum hali disinda dusuk vakum hali varsa max vakum yapsin. Yada her oda icin ayri vakum gucu secilebilsin, mesela hali olan salonda standart vakum geriye kalan yerletde dusk guclu vakum. Ureticiye mail attim arkadaslar, beklentimi yazdim, her odaya farkli vakum gucu ayarlayabilirmiyiz diye... Once Robotun su an bu ozelligi olmadini soylediler.... sonra aradan 15 gun kadar gecince, robotun yazilimi telefondan sildim ve playstore yerine, kendi sitesinden apk sini indirdim, birde ne goreyim: cleaning-plan diye bir ozellik eklemisler :) her oda icin vakum ayari ve temizlik tekrar sayisi secebiliyorusunuz, acikcasi sok oldum ve cok sevindim. Bu ozelligi ben istedim diye yapmis olamazlar, belki zaten akillarinda vardi, belkide gelistirme asamasinda idi bilemiyorum, ama ben istedigimi almis oldum ve cidden cok sevindim.

Bu arada cihazi aldigimdan beri iki farkli firmware yukseltmesi yaptim, cihazin engellerden gecis yetenekleri cidden artmis oldu, uzun lafin kisasi basimdan boyle bir sey gectigi icin aktarmak istedim, belki birilerinin isine yarar :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi symbiat -- 28 Mayıs 2020; 20:56:57 >

• Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    Türkiye için alınacak yer öneriniz nedir ? Yada önerisi olan bir arkadaş var ise çok makbule geçer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KenanK89 -- 28 Mayıs 2020; 21:0:9 >
  • Isimlendirme güzelmiş, ecovacs ta yok sanırım bu özellik.

• Cuma günü sipariş vermiştim, dün gümrükleme yapılıyor yazıyordu bugün bekliyordum. Bugün gümrükleme gecikti yazıyor.

Bakalım ne zaman elimde olur, yarın 1 hafta olacak yine de hızlı geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: Hepsirobot

Supplementler ne alaka? Onlar vitamin satıyorlar.
    Şu an yıkıldım. Bayramdan önce verdiğim sipariş bu. Ozmo'ya o kadar odaklandım ki gelen mesajı süpürge için zannettim.

Ben de diyorum arkadaş bu almanlar da nasıl disiplinli dakik adamlar, hemen kargoya verdiler ürünü falan.
  • 
Sayfa: önceki 515516517518519
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.