Şimdi Ara

Robot süpürgeler hakkında

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Rbtsprge Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir (4 Mobil) - 1 Masaüstü5 Mobil
10.468
Cevap
381
Favori
650.155
Tıklama
Popüler Konular listesinde 63. Sırada  bugün en iyi #2
Giriş
    406 Mesaj

Helalinden 4 veririm :) haramından istiyorsan 6 veririm :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    ibramoy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Kurmay Yarbay
    3920 Mesaj

Merhaba

Diğer forum üyelerimize bir katkıda bulunmayacağı için alışverişinize özelde devam etmenizi rica ederim.

Saygılarımla

|
    |
    Bahsedilenler: elvinjohnson kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör ibramoy
  • Teğmen
    175 Mesaj

Hocam malesef öyle bir durum var , son gelen vergileri zaten duymuşsunuzdur %40 %35 koYdular. Resmi olarak yurtdışından ürün ithal etmek isteyenin uyması gereken tarife malesef bu . Bireysel alımlarda farklı uygulamalar olduğunu site üzerinden arkadaşlar belittiler ama ben resmi olarak gümrük bakanlığına telefon açıp sordum aynı vergilere bireysel alımlarda tabii diye net bir cevap verdiler. 2 gün sonra tam uygulamaya başlarlarsa şaşırmam.
    |
    |
    İsml111 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: hasinist

Hocam malesef öyle bir durum var , son gelen vergileri zaten duymuşsunuzdur %40 %35 koYdular. Resmi olarak yurtdışından ürün ithal etmek isteyenin uyması gereken tarife malesef bu . Bireysel alımlarda farklı uygulamalar olduğunu site üzerinden arkadaşlar belittiler ama ben resmi olarak gümrük bakanlığına telefon açıp sordum aynı vergilere bireysel alımlarda tabii diye net bir cevap verdiler. 2 gün sonra tam uygulamaya başlarlarsa şaşırmam.
    Çok ilginç böyle bir cevap verdilerse zira daha önce bireysel alımlar için Avrupa Birliği sadece 18%, dışı için 20% gümrük vergisi odeniyordu. Yani bireysel alımlar ithalat yönetmeliğine tabi değildi, şu güne kadar da hep bu doğrultuda vergi çıkartılmıştı bana. Yeni gelen ilave vergilerin bireysel alımları kapsadığını da göremedim bir yerde.

Bu arada sırf meraktan ecovacs 950 haricinde birkaç başka robota baktım amazon.de den onlarin vergisi hala 18% üstünden hesaplaniyordu. Çok ilginç bu durum gerçekten anlam veremedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kdundar -- 23 Mayıs 2020; 1:4:42 >
    |
    |

• Çavuş
    46 Mesaj
    Ozmo 950 kullanan arkadaşlara sorum var. Mop bezini geçirdiğimiz plastiği su tankından bir türlü çıkaramadım tırnaklar kırılmasın diye zorlamıyorum. Bu nasıl ayrılıyor deneyen bilen var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: WindWild

Ozmo 950 kullanan arkadaşlara sorum var. Mop bezini geçirdiğimiz plastiği su tankından bir türlü çıkaramadım tırnaklar kırılmasın diye zorlamıyorum. Bu nasıl ayrılıyor deneyen bilen var mı?
    Bir video buldum bununla ilgili. Sorun çözüldü..

Benimki de duruyor sabrımızı sunuyorlar sanki

|
    |
    elvinjohnson kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |

Evim küçük ama iyi bir süpürge almak istiyorum yorumlardan okuduğum kadarıyla ecovacs O 950 çok önerilmiş açıkçası bu foruma rastlayana kadar hiç duymamıştım bu markayı ve Eufy L70 almayı ciddi şekilde düşünüyordum garantisi ve yedek parça bulma kolaylığı sebebiyle üstelik yorumları da çok iyiydi ama Ecovacsı o kadar övmüşsünüz ki aklım kaymadı değil :)

Eufy iş görmez mi hala merak ediyorum ama bir de Amazon.de den aldığınızı yazmışsınız sitesine girince almanca ben hiç anlayamadım nasıl sipariş verileceğini sipariş veren arkadaşlar yardımcı olabilirse çok sevinirim. Önceki sayfalarda yazmışsanız ve görmediysem lütfen kusuruma bakmayın baya bi sayfa okudum ama 499 sayfa olunca hepsini okuyamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BusraTanriverdi -- 23 Mayıs 2020; 1:5:19 >

• Teğmen
    244 Mesaj

E-posta mı geldi.

Bir de sizin teslim tarihi ne zaman benimki 2 Haziran

|
    |
    yuvaz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3210 Mesaj

Merhaba amazon.de üzerinden ozmo 950 oldukça fazla satıldı. Şimdi bir miktar zam gelmiş. Alanlar memnun. Ayrıca xiaomi s5max. Oldukça güzel ve memnun kalınan bir cihaz.

Ben xiaomi 1s kullanıyorum sadece supurme yapan bir cihaz. Ben de genel olarak memnunum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    BusraTanriverdi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Uygulamadan dili türkçe bölgeyi slmanya adresinizi türkiye yaparak alabilirsiniz

|
    |
    BusraTanriverdi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    95 Mesaj

E posta geldi. Kontrol ettim UPS ile göndermişler. İspanya felan yok direkt Almanya çıkış. 1 Haziran teslim tarihi yazıyordu. Varış zamanı 15 Haziran yazıyor şimdi. Ups'e bakarsan 28 Mayıs planlanan teslim tarihi.

|
    |
    Haticenurkc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar gearbest’ten almış olduğum ecovacs de55 dün itibari ile geldi kampanyalı aldıydım yaklaşık olarak kargo ve vergi ile 1400 liraya geldi sanırım bu fiyata böyle bir cihaz almak türkiye şartlarında pek mümkün görünmüyor cihaz tartışmasız kalite kokuyor almak isteyen arkadaşlar düşünmeden alabilirler uzun süreli kullanımda nasıl olur bilmiyorum ama, bir notta gearbest ile ilgili söyleyeyim 3 alışverişim oldu 1 iade yaptım iade sorunsuz 1 haftada yattı diğer iki alışverişimde sorunsuz teslim edildi biraz geçte olsa, ama fiyat olarak baktığımızda diğer çin ve amerika sitelerine göre fiyatları çok uygun zaten aldığınızda tahmini teslimat söyleniyor o yüzden bence çok kötülenecek bir site değil ben memnun kaldım hem üründen hem gearbest’ten

|
    |
  • Er
    5 Mesaj
    Bugün kargo çalışıyor mu

• Er
    12 Mesaj
    Herkese merhabalar

Amazon.de aldığım deebot 950 İstanbul gümrüğe ulaşmış, ups yetkilendirme belgesi şeklinde bir mesaj yolladı.Bunu dolduruyor muyuz? Gelmiş sayfalarda mesajı görmezden gelin diye bi yazı vardı.Ne yapmam gerekiyor ek vergi çıkar mı?

|
    |
  • Er
    12 Mesaj

• Onbaşı
    28 Mesaj

Ali bey selamlar, bizim delioğlan s5 max bugün göllenmiş zemini olan duşa girmiş. Nasıl atladı duşun ön bariyerinden anlamadım.

Filtre dolu uyarısı verdiği için farkettim, çöp haznesi su doluydu, filtre ıslak ve kirli, robotun içinde çöp haznesinin takıldığı yerde de ıslaklık vardı. Robotu kapattım, filtre ve çöp haznesini ayrı parçalar halinde kurutuyorum.

24 saat kurumasını beklemek haricinde bir şey yapmamız gerekir mi?

Teşekkürler ve iyi bayramlar şimdiden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mcmerc -- 23 Mayıs 2020; 11:36:7 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Hepsirobot

Arkadaşım merhaba beni de DHL müşteri hizmetleri aradı TC kimlik ile mail adresi eksik diye... Verdim sorun yok.

|
    |
    drfk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Valla ben de merak etmiyor değilim...

|
    |
    huseyinelhan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
kolayoto.com
192.168.1.1
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.