Şimdi Ara

Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] (496. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
21 Misafir (2 Mobil) - 19 Masaüstü2 Mobil
5 sn
56.059
Cevap
1.320
Favori
2.232.734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
93. Sırada  bugün en iyi #18
Sayfa: önceki 494495496497498
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Flareon

Hocam inanır mısın 5-6 kez ürünü satın almak için son sayfaya girdim çıktım, vergi artmadan önce. Sonraki günlerde işim çıktı bakamadım sonradan baktığımda vergi 2 katına çıkmıştı Amazon’da.

Baya koydu.

Sizin STYJ02YM hakkında yorumlarınız neler? Memnun musunuz? Mop özelliğini kullanıyor musunuz? Tatmin edici sonuçlar veriyor mu?
    Ben 10 üzerinden 9 veririm sty ye. 1 puanı da yazılımdan kırarım. Ben sadece süpürme yapıyorum silme henüz hiç denemedim. Benim ev 200 m2 civarı. Fakat ben zaten tüm evi tek seferde süpürmüyorum. Örneğin sabah uyandıktan sonra yatak odasına yolluyorum. Akşamları koridor ve mutfağı süpürüyorm. Gün aşırı da salona gönderiyorum. Yani alan seçme olduğu için tek seferde hadi tüm evi yap gel diye yollamadım hiç. Benim işimi fazlasıyla görüyor. Ben hemen hemen her süpürüşümde turbo modda çalıştırıyorum Bataryası düşük olduğu halde parçalayarak yaptırdığım için rahat rahat yetiyor. 10 günde 1 de süpürgenin kendisini temizliyorum(hazne,tekerlekler,filtre, sensörler vs). Yazılım olarak sıkıntılı ama ara ara temizlik ortasında bir anda durduğu oluyor. Yada geri dönerken haritayı kaybediyor vs. Ama bu olaylar 10 temizlikte 1 kere oluyor. Daha önce daha sık olurdu fakat toparladı son dönemde. Genel olarak memnunum yani eğer ayrıca sorunuz olursa özelden cevaplayabilirm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ramses88 R kullanıcısına yanıt
    Sadece benim kargom kaldi heralde :)

• elvinjohnson E kullanıcısına yanıt
    Moruk senin ki neden yollanmıyor.
    Tahmin ediyorum sabah saat 7:00’de kargoya verilecek

• ibramoy İ kullanıcısına yanıt
    Hergun yarin sabah kargoya verilece dion ama yok :) Bu fiyata almisim beklerim artik. 2 hazirana kadar zamani var Amazon’un. Yollamazsa kargo iadesi aliriz :)

Benim ozmo yarın ya da bayramın 4. günü gelecek ucuz fiyata bırakırım :)

• Ben de 18 Mayıs ta sipariş verdiğim Ozmo950 nin kargoya verilmesini bekliyorum. Beraber sipariş verdiğim yedek parçalar İstanbul'a varmış. Dağıtımı bekleniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huso11 -- 22 Mayıs 2020; 21:14:4 >
    Senin ozmo da gelince aldığın fiyata alırım 😀

• VEBAL kullanıcısına yanıt
    Sağ olun. Son iki aydır bocaladılar maalesef. Yalnızca yılın belirli günlerindeki kampanyalarda yoğunluk yaşanırdı ama ne hikmetse robot süpürgelerde sürekli ileri tarihe atıldı sevkiyatlar. Bugün itibariyle Çin'deki başka bir mağaza faaliyete geçti. Umarım utandırmazlar. Bu arada DHL yerine farklı bir express kargo ile gönderilecek ürünler.

• ibramoy İ kullanıcısına yanıt
    Helalinden 4 veririm :) haramından istiyorsan 6 veririm :)

ibramoy İ kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    Diğer forum üyelerimize bir katkıda bulunmayacağı için alışverişinize özelde devam etmenizi rica ederim.

Saygılarımla

• İsml111 İ kullanıcısına yanıt
    Hocam malesef öyle bir durum var , son gelen vergileri zaten duymuşsunuzdur %40 %35 koYdular. Resmi olarak yurtdışından ürün ithal etmek isteyenin uyması gereken tarife malesef bu . Bireysel alımlarda farklı uygulamalar olduğunu site üzerinden arkadaşlar belittiler ama ben resmi olarak gümrük bakanlığına telefon açıp sordum aynı vergilere bireysel alımlarda tabii diye net bir cevap verdiler. 2 gün sonra tam uygulamaya başlarlarsa şaşırmam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasinist

Hocam malesef öyle bir durum var , son gelen vergileri zaten duymuşsunuzdur %40 %35 koYdular. Resmi olarak yurtdışından ürün ithal etmek isteyenin uyması gereken tarife malesef bu . Bireysel alımlarda farklı uygulamalar olduğunu site üzerinden arkadaşlar belittiler ama ben resmi olarak gümrük bakanlığına telefon açıp sordum aynı vergilere bireysel alımlarda tabii diye net bir cevap verdiler. 2 gün sonra tam uygulamaya başlarlarsa şaşırmam.
    Çok ilginç böyle bir cevap verdilerse zira daha önce bireysel alımlar için Avrupa Birliği sadece 18%, dışı için 20% gümrük vergisi odeniyordu. Yani bireysel alımlar ithalat yönetmeliğine tabi değildi, şu güne kadar da hep bu doğrultuda vergi çıkartılmıştı bana. Yeni gelen ilave vergilerin bireysel alımları kapsadığını da göremedim bir yerde.
    Bu arada sırf meraktan ecovacs 950 haricinde birkaç başka robota baktım amazon.de den onlarin vergisi hala 18% üstünden hesaplaniyordu. Çok ilginç bu durum gerçekten anlam veremedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kdundar -- 23 Mayıs 2020; 1:4:42 >

• Ozmo 950 kullanan arkadaşlara sorum var. Mop bezini geçirdiğimiz plastiği su tankından bir türlü çıkaramadım tırnaklar kırılmasın diye zorlamıyorum. Bu nasıl ayrılıyor deneyen bilen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: WindWild

Ozmo 950 kullanan arkadaşlara sorum var. Mop bezini geçirdiğimiz plastiği su tankından bir türlü çıkaramadım tırnaklar kırılmasın diye zorlamıyorum. Bu nasıl ayrılıyor deneyen bilen var mı?
    Bir video buldum bununla ilgili. Sorun çözüldü..

Benimki de duruyor sabrımızı sunuyorlar sanki

• https://eksisozluk.com/22-mayis-2020-trendyol-rezaleti--6531419

• Merhabalar ben de robot süpürge arayışındayken foruma rastladım ve gerçekten çok detay öğrenebileceğimiz çok yardımsever bi forum bulmama çok sevindim.
    Evim küçük ama iyi bir süpürge almak istiyorum yorumlardan okuduğum kadarıyla ecovacs O 950 çok önerilmiş açıkçası bu foruma rastlayana kadar hiç duymamıştım bu markayı ve Eufy L70 almayı ciddi şekilde düşünüyordum garantisi ve yedek parça bulma kolaylığı sebebiyle üstelik yorumları da çok iyiydi ama Ecovacsı o kadar övmüşsünüz ki aklım kaymadı değil :)
    Eufy iş görmez mi hala merak ediyorum ama bir de Amazon.de den aldığınızı yazmışsınız sitesine girince almanca ben hiç anlayamadım nasıl sipariş verileceğini sipariş veren arkadaşlar yardımcı olabilirse çok sevinirim. Önceki sayfalarda yazmışsanız ve görmediysem lütfen kusuruma bakmayın baya bi sayfa okudum ama 499 sayfa olunca hepsini okuyamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BusraTanriverdi -- 23 Mayıs 2020; 1:5:19 >

• yuvaz kullanıcısına yanıt
    E-posta mı geldi.
    Bir de sizin teslim tarihi ne zaman benimki 2 Haziran

• BusraTanriverdi B kullanıcısına yanıt
    Merhaba amazon.de üzerinden ozmo 950 oldukça fazla satıldı. Şimdi bir miktar zam gelmiş. Alanlar memnun. Ayrıca xiaomi s5max. Oldukça güzel ve memnun kalınan bir cihaz.
    Ben xiaomi 1s kullanıyorum sadece supurme yapan bir cihaz. Ben de genel olarak memnunum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 494495496497498
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.