Şimdi Ara

Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] (494. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
56.069
Cevap
1.322
Favori
2.233.756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 492493494495496
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Euro olursa komisyon almıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • imax1 kullanıcısına yanıt
    Ben hiç araştırmadan aldım diyebilirim. @hepsirobot konuştuğumda ecovacs 950 alıcaktım, vergi gelince yazdım anker l70'i önerince indirim kodu vs bile bakmadan aldım.

• yuvaz kullanıcısına yanıt
    Yapı kredi 3D security olmadığı için onay vermedi. 3D security olayını ne yapacağız ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Camperz C kullanıcısına yanıt
    Hocam kıyaslandığında evet vergilerle burdaki s5max s56. 5-6 bini geçio galiba. 4000 e anker mantıklı gelio bana da. Türkiye garantili ürün. Anker ürünlerinin arkasında ve de sağlam bi firma öyle basit bi firma değil gayet kaliteli diğer ürünleri. O yüzden bende alıcam gibi

• 3750 ye nerden aldnz anker l70 i

Merhaba,
    L70 S5Max'ten daha iyi bir cihaz değil, kalita farkı da var arada ama 4000TL fiyata gayet başarılı. Bİr hafta öncesine kadar o rakama Almanya'dan Ecovacs O950 alınabiliyordu ama ona da damat engeli geldi artık.

Geri gidebilme çok az makinede var, Anker ve Robogil kullanıyor bu özelliği. Tabii ki işe yaradığı yerler var ama belirleyici bir özellik değil.
    Mop olarak ise diğerlerinden hiçbir farkı yok, basınçlı veya titreşimli değil, yani S6dan iyi veya kötü denmesi anlamsız geliyor bana.

Garantisi ve resmi ithalatçısı olduğu için bence avantajlı.

Saygılarımla
    Hepsiburada’dan aldım. 4 bin normalde. 250 lira indirim kuponum vardı. 3750 liraya geldi

• Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    soner5741g S kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam :)

497 euro harici ödeme yapmadım @soner5741g

• soner5741g S kullanıcısına yanıt
    Garanti benim de işlmelerimi reddetti. Hatta kartı otomatik olarak internet alışverişine kapattı. Ben açtım işlem yaptıkça banka kapattı. En sonunda aradım bankayı onay verin diye. Yarım saat içinde yeniden deneyin dediler. Kısacası bankanızla görüşün

• quote:

Orijinalden alıntı: imax1

Anker Eufy RoboVac L70

kullanan varmı arkadaşlar? yorumlarında s5-s6 kullanan bi kaç kişi bile anker daha iyi yazmış. fiyat olarakda 4000 tl s5max a göre daha uygun. kullanan varsa yada karşılaştırabilcek yorum yaparsa çok sevinirim çünkü kafamı baya yorumları karıştırdı. netice de Anker kalitesi de var. kablo powerbank soundbar aldım firmadan çok kaliteli ürünleri. teşekkürler
    Bende var kullanıyorum bozulmaya çok müsayit olduklarından,heryerinde dönen mekanik şeyler var sonuçta, çinden getirtmek yerine bunu aldım servis desteği var diye,fiziksel olarak girebildiği her yere giriyor,takılmadı bende fakat kullanım kulavuzunda belli bir yükseklik aralığında sıkışma olabilir gibi birşey yazıyor,robottan yüksek ldr radarından alçak bir yerde sorun yaşayabiliyor öyle bir yere fiziksel olarak engel lazım Gibi duruyor,oda seçimi yok ama belli bir alanı tek veya çift modda temizletebilirsiniz i,çoklu harita desteği yok,mop modunda su seviyesini ve emiş olmasını ,olmamasını ve emme seviyesini ayarlayabiliyorsunuz,şarjı 2.5 saat sürüyormuş ama benim evi 45-50 dakikada temizliyor ve şarja gidiyor ,tek şarj yetmesede şarj olup devam ediyormuş,yemek masası ve sandalyelerin arası çok oyalıyor her engelin etrafını da temizliyor,2.4 ghz ile wifi a bağlanıyor siz yetki versiğiniz telefonlardan herhangi bir internet bağlatısı ile yönetebiliyorsunuz,çok fazla bir sesi yok ama uyurken çalıştırılmaz 2 günde 1 saat çalışsa zaten evde toz kalmaz haftadada 1 mop ta yapsan yerler güzel görünür
    Yere filtre kahve döktüm evin heryerinin temizlediği ayarda döktüğüm alanı seçtim,yüzde 95 in üzerinde topladı tabi çift temizleme modu veya güçlü emişte çok daha iyi temizler.
    Sonuç olarak süpürme adına bir robot daha nasıl farkeder bilemiyorum ama uzun süreçte içeriğindeki parçalar ne kadar iyidir nekadar uzun süre dayanır onu bilemem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cübbesiz gandalf -- 22 Mayıs 2020; 13:14:58 >

18inde iptal edip ayni gun 473 eurodan siparis verdim ama bekliyorum. Soruyorum depo muhabbeti yapiyorlar :)

• Slm arkadaşlar, Amazon de , ozmo 950 fırsatı devam ediyor mu?
    @hepsirobot

• quote:

Orijinalden alıntı: cübbesiz gandalf

Bende var kullanıyorum bozulmaya çok müsayit olduklarından,heryerinde dönen mekanik şeyler var sonuçta, çinden getirtmek yerine bunu aldım servis desteği var diye,fiziksel olarak girebildiği her yere giriyor,takılmadı bende fakat kullanım kulavuzunda belli bir yükseklik aralığında sıkışma olabilir gibi birşey yazıyor,robottan yüksek ldr radarından alçak bir yerde sorun yaşayabiliyor öyle bir yere fiziksel olarak engel lazım Gibi duruyor,oda seçimi yok ama belli bir alanı tek veya çift modda temizletebilirsiniz i,çoklu harita desteği yok,mop modunda su seviyesini ve emiş olmasını ,olmamasını ve emme seviyesini ayarlayabiliyorsunuz,şarjı 2.5 saat sürüyormuş ama benim evi 45-50 dakikada temizliyor ve şarja gidiyor ,tek şarj yetmesede şarj olup devam ediyormuş,yemek masası ve sandalyelerin arası çok oyalıyor her engelin etrafını da temizliyor,2.4 ghz ile wifi a bağlanıyor siz yetki versiğiniz telefonlardan herhangi bir internet bağlatısı ile yönetebiliyorsunuz,çok fazla bir sesi yok ama uyurken çalıştırılmaz 2 günde 1 saat çalışsa zaten evde toz kalmaz haftadada 1 mop ta yapsan yerler güzel görünür
    Yere filtre kahve döktüm evin heryerinin temizlediği ayarda döktüğüm alanı seçtim,yüzde 95 in üzerinde topladı tabi çift temizleme modu veya güçlü emişte çok daha iyi temizler.
    Sonuç olarak süpürme adına bir robot daha nasıl farkeder bilemiyorum ama uzun süreçte içeriğindeki parçalar ne kadar iyidir nekadar uzun süre dayanır onu bilemem

Alıntıları Göster
    Teşekkürler hocam. Başka bir ürün kullandınızmı peki anker ayarında? Bide malzeme kalitesi nasıl sizce yeterlimi

• gorush G kullanıcısına yanıt
    Ürün fiyatı aynı ama gümrükler yükseldiği için fiyat da arttı.

L70 amazon.de fiyatı 500 euro, Türkiye gönderimi yok ama olduğunu varsaysak kargo artı vergi 600'den fazla olur. Şu an 4K fiyatı taksiti ve özellikleri ile bence f/p ürünü. Dün de yazdım S5max daha iyi kabul ama aradaki 2500TL fark da etmez yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: imax1

Teşekkürler hocam. Başka bir ürün kullandınızmı peki anker ayarında? Bide malzeme kalitesi nasıl sizce yeterlimi

Alıntıları Göster
    İlk kullandığım robot,çarptığı yerde iz bırakmıyor veya kendi üstünde iz kalmıyor ama filtre takma yerindeki plastik tırnağa dikkat etmek gerekiyor bence kırılmaya müsayit dikkat edilmezse,dıştan çin kökenli robotlara benziyor beyaz olduğundan tabi renkli olsa iz kalabilir veya bırakabilirdi belki
    Bence Önemli olan iç aksamlarındaki kalite,onu da zaman gösterecek

• Arkadaşlar daha önceden almış olduğum ve iade etmek için GG'ye geri yolladığım Evofone(distiribütör garantili) Xiaomi mijia vacum mop pro (styj02ym) paketi açıldığı için iade kabul olmadı. Uğraşsam iade ederim fakat uğraşıp sinir sahibi olmaktansa satmak daha mantıklı geliyor.

Ürün sadece kutusundan çıkarılıp 1-2 sefer denenmiştir. V21 güncellemesi sorunsuz bir şekilde yapılmıştır.
    Şu an için ithalatçı garantili olupta sonrasında sıkıntı çıkarsa muhatap bulamayacağınız cihazlar bile 4000TL civarında. Bu cihaz gibi distiribütör garantili. Distiribütör (evofone) garantili olanlar sadece 1 parti geldi ve 1-2 gün içerisinde hepsi satıldı.

Ben ürünü başka bir arkadaş faydalansın diye aldığım fiyat + iade kargo ücretine vereceğim. Cihaz şu an geri dönüş yolunda tahmini 3650-3700 Tl gibi bir rakam olur. Bugün en geç yarın elimde olur.
    Yetkili servis garantili olarak ürün almak isteyenler bana özel mesajdan ulaşabilir.

İyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brkrdn -- 22 Mayıs 2020; 13:49:53 >

Yapı kredi onay vermedi. Kredi kartı istiyor. Ziraat onay vermedi. Kredi kartıyla olup olmadığı bilgisine dahi erişemiyorum. Müşteri hizmetleri ulaşılmıyor. Herkes kredi kartı ile mi verdi sipariş ? Şimdi bir ürün için kredi kartı başvurusu yapmak zor geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AFBC3338C

L70 amazon.de fiyatı 500 euro, Türkiye gönderimi yok ama olduğunu varsaysak kargo artı vergi 600'den fazla olur. Şu an 4K fiyatı taksiti ve özellikleri ile bence f/p ürünü. Dün de yazdım S5max daha iyi kabul ama aradaki 2500TL fark da etmez yani.
    L70 diğerlerine göre biraz daha yüksek sanki 102 mm.
  • 
Sayfa: önceki 492493494495496
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.