Şimdi Ara

Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] (493. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir - 13 Masaüstü
5 sn
56.066
Cevap
1.321
Favori
2.233.463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 491492493494495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Günaydın,

Hayır yahu, latife ettim, iddialaşmak diye bir şey söz konusu değil.
    Sanırım benim cümlem maksadını aştı, gece gece aklınızı kurcaladı ise özür dilerim.

En güzel temizleme yöntemi, şimdilik, mümkün olduğunca kuru ve basınçlı hava ile üflemektir.

Saygılarımla
  • Dr.Flareon kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Sevgili Hyponsoinage dostumuz saten çok güzel cevaplamış, benimki biraz tekrar olacak.

Sadece süpüren robotlar arasındaki en iyi marka iRobot Roomba serisi. Evinizin büyüklüğüne göre seçebileceğiniz bir çok modeli var ama çok aşırıya kaçmayayım derseniz haritalama olan 900 serisini düşünebilirsiniz. Ev çok büyük değilse yani 80-90m2nin altındaysa haritalaması olmayan modelleri de var, 600 ve 800 serileri. Temel temizleme prensipleri aynıdır, Roomba kendine özgü şift ana fırça kullanır ve halı performansı çok iyidir.

Ozmo serileri de güzel cihazlar, tabii ki mopsuz da kullanabilrisiniz. Aynı şekilde Xiaomi Mijia 1S var, sadece süpürme yapan ve haritalı. O da makul bir üründür.

Saygılarımla
  • 18 Mayıs akşamı Amazon'dan verdiğim Osmo 950 siparişi bugün kargoya verilmiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hepsirobot

Günaydın,

Hayır yahu, latife ettim, iddialaşmak diye bir şey söz konusu değil.
    Sanırım benim cümlem maksadını aştı, gece gece aklınızı kurcaladı ise özür dilerim.

En güzel temizleme yöntemi, şimdilik, mümkün olduğunca kuru ve basınçlı hava ile üflemektir.

Saygılarımla
    Ben yanlış anladım demek ki, yardım için tekrar teşekkürler.

• Amazon.de den alışverişi ziraat maximumla yaptiginiz taktirde normalde yurtici alisverislerde saglanan faizsiz taksitlendirme imkanı bu alışverişlerde de oluyor mu? Ziraat maximumla alisveris yapıp bu taksit imkanini Kullanan oldumu arkadaşlar

• Selamlar amazon.de den sipariş verdim fakat hesabımı kilitlemişler. fotoğraftaki gibi bir mail geldi. amazon.de e girince belgeler işlemi yapanın sizin olduğunuzu anlıyalım tadında bir form doldurtuluyor, sonrasında 24 saat bekleyin yazıyor. Fakat 5 dk bile geçmeden süreç yeniden başlıyor. süreci yaşamış olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?
  • Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    Hocam filtreye hava tutun dedinizya, saç kurutma makinasının en Yüksel devrinde tutsak iş görür mü. Yoksa bu kadarcık hava işe yaramaz mı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Anker Eufy RoboVac L70

kullanan varmı arkadaşlar? yorumlarında s5-s6 kullanan bi kaç kişi bile anker daha iyi yazmış. fiyat olarakda 4000 tl s5max a göre daha uygun. kullanan varsa yada karşılaştırabilcek yorum yaparsa çok sevinirim çünkü kafamı baya yorumları karıştırdı. netice de Anker kalitesi de var. kablo powerbank soundbar aldım firmadan çok kaliteli ürünleri. teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imax1 -- 22 Mayıs 2020; 10:27:11 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar

360 s7 modelini duyan oldu mu ? Reviewlerde s5 max kadar iyi oldugunu gordum. Fiyati da uygun, ne dersiniz ?

• edwin E kullanıcısına yanıt
    Bu konuda birkac ay once alip yorumlarini paylasan birisi vardı. Konu icinde arama yaparak ulasabilirsiniz.

• Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    Öncelikle anlamadığımız bir alanda sürekli bilgi verdiğiniz için teşekkür ederim. Ben yurtdışından ürün almak istemiyorum işin gerçeği. Türkiye’de de fiyatlar malum. Son sayfalara bakıldığında ozmo 950 baya ön plana çıkıyor. Ben anker eufy robovac l70 modelinden sipariş verdim ama geri iade edebilirim. 3750 gibi bir rakama aldım. Ürün olarak ozmo 950 ye göre beklentilerin çok mu altında kalır. Ankerin yurtdışında yorumlarını okuduğumda olumlu yönde yazılmış genelde. Sizin de fikrinizi almak istedim. Saygılar

• sabor S kullanıcısına yanıt
    Ben de 18 vermiştim darısı başıma :)

• quote:

Orijinalden alıntı: GearBest.com

Merhabalar,

360 s6 ve s7 serileri için kod bulunuyordu ama süresi dolduğu için kaldırmıştım daha önce. Vergi konusunda haklısınız, evet. Süpürge için oran 6.7 olarak belirlenmiş ama yüzde 20 ÖTV alınıyor maalesef. Dhl de yıllardan beri sevilmeyen firmadır fakat, şu an için ek bir kargo seçeneği yok. :) Farklı depolardan gönderim için uğraşıyoruz, olursa hem vergi oranları hem de gönderi maliyeti biraz daha uygun seviyelere indirgenecek ilerleyen zamanlarda. Bu arada aldığınız ürün de çok iyi bence, güle güle kullanın. Rica ederim, selamlar.
    merhaba

360 s7 ile roborock s5 max arasında kaldım

hangisini önerirsiniz acaba ?https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/142935972

• Osmo 950 elime ulaştı, ilk kullanımdan önce şarja takmalı mıyım yoksa öncelikle bataryayı boşaltmak mı gerekir?

• imax1 kullanıcısına yanıt
    Dün gece sipariş geçtim. Siz aldınız mı ?

• gsad1905 G kullanıcısına yanıt
    En az 4 saat şarjda kalmalı.
    İyi günlerde kullanınız

• 2000 tlya aliexpressden hangi robotu almamı tavsiye edersiniz?
  • Haticenurkc H kullanıcısına yanıt
    Hatice Hanım sizinle benim kargolar ilginç bir şekilde gecikiyor. İptal öncesi kargo da şimdi de bizden sonra verenlerin ürünleri kargolanmış. Nasıl çalışıyorlar acaba çok merak ediyorum.

• gsad1905 G kullanıcısına yanıt
    Sipariş geçerken 553 € üstünden komisyon aldı mı banka ? Yoksa TL ile mi aldınız ?

• Camperz C kullanıcısına yanıt
    Yok hocam daha almadım ama l70 baya övülüyor. S5 max den daha kaliteli diyen çok var malzeme olarak. Geri gitme modu var hiçbirinde yok galiba bu. Bazı yerlerde dönerken s5max de takılma oluo diolar anker geri giderek kurtarıomuş buralardsn kendini olduğunda. Diğer özellkleri aynı. S6 nın mop u kötü zaten diyen çok var. Bilemedk nabsak :)

• 
Sayfa: önceki 491492493494495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.