Şimdi Ara

Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] (314. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: volkanadana Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 10 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
55.883
Cevap
1.318
Favori
2.218.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 312313314315316
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam inceleme için teşekkürler.
    Sanırım 1 aydır kullanıyorsunuz cihazı. Ekleyeceğiniz çıkaracağınız bişeyler var mı ve tavsiye eder misiniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kadirciftci42 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Bu cihazlar halıyı süpürürken fırça ile dövdüğü için topladığı tozun bir kısmı halı tüyü, normal süpürge ile çıkmaz. Biraz da o yüzden çok toz çıkıyor izlenimi oluyor.
    R550 ye gelirsek şarjı auto modda 2 saat civarı gidiyor. Arada sırada kafası karışıyor( aynı temizlikte iki defa oldu sonra olmadı) , şöyle ki örneğin kenar temizleme yaparken bir köşeye denk gelince oradan sağ kenardan takip edeceğine direk karşıya geçti. Ben o an takip ediyordum kumanda ile müdahale ettim. Tam köşe noktaları temizleyemeyebiliyor. (cihazın fiziksel yapısıyla alakalı)
    Genel olarak fiyatına göre oldukça memnunum.

• h0c@ H kullanıcısına yanıt
    Peki paspas özelliği nasıl?

• kadirciftci42 kullanıcısına yanıt
    Onu hiç denemedim. Yazın halıları kaldırınca deneyeceğim. Yurt dışında coredy r550 olarak satılıyor. Oldukça videosu var. Dilerseniz onlara bakın.

• majesty nazgul M kullanıcısına yanıt
    Hocam hayirli olsun bende tesvor t8 hepsirobot ustadin tavsiyesi ile 2 gun once hb den siparis verdim bugun yarin gelicek.
    hb yorumlarda kalin hali perfonmasi cok iyi degil deniyor ve uygulama uzerinden her dolastiginda yeniden haritalama yapiyormus haritalamayi kayit etmiyormus boyle bi sorun gozlemledinizmi?Ayrica uygulama markanin uygulumasimi yoksa global bi uygulamami?turkce destegi varmi?
    bu arada yeni bi forum actim tesvor t8 kullanicilar klubu olarak fikir bilgi alışverişi burdan yapalim cok faydasi olacak alan kisilere..
    @hepsirobot
    https://forum.donanimhaber.com/tesvor-t8-akillli-supurge-kullanicilar-klubu--142627301#142627301

• arkadaşlar tesvor t8 ile irobot roomba 676 arasında kaldım. hangisini önerirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de geçtiğimiz cumartesi günü hepsirobot hocamın yardımlarıyla Hepsiburada sitesinden Tesvor T8 siparişi verdim. Yapıkredi kartı olanlar sipariş vermeden önce Cüzdan uygulamasından bilgisayar siparişi kampanyasına katılırlarsa 150TL puan kazanıyorlar. Ayrıca Hepsiburadada piyasadan 100TL ucuza satılıyor şu an için. Henüz kargoya veriklmedi heyecanla bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alladierre -- 30 Mart 2020; 14:1:4 >
  • sinilker S kullanıcısına yanıt
    hocam roomba 676 da su tanki yok yani evi mop yapmiyor kiyaslanmaz bile ama tesvorda hem supurme hem silme var.

• Mrb arkadaşlar şu siteden alışveriş yapan var mı fiyatları uygun

http://xiaomievaletleri.com

Site xiaomi nin resmi disbüritüeri olduğu yazıyor ama güvenilir gelmedi bana

• iburkan İ kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bilgi için
    Sitede çok garip fiyatlar var, S5 için 5699 diyor, S50 2980TL ama S6 2699TL!
    Adres vermiş ama dikkatli olmak lazım, korona yüzünden nasıl olsa kimse gitmez diye düşünmüş de olabilirler.
    Model ve fiyatlar tutarlı değil.
    Dolandırıcı bir yapılanma olduğunu düşünüyorum, özelden soran arkadaşlar oluyor, dikkat etmelerini özellikle söylüyorum.

Firma bilgisi yok, resmi distribütör olduklarını yazmışlar ama kanıt yok, fiyatlar deseniz Çin'den bile ucuza yazılmış. Çok dikkat etmekte fayda var böyle şeylere.
    Facebook reklamlarında görüp ulaştım kendilerine. Bildiğin dolancırıcılar. Aman hocam uzak durun.
  • bugün STY cihazıma güncelleme gelmiş ama yüklemedim ne olur ne olmaz
  • Tesvor koptu geliyor daha dune kadar duymadigim belkide cogumuzun duymadigi marka..ali bey de malzeme kalitesini görmeden onay vermez.demek gördü kalitesini ki alinabilir diyor.tesvor 500 pro modeline gaz kesiyorum..

• ShadowOfSpirit kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Ben Tesvor'un T8 modelini geçen sene sonlarında kısa bir süre denedim.
    PLastik kalitesi ve mekanik altyapısı fiyatına göre gerçekten iyi, özellikleri de .
    Tabii ki 5-6bin liralık makinelerin yapabildiği her özelliğe sahip değil ilk başta ama o özellikleri ne kadar kullandığınız önemli bence.
    Bir robot süpürgeyi zeminlerimizi temizlesin ve temiz tutsun diye satın alıyoruz. Bunun dışındaki tüm özellikler aslında ek para verdiğimiz aksesuarlardır.
    Cihazın temizlik yeteneği gayet başarılı, ülkemizde yaygın olan tek forçalı diğer hiçbir süpürgeden aşağı değil kesinlikle.
    Yazılım konusu da sürekli gelişen bir olay, ben tüm firmaların bu konuda çalıştıklarını biliyorum, hepsi hızlı gelişiyorlar.
    Tesvor'un bir avantajı en azından resm ibir ithalatçısı olması, yani alın, deneyin, baktınız kesmedi, üç gün sonra iade için başvurun..
    Saygılarımla
  • Xiaomi vacuum 1 için bir güncelleme geldi bilgisi olan varmı acaba.

• tesvor t8 kullanici klübü acilmistir.📣📣

https://forum.donanimhaber.com/tesvor-t8-akillli-supurge-kullanicilar-klubu--142627301#142627301

• vonbaeyer V kullanıcısına yanıt
    https://gurgencler.com.tr/anker_eufy_robovac_l70_islak_kuru_su%CC%88pu%CC%88rge_t2190-194644015831.html
    türkiye garantiliymiş ürün.

• quote:

Orijinalden alıntı: tekiz

Dolandırıcı bir yapılanma olduğunu düşünüyorum, özelden soran arkadaşlar oluyor, dikkat etmelerini özellikle söylüyorum.

Firma bilgisi yok, resmi distribütör olduklarını yazmışlar ama kanıt yok, fiyatlar deseniz Çin'den bile ucuza yazılmış. Çok dikkat etmekte fayda var böyle şeylere.
    Merhabalar. yazılanları okuyunca merak ettim. Avukat olunca biraz uğraşmak istiyor insan:)Kimseyi itham etmek ya da yanıltmak istemem elbette.
    Firmanın ismi "Kuşadası Property Care İnş. Tic. Ltd. Şti" diye bir şirket ve adres İstanbul gözüküyor sitede. Eski Büyükdere Cd. No:27 olarak vermişler. Adresi googlemap de aradığımda "Orjin Maslak İş Merkezi" diye bir iş merkezi olduğunu dolayısıyla kat ve numara olması gerektiğini farkettim. İş merkezindeki firmaları görünce dilim içine kaçtı:) Ama yine de aradım tahmin edin sonucu:) Ticaret sicil gazetesinde böyle bir şirket yok. Aydın ilinde de yok. KVKK bilgilendirme metnine baktım acaba düzgün mü diye; girişinde D-Market içinde Xiaomie Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş şirket isimleri yazıyor.
    Dayanamadım firmayı aradım ama telefonlar cevap vermiyor. Bu dönemde normaldir belki bu defa whatsapp üzerinden iletişime geçtim.
    Şimdi firma ile iletişime geçmeye çalıştım; telefonlar cevap vermiyor(ki bu dönemde olabilir normaldir). Whatsapp hattı açmışlar oradan hemen cevap verdiler.
    Biraz sıkıştırınca ben çalışanım ne bileyim müdürümü arasam bana kızar şimdi vs dedi.
    Taktir sizlerin. İçinizden işi yok mu diyenler var galina hissediyorum:)
  • lawyerankara L kullanıcısına yanıt
    Emeğinize sağlık hocam, uğraşıp bakmışsınız sağolun.

Umarım bu siteyle ilgili araştırma yapan herkes bu mesajınıza ulaşır ve dolandırılmaktan kurtulur.
  • 
Sayfa: önceki 312313314315316
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.