Şimdi Ara

Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] (210. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
56.066
Cevap
1.321
Favori
2.233.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler eşim için temizlik robotu almayı düşünüyorum.sadece süpürme yapan veya hem süpüren hem silen robotlardan hangisini önerirsiniz.yurtdışından almak sanki daha mantıklı gibi geliyor, fiyat olarakta yurtdışı cihazlar için 2000-3000 sevyesini gözden çıkardım.
  • xxxasparagasxxx X kullanıcısına yanıt
    Ozmo 920 tavsiyemdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AFBC3338C

Ozmo 920 tavsiyemdir.
    Siz Ozmo 920 kullanıyor musunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Ecovacs Ozmo 920/930 veya Xiaomi S5X, Mijia STY serisi düşünebilirsiniz.

Şimdilik en başarılı modeller bunlar.

Saygılarımla

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beyler soyle bir reklama denk geldim aha dedim aradigim supurge 5000 liradir kesin dedim. fiyatina bakayim bi dedim. birde ne goreyim...

https://www.teamclo.com/collections/smartlife/products/automatic-household-sweeping-robot-ultra-thin-3-in-1-cleaning-machine-rechargeable

:))

Hepsirobot hocam bunlari aslinda siparis edip test etsen keske youtuba koysan. Youtube sayfasi acsan yorumlasan. Bizde izlesek...

Gerci dolandirici olma ihtimali yuksek. Sayfaya bakinca cozunurluk yerlerde marka yok vs.

Edit: urun sahte sayfa scam cikti. Orjinaline denk geldim :
    https://www.indiegogo.com/projects/narwal-the-first-self-cleaning-robot-mop-vacuum#/

Ön siparis 600 dolardan basliyormuş. Bakalim sonuç ne olacak...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onatba -- 29 Aralık 2019; 13:47:34 >

• Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    hocam roborock s5 ve s6 için yorumunuz nedir? xiaomi s5x ler ile mijia sty arasındaki fark sadece paspas olayımı.siz paspaslımı yoksa sadece süpürenmi tavsiye edersiniz.Ayrıca yardımlarınız için çok teşekkür ederim.
  • onatba O kullanıcısına yanıt
    Ha ha , Allah da sizi güldürsün.

Bu Narwal, ben iki senedir burada yazıyorum ve önceden de çok söz ettim zaten. Bir tane bana geldi üç ay önce test için, inanılmaz bir ıslak zemin temizleme performansı var ancak kuru temizlik palavra çünkü fırçası yok.

Navigasyonda henüz tamamlanmayan kısımları vardı ancak gelecek vaad ediyor.
    Sadece, kafamı kurcalayan tek bir kısım oldu firma hakkında, ki firma yetkilileri ile de sık sık yazışıyorum: sürekli olarak çıkış tarihlerini erteliyorlar. Onlar çıkıncaya kadar benzer bir teknoloj ile hazırlık yapan iki firma daha var, korkamrım onlar daha önce çıkacaklar.

Youtube sayfası için çok yoğun olduğumu ve yetişemeyeceğimi söylemekle yetineceğim. Ülkemizdeki robot adedinin artması ile servis işleri boyumu aşmaya başladı, sadece dün 16 tane robot geldi kargodan ve biz şimdilik iki kişiyiz servis konusunda. Her robotu maximum üç günde teslim etmeye çalışyorum etik olarak, bu da oldukça yoğun bir çalışma gerektiriyor. Youtube sayfası için bir süre daha beni affedin lütfen.

Saygılarımla

merhaba,

Robot alırken sizin ihtiyaçlarınız daha ön planda olmalı. Yani sadece süpürmeye ihtiyacınız varsa ona göre bir model alın. buna ben karar veremem ki.

Mijia STY'nin önemi aynı anda hem süpürme, hem silme yapmasından kaynaklanıyor. Mijia yeni bir emiş yolu deniyor bu STY modelinde, akış hızı vakum gücünden bağımsız olarak Coanda prensibi ile hızlandırılıyor, dolayısı ile fırçalar daha temiz kalıyor.
    S6 şimdilki firmanın en ileri ürünü ama güncellemeler ile S5X serisini de ona yaklaştırıyorlar - benim tercihim S6 olurdu, param yetiyorsa tabii ki. Belki de yaşım gereği, almışken yenisini almak isterim ben, eski teknolojiyi sadece klasik arabalarda seviyorum :)

Saygılarımla,
    Hocam duvarı tanımıyor vuruyor duruyor diye bir video koymuştum. Sanırım sorunu çözdüm. Sebebi çorap dolanması. Bizim ufaklık çorabını atmış Buda çekmiş sanırım bundan dolayı kafası karışmış bundan olabilir mi ?

• mam60 M kullanıcısına yanıt
    Çorap tekerleğe dolanmış mı peki?
    Normal şartlarda bi zarar vermemesi lazım.

Çorap tekerleğe dolanmamış ama çoraptan dolayı gidemediği için yamuk duruyordu cihaz.

• mam60 M kullanıcısına yanıt
    Anladım, peki, sorun çözüldü ise sizin adınıza çok sevindim.

• Merhaba,
    Ben de robot süpürge alma asamasindayim. İki ürün arasında kaldım. Birisi malum xiaomi s50 diğeri de liectroux c30b.
    Xiaomi s50 ile ilgili çok bilgi, yorum ve video var. Ama liectroux c30b ile ilgili aliexpresste vs. cok siparis olmasima ragmen çok tatmin edici yorumlar elde edemedim. Koltuk ve eşyaların xiaomi s50 için biraz alçak 9.5cm civarında. O yüzden 8 cm olan liectroux alma niyetim var aslında. Ayrıca iddialarına gore 3000pa emiş gücü de merakimi uyandırıyor. Sizlerin tavsiyesi nedir?
    Xiaomi s50 alıp bazı yerleri kendim temizlemek zorunda kalırım,
    Ya da liectroux c30b alıp hem daha az para ödeyip her alana ulaşabilirim ancak bu ürün hakkında pek bilgi olmaması biraz riskli.

Tecrübeli arkadaşlara (özellikle hepsirobot a) şimdiden teşekkürler

• sahemre S kullanıcısına yanıt
    Hoş geldiniz,

Bir robot satın almadan önce iki şeye karar vermiş olmanız lazım: evinizinde temizleyeceğiniz alanın büyüklüğü ve temizleme tip istekleriniz.

Liectroux kendisi robot üretmeyen, Çin'de fasonculara üretim yaptıran ve zaman zaman pazarlama çıkışları ile pazarda yer almaya çalışan bir Alman/Avusturya firmasıdır. 3000Pa henüz gerçekçi değil, kısa sürelerde 2400Pa civarına ulaşılabiliyor ancak henüz 3kPa tam olarak sağlanamadı. Bunun dışında cihazın navigasyon sistemi ne lidar ne de kamera, sadece gezdiği yerleri bir haritada toplayarak işlem yapıyor, bununla ilgili de beklentilerde çok ciddi hayal kırıklıkları olduğunu okuyoruz. lidar olmadığı için de yüksekliğinin az olması normal.

S5X veya eviniz çok büyük değil ise Mijia STYJ02YM düşünebilirsiniz, hatta yüksekliği sorunlu olan eşyalarınızı çoğumuzun yaptığı gibi şık takozlar ile biraz yükseltebilirsiniz.

Yurtdışından getirecekseniz Ecovacs Ozmo 920 veya 930 da düşünebilirsiniz. Vakum gücü herşey demek değildir, expertiz daha önemlidir.

Saygılarımla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hepsirobot -- 30 Aralık 2019; 11:17:10 >

• Öncelikle çok teşekkür ederim cevap için. Takoz işlemini yapamayacagim mutfak dolapları var ve özellikle o bölgenin temizlenmesini istediğim için 9.3cm ve aşağısı kurtarıyor. Mijia styj02ym yi inceleyecegim. S50 sığmıyor maalesef. 1c ile ilgili bir giriş yazdiysaniz onu inceleyeceğim bir de. 1 c de zone cleaning var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahemre -- 30 Aralık 2019; 12:42:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hepsirobot

merhaba,

Robot alırken sizin ihtiyaçlarınız daha ön planda olmalı. Yani sadece süpürmeye ihtiyacınız varsa ona göre bir model alın. buna ben karar veremem ki.

Mijia STY'nin önemi aynı anda hem süpürme, hem silme yapmasından kaynaklanıyor. Mijia yeni bir emiş yolu deniyor bu STY modelinde, akış hızı vakum gücünden bağımsız olarak Coanda prensibi ile hızlandırılıyor, dolayısı ile fırçalar daha temiz kalıyor.
    S6 şimdilki firmanın en ileri ürünü ama güncellemeler ile S5X serisini de ona yaklaştırıyorlar - benim tercihim S6 olurdu, param yetiyorsa tabii ki. Belki de yaşım gereği, almışken yenisini almak isterim ben, eski teknolojiyi sadece klasik arabalarda seviyorum :)

Saygılarımla,
    Arkadaşımda s5 var, fırçasına aşırı kıl tüy dolandığından devamlı temizlediğinden bahsetmişti. Bendeki sty'de nedense fırçaya 5-6 çalıştırma sonrasında yok denecek kadar az dolanmıştı ve kirlenmişti, dikkatimi çeken bir nokta olmuştu ama evlerin ve evdeki kişi sayısı farklılığından olduğunu düşünmüştüm. Demekki böyle bir sebebide varmış, teşekkürler bilgilendirme için

• quote:

Orijinalden alıntı: sahemre

Merhaba,
    Ben de robot süpürge alma asamasindayim. İki ürün arasında kaldım. Birisi malum xiaomi s50 diğeri de liectroux c30b.
    Xiaomi s50 ile ilgili çok bilgi, yorum ve video var. Ama liectroux c30b ile ilgili aliexpresste vs. cok siparis olmasima ragmen çok tatmin edici yorumlar elde edemedim. Koltuk ve eşyaların xiaomi s50 için biraz alçak 9.5cm civarında. O yüzden 8 cm olan liectroux alma niyetim var aslında. Ayrıca iddialarına gore 3000pa emiş gücü de merakimi uyandırıyor. Sizlerin tavsiyesi nedir?
    Xiaomi s50 alıp bazı yerleri kendim temizlemek zorunda kalırım,
    Ya da liectroux c30b alıp hem daha az para ödeyip her alana ulaşabilirim ancak bu ürün hakkında pek bilgi olmaması biraz riskli.

Tecrübeli arkadaşlara (özellikle hepsirobot a) şimdiden teşekkürler
    Hocam mobilya yükseklikleri için şu mesajımı okuyabilirsin işine yarayan bir şey çıkabilir.
    https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/141298319

• Teşekkürler inceleyeceğim. Hepsi birbirinden güzel bu robotların yahu... Hangisini alacagimi şaşırdım yemin ederim. Galiba biraz yeri elle temizlemek zorunda kalsam da s50 alacağım. Araştırdıkça fikrim değişiyor, dedim ya hepsinin ayrı ayrı on plana çıkan özelliği var. Kimisinin dust box büyük, kiminin bataryası güçlü vs... S50 de karar kılmak uzereyim

• quote:

Orijinalden alıntı: Hepsirobot

Ha ha , Allah da sizi güldürsün.

Bu Narwal, ben iki senedir burada yazıyorum ve önceden de çok söz ettim zaten. Bir tane bana geldi üç ay önce test için, inanılmaz bir ıslak zemin temizleme performansı var ancak kuru temizlik palavra çünkü fırçası yok.

Navigasyonda henüz tamamlanmayan kısımları vardı ancak gelecek vaad ediyor.
    Sadece, kafamı kurcalayan tek bir kısım oldu firma hakkında, ki firma yetkilileri ile de sık sık yazışıyorum: sürekli olarak çıkış tarihlerini erteliyorlar. Onlar çıkıncaya kadar benzer bir teknoloj ile hazırlık yapan iki firma daha var, korkamrım onlar daha önce çıkacaklar.

Youtube sayfası için çok yoğun olduğumu ve yetişemeyeceğimi söylemekle yetineceğim. Ülkemizdeki robot adedinin artması ile servis işleri boyumu aşmaya başladı, sadece dün 16 tane robot geldi kargodan ve biz şimdilik iki kişiyiz servis konusunda. Her robotu maximum üç günde teslim etmeye çalışyorum etik olarak, bu da oldukça yoğun bir çalışma gerektiriyor. Youtube sayfası için bir süre daha beni affedin lütfen.

Saygılarımla
    Ali Bey,Narwal hakkında yazdıklarınızı okuyunca çok şaşırdım,halen geliştirilmekte olduğunu biliyordum,ama kuru temizlemesininin palavra olduğunu

bilmiyordum..Takip ettiğim kadarıyla ilk teslimatlarını bu ay içinde yapmaya başladılar,şu an İndiegogo'da satılıyor, şu anki alımlar ise Şubat gibi teslim

edilebilir görünüyor..Amerika'daki arkadaşlarım aracılığıyla sipariş vermek üzereydim.Biraz daha beklemek mi gerekiyor sizce?

• aysare A kullanıcısına yanıt
    Valla o Şubat yazan teslimatlar Haziran ayından beri erteleniyor, inşallah gerçekleşir.

Kuru süpürme sorunu altında fırçası olmamasından kaynaklanıyor, ama cihazın ana amacı zaten zemini iyice silmek. Tamamı sert zeminden oluşan mekanlar için çok iyi olabilir.

Ben beklemenizi öneririm, denenmemiş bir teknoloji.

Saygılarımla

• 
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.