Şimdi Ara

Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] (208. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: 4AEWZREDVU Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 9 Misafir - 9 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
56.068
Cevap
1.321
Favori
2.233.705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hızlı dönüşünüz ve bilgi için teşekkürler üstadım.
  • https://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/iaomi-mi-akilli-robot-supurge-uluslararasi-surum-beyaz-xiaomi-uluslararasi-surum-513564960

Bu ürün hangi model acaba? Ve böyle bir satıcıdan ürün alınır mı? Fiyat uygun mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Birinci seri Xiaomi Mi, 3 senelik model, fiyat normal, mop özelliği yok.
    Satıcıyı bilemem.

• Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    Açıklamasında, Akıllı ev ekosisteminin bugün yeni bir eki var! 2'si 1 arada  süpür ve paspasla ile geliştirilmiş yüksek derecede akıllı bir ev temizleme cihazıdır. Sadece zemini süpürmekle kalmaz, aynı zamanda zemini paspas ile cilalayabilirsiniz.

Yazıyor, o yüzden anlayamadım hangi model olduğunu, bu acıklamaya göre silme özelliği de var ama modele bakarsak da yok..

• benalb B kullanıcısına yanıt
    Valla herşey bir yana 1 saat altında şarj olup 160 dakika çalışan bir bataryası var ise zaten milyar dolar değerindedir!

Adamlar yapmış demek 😂

https://www.youtube.com/watch?v=cWW8ggBxHo0&feature=youtu.be Buna ne diyorsunuz üstad minicik halılarında etrafından dolaşabiliyor.Güzel bir normal kuru süpüren cihazlar çalışırım sizce kombine.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu bildiğimiz Braava, iRobot’un silme robotu. Güzel makinedir, ülkemizde satılıyor resmi olarak.

Hocam günaydın. Tak tak sesi dediğiniz gibi fırça ile alakalıymış tüy kıl birikmiş onları temizleyince gitti. Sesi arttı diyordum filtresine üfledim sesi azaldı sanırım filtreden dolayı sesi arttı. Bişey soracağım filtreye üflerken dıştan içe doğru mu üflemeliyiz?

Hocam bazen bir duvarın önüne gidiyor hiç diğer taraf bakmıyor o mesafede gidip geliyor. Duvara çarpa çarpa normalde yapmıyordu 2 seferdir yapıyor. Birde haritayı anımsa sürekli açık mi kalacak ? Süpürürken aslında olmayan yerleri ekliyor bir bakıyorum orada çalışıyormuş gibi haritada gösteriyor.

• mam60 M kullanıcısına yanıt
    😊
    Filtrenin iki tarafını da üfleyiniz ama en çok içten dışa doğru.

• mam60 M kullanıcısına yanıt
    Harita anımsa açık kalsın, ayna veya cam ile karşılaştığında haritaya ekleme yapar. Sonradan düzeltme yapmazsa da oraları çizerek devre dışı bırakınız.
    Yan tarafta duvar takip sensörü var, onun camını temizleyiniz.
    Saygılarımla

• Merhaba,

irobot roomba yedek fırça, yan fırça, filtre için güvenilir satıcı biliyor musunuz ? bir iki yerin yorumlarına baktım. aldıkları yan fırça 2 kullanımda parçalanmış.
  • eärendil kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

2009 yılından beri ben tüm orijinal yedek ve sarf malzemelerini satıyorum. Hangi cihaz için ne gerekiyor?
    Yardımcı olabilirim.
  • Değerli hepsirobot hocam alttaki linkteki robot hakkında Türkçe kaynaklardan bilgi bulamadım İngilizcem olmadığı için yabancı kaynaklara da bakamadım.hocam rica etsem verilen fiyata değer mi görüşünüzü belirtebilir misiniz ? Bu arada ürünü iki ay sonra alacağım.
    [TRY1,806.30 39% OFF]ECOVACS DEEBOT DE55 1000 Pa Güçlü Emiş Robot Süpürge Akıllı Mop APP Uzakdan Kumanda Kontrol, 100 dak Çalışma Süresi Temizlik Aletleri from Beyaz Eşyalar on banggood.com
    https://banggood.app.link/IEikITLCG2

• Merhaba
    Daha dün bu robot hakkında epey konuştuk bu forumda, birkaç mesaj önce duruyor hatta.
    Bu Ecovacs’ın şimdilik sadece Rusya için çıkardığı bir model. Oldukça gelişmiş, neredeyse 920 ayarında ama sadece su haznesi çok küçük.
    900 modeli ile aynı ancak sıvı modülü ve 920 ayarında yazılım eklenmiş.
    O fiyata değer, çok iyi görünüyor. Banggood listesine girmesi de iyi olmuş, model yayılacak demektir.
    Ecovacs çok özellikli, düşük fiyatlı bir robot çıkartmaya karar vermiş görünüyor. Umarım o da, Xiaomi gibi kaliteden ödün vermemiştir.
    Saygılarımla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hepsirobot -- 24 Aralık 2019; 22:44:2 >
    Halı tanıma özelliği falanda varmı acaba mop için.fiyat baya makul.

• Halı tanıma konusunda bilgi yok çünkü yazılım detayları henüz bilinmiyor.

Bu cihaz için aklıma takılan bazı teknik detaylar var hocam, kaynak da çok sınırlı gördüğüm kadarıyla.

Öncelikle bataryası 3000Mah Ni-Mh olarak yazılmış, Li-Ion ile kıyaslarsak ne gibi avantaj ve dezavantajları vardır. Ni-Mh olmasından ötürü de şarj dolum süresi 4 saat olarak gösterilmiş, doğru mudur? Normalde bizim xiaomi'ler 2 saatte doluyor biliyorsunuz.

Bir de 70 - 100 dakika çalışma süresi verisi var, bunun da az olduğunu düşünüyorum.

İkincisi pascal olarak çekiş gücü, 600 - 1000Pa olarak yazılmış eğer doğruysa. Çekiş gücünden ziyade toz kaldırma kuvveti daha önemli sizin dediğiniz gibi, farkındayım ama bu Pa değerleri de az geldi gözüme.

İyi bir cihaz olduğunu düşünüyorsanız alıp inceleme yapmak isterim ben de, ama emin olamadım bu ilginç teknik değerleri gördükçe. Sizin yorumlarınız önemli olacak benim için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tekiz -- 25 Aralık 2019; 0:48:33 >

• Osmo 960 'ın detaylı bir incelemesi. Özellikle 4:40'tan itibaren 950 ile arasındaki AI camera farkı gayet açık. Elbette bu teknoloji gelirken başka özelliklerden kısılmış, örneğin çalışma süresi gibi, ancak bataryası azalınca zaten yerine gidip şarj ediyor. Robot vacuumlar bundan böyle AI ( yapay zeka ) ile devam edecekler gibi, bu daha başlangıç.
    https://www.youtube.com/watch?v=v5kvCkAcNTk
  • 
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.