Şimdi Ara

Robot Süpürge Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: TzisTa , yazilimsever , MAYalcin Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 3 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü4 Mobil
5 sn
3.966
Cevap
369
Favori
390.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 1 sa.
  • Cevaplayan Üyeler 822
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 12
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 26 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 7
  • Favoriye Eklediklerim 369
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • ShadowOfSpirit (179 mesaj) mali_bu16 (124 mesaj) fotografya (99 mesaj) EvHero (92 mesaj) deniizzz (55 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2117 mesaj) Mobil (1023 mesaj) Mini (162 mesaj) Uygulama (664 mesaj)
  • @
33 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Ev Elektroniği ve Aletleri >> Robot Süpürge Fırsatları [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    266 Mesaj

Büyük ihtimal, black friday de onaylarlar, onayladıktan sonra iptal ettiğimizde parayı kolaylıkla geri alabilrmiyiz acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    herosaint kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    31 Mesaj
    https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/3a/a5/92/3aa5925ef7ee4a5ce7061a07cd1598a6.jpeg&t=0&width=480&text=1

Ankarada alan müşteri yok mu hiç öğrenebilecek kimse bir türlü ne zaman kargolanacak ne olacak stokta var mı yok mu öğrensek nedir ne değildir diye?

• Yüzbaşı
    496 Mesaj

Arkadaşlar max. 8500TL'ye kadar robot süpürge arayışım mevcut. Fabrikaya alacağız, kirliliğin çok olduğu bir yer, muhtemelen her 4 saatte bir 0.5-0.6 litre dolduracak kadar bir toz kirliliği oluşuyor. Bu sebeple haznesi olabildiğince büyük olacak ve 7/24 çalıştırdığımızda bize sıkıntı çıkarmayacak bir model olmasını istiyoruz. İlk etapta Samsung Powerbot R7040 gözüme çarptı fakat pek bir yorum yok. Sizlerin önerisi var mıdır?

• Er
    0 Mesaj

Arkadaşlar merhaba

Yaklaşık 3 aydır robot süpürge araştırıyorum ha aldım ha alıcam derken dolarında yükselmesiyle fiyatlar iyice uçtu gitti. Şuan Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Almaya karar verdim. Ancak bütün siteler anlaşmış gibi fiyatlarını 3000 TL'ye sabitlediler. Açıkçası Black Friday'i bekliyorum ama fiyatlar düşer mi? 100-200 lira düşecekse hiç beklemiyim zira aynı model 1 ay önce hepsiburada'da 2360 tl bandındaydı. iki hafta öncede amazonda 2700dü Salak gibi almadık ikisinde de. Bu fiyatlara alma şansımız hiç kalmadı mı sizce ? (Letgo ve sahibinden.com hariç ) 

• Yarbay
    3899 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: cemaldemirag

Arkadaşlar merhaba

Yaklaşık 3 aydır robot süpürge araştırıyorum ha aldım ha alıcam derken dolarında yükselmesiyle fiyatlar iyice uçtu gitti. Şuan Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Almaya karar verdim. Ancak bütün siteler anlaşmış gibi fiyatlarını 3000 TL'ye sabitlediler. Açıkçası Black Friday'i bekliyorum ama fiyatlar düşer mi? 100-200 lira düşecekse hiç beklemiyim zira aynı model 1 ay önce hepsiburada'da 2360 tl bandındaydı. iki hafta öncede amazonda 2700dü Salak gibi almadık ikisinde de. Bu fiyatlara alma şansımız hiç kalmadı mı sizce ? (Letgo ve sahibinden.com hariç ) 

hocam bende alicam da ben hic arastramadim... madem arastrdin

s5 max ile senin almayi disindigunu kiyaslarsan... seninki 3000

s5 max 4500 lerde ama 4.000 aliniyor suan

|
    |

• Onbaşı
    21 Mesaj
    https://www.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/roborock-s5-max-vacuum-cleaner-akilli-robot-supurge-ve-paspas-beyaz_pdp_620509574

Delta servis garantili denmiş, sizce nasıl fiyat?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yüzbaşı
    288 Mesaj

Necatibey cad. telefon borsacıları ile dolu bir yer. Bir an görünce onlar mı satıyor acaba dedim.

|
    |
    celalyuksel kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3899 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Jacks10

https://www.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/roborock-s5-max-vacuum-cleaner-akilli-robot-supurge-ve-paspas-beyaz_pdp_620509574

63 tane satildi hizla satiliyor bende alsam mi diye dusunuyorum

bonus dan 200 tl yakin puan da gelecek

anker 11s 1.300 satildi onu kacirdim... bunada 4.000 tl vermek akil isi degil diyorum ama

bilgisi olan varsa bilgi verirse cok mutlu olurum...

|
    |

• Yarbay
    2339 Mesaj

ben aldim iade ettim techpazar dan. ankaradayim.

|
    |
    celalyuksel kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    108 Mesaj
    Techpazar siparişimi iptal ettim. Gittigidiyordan aldım, yarın kargolanacak yazıyor. Garanti olarak verdikleri delta servis için de yorumlar fena değil. Techpazar’ı beklemektense 200 liraya değer dedim.

• Kurmay Yarbay
    10370 Mesaj

Xiaomi ithalatçılarının hemen tamamı cep telefonu ithalatçısı, çoğunun da servisi yok.
    Delta’dan da ağzı yanan çok.

|
    |
    murat18100 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    20 Mesaj

Sizin haznesini kendi boşaltan bir modele ihtiyacınız var. Aliexpress’ten ecovacs’lara bakabilirsiniz.

|
    |
    fcuneyt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Kurmay Yarbay
    10370 Mesaj

Endüstriyel ortama uygun cihazlar değil bunlar, zaten garantileri de geçerli olmaz bir sorun durumunda.
    Sadece kuru süpürme için düşünüyorsanız en dayanıklı ürün Roomba 600 serileridir.

|
    |
    fcuneyt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    47 Mesaj

Ayın 13ünde amazonda 2700 küsüre düştü sonra 16sında yine o fiyatlara gördüm sürekli girip bak ak gerekiyor arada fiyatlar düşüyor ben de bu şekilde aldım aldıktan 1dakika sonra zamlandı

|
    |
    cemaldemirag kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    735 Mesaj

Evi elektrikli süpürgeyle temizleyip viledalamaktan kurtulmak bu tür cihazlarla mümkün mü? Başımı ağrıtmayacak sorunsuz bir ürün için ne kadarı gözden çıkarmam gerekiyor arkadaşlar?

|
    |
  • Yarbay
    3899 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Jacks10

4.084 tl gorunuyor degıl mı suan alıyorum ben

,

anşamdım gıttı ...her dakıka 1 adet satılıyor

suan 92 adet satıldı

• Onbaşı
    21 Mesaj

Evet 4.084tl gözüküyor

|
    |
    catik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3899 Mesaj

aldım peki sen

75 + 50 + 80 bonus....88 tl iade al dan geldı

3.800 s5 max almıs olduk bakalım kac sene kullanabılcegız...

|
    |
    Jacks10 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    21 Mesaj

Ben almadım, modelle ilgili tam karar veremedim henüz, bir de black friday i bekleyeceğim sanırım, size hayirli uğurlu olsun, gule gule kullanın

|
    |
    catik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    288 Mesaj

Sattıkları telefonlarda kayıtsız ımei çakıp satıyor necatibeyde ki telefoncular. Firmanın adresini görünce işkillendim açıkcası.

|
    |
    Hepsirobot kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
anzer balı
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
1,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.