Şimdi Ara

Robot Süpürge Fırsatları [ANA KONU] (72. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
8.189
Cevap
651
Favori
892.112
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dün 4k ya almıstım trendyoldan iptal ettim. ne olduğu belirsiz diye konustuk konustuk dayanamadım. şimdi de 4400 e gg de evofone var kafalar iyice karıstı

• T.rex kullanıcısına yanıt

Bende de aynı durum. Mesaja da cevap vermedi. Yarın iptal edeceğim. Olan bonuslara oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fotografya kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Ben bunu son bir yıldır sürekli yazıyorum ama inanmak isteyen yok.

Roborock yöneticilerinden bunu doğrudan öğrenip yılbaşında foruma aktardım, sonrasında da sürekli tekrarladım.

Maalesef Evofon’un mağazaları var veya Hubsan Roborock.com.tr site ismini kullanıyor diye sürekli olarak o firmalara yönelme oluyor. Her iki firma da teknik olarak hazırlıklı ve yeterli olmadıklarını defalarca ispat ettiler kullanıcılara.

En azından forum okuyucularının bu iki firmanın etik değerleri hakkında bilgi sahibi olması gerekmektedir.

Ürün her yerde aynı olmasına rağmen esas önemin satış sonrası hizmet ve destek olduğunu unutmayınız.

Saygılarımla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hepsirobot -- 12 Kasım 2020; 23:1:19 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    Robot Süpürge Fırsatları [ANA KONU]

Ben bu ikisini aldım farklı satıcılardan birini iptal edeceğim. Sizce hangisini iptal etmeliyim

• n11'den 11.11'in ilk saatlerinde 1 adet techpazar 1 adet de marketplace olmak üzere 2 adet S5 Max almıştım. Marketplace sabah erkenden kargoya verdi. Bunun üzerine hemen techpazar olanı geç teslimat göründüğünden ve olumsuz yorumlardan dolayı iptal edip marketplace üzerinden bir sipariş daha verdim. Ürünlerin ikisi de bugün teslim edildi.

• Gramschmidt G kullanıcısına yanıt

Bende iki ürün arasında çok gidip geldim.Birazdan viaomi v2 pro sipariş geçmeyi düşünüyorum.

100m2 ev için yeterli olacaktır sanırım.

• Umitbjk kullanıcısına yanıt
    Mop pro 3000 altına düştü daha önce, v2 pro ilk kez bu fiyatları görüyor yanlış hatırlamıyorsam. Öyle çok mop pro alan varki kafa karıştırıyor

siz hangi firmayı tavsiye ediyorsunuz. Roborock s5 max alma arifesindeyim. Tavsiyeniz önemli.

• ecelnico kullanıcısına yanıt
    Tavsiye değil ama bu işi layıkıyla yapan firmaların başında Ekay geliyor.

Ali bey öncelikle bizi bilgilendirdiginiz için teşekkürler. s5 Max ürününde sıfır kutulu cihaz alirsak arızalı çıkma ya da sonra bozulma ihtimali nedir? (Örneğin yüz cihazın tahminen kaçı servise gider?)

• byzahmet kullanıcısına yanıt

hocam kimisinde teslim edilemez diyor

• 3k civarına mop robot alasım var garantisi ve temizliği iyi olan tavsiye eder misiniz?

Markalar hakkında hiç bir fikrim yok :(

• ilozof İ kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.
    Robotlarda ortalama kutudan arıza çıkma oranı %2.5, ilk yıl içinde arızalanma oranı ise %4 olarak kabul ediliyor.
    Saygılarımla

• Bu roborock s5 maxın kullanan arkadaşlar için 0dan 100e şarj olması kaç saat sürüyor ? Test eden var mı yada bilgisi olan?

• Mchtu17 kullanıcısına yanıt
    En az 3 saat diye biliyorum 0 olmamasina rağmen cok bekledim sarj olmasini

• Dün n11 mağazalarından uygun fiyatlı s5 Max alip, mağaza tavsiyesi verebilecek olan var mı

• ShadowOfSpirit kullanıcısına yanıt

99 dan 100 e geçmesi yarım saatdeh fazla sürüyor muydu sizinkinin acaba :)

Hocam ben garanticiyimdir elimden geldiğince :) Adamlar mailde de demiş zaten amazon türkiyeden de alın diye.

• 
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.