Şimdi Ara

Robot Süpürge Fırsatları [ANA KONU] (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Hepsirobot Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 2 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.223
Cevap
652
Favori
895.402
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Arkadaşlar nacizane tavsiyem bu ürünler çok pahalı. Parayı sokaktan toplanıyoruz. Ben Amazon harici almayı düşünüyorum. Satıcı kesinlikle Amazon olmalı. Başka kimden alırsanız alın bir sorun olduğu zaman ortada kalma ihtimali çok fazla. Şikayet var a ve forumda güncel bir konuda yazılanları okuyun. Satıcı Hepsiburada , vatan Teknosa da alınabilir fiyat cazipse. Gerçi onlar Amazon gibi sorun olursa iade alırız demiyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar fikrinize danışayım istedim. Dün akşam n11 den roborock s5max siparişi verdim. Marketplace den olan 4099 ve mimarket satıcısı olan yaklaşık 4150 bandına geldi mimarket her ne kadar xiaomi tr garantili dese de her ikisi de ithalatçı garantili anladığım kadarıyla.
    Elektronik şans işi inşallah garanti ihtiyacı doğmaz ama bu anlamda sizce hangisini tercih etmeliyim. Birini iptal edeceğim. Yada buradan kaçırmış olan ve almak isteyen biri olursa aldığım fiyata verebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: fotografya

Arkadaşlar nacizane tavsiyem bu ürünler çok pahalı. Parayı sokaktan toplanıyoruz. Ben Amazon harici almayı düşünüyorum. Satıcı kesinlikle Amazon olmalı. Başka kimden alırsanız alın bir sorun olduğu zaman ortada kalma ihtimali çok fazla. Şikayet var a ve forumda güncel bir konuda yazılanları okuyun. Satıcı Hepsiburada , vatan Teknosa da alınabilir fiyat cazipse. Gerçi onlar Amazon gibi sorun olursa iade alırız demiyorlar.

Amazon demişsiniz evet güzel de, ürün kullanım sırasında bozulunca amazonun umrunda olmuyor teknik servis ilgileniyor. Amazon sadece satış ve iade kısmı ile ilgileniyor.

• quote:

Arkadaşlar nacizane tavsiyem bu ürünler çok pahalı. Parayı sokaktan toplanıyoruz. Ben Amazon harici almayı düşünüyorum. Satıcı kesinlikle Amazon olmalı. Başka kimden alırsanız alın bir sorun olduğu zaman ortada kalma ihtimali çok fazla. Şikayet var a ve forumda güncel bir konuda yazılanları okuyun. Satıcı Hepsiburada , vatan Teknosa da alınabilir fiyat cazipse. Gerçi onlar Amazon gibi sorun olursa iade alırız demiyorlar.

Aynen dediğine katılıyorum, ben de şimdi amazondan mop pro aldım, yoksa n11 300 TL daha ucuz alabilirdim

• planetorange P kullanıcısına yanıt

Tamam işte bize de o lazım yoksa amazon tamir yapmiyordur elbette. Diyelim servis yapamadi ya da kullanıcı hatası filan dedi o zaman amazon iade alırım diyorsa ki diyeceğini düşünüyorum o zaman en azından paramızı geri alabiliriz. Diğer firmaları sadece satın aldıktan sonra arayın ve iade edicem deyin bakalim kutusuna bile dokunmadan sonuç ne olur

• Sentar s1 mop hakkında bilgisi olan var mı alınır mı

• quote:

Orijinalden alıntı: Aesthetics

En azından kullanılmış ürün göndermeyeceği ve 1 ay bekletmeyeceği kesin

Alıntıları Göster
    Bende ayni saticidan aldım ve iptal ettim.. cok. şikayet var hakkinda. kesin arizali ya da iadeden dönen ürün gönderecektir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Roborock, Xiaomi'den daha iyi olarak yorumlaniyor forumda. S5 Max yani...

• Xiaomi nin haritalama özelliği olan en uygun fiyatlı modeli hangisi, bilen var mı?

• Beklentimiz resmen boşa çıktı. Amazon 4200-4300 bandında s5 max satarken n11 i bekleyelim dedik.

Eğer bonus kartınız yoksa garantisi soru işaretli satıcılardan 4000-4200 TL.ye alabiliyoruz...

• quote:

Orijinalden alıntı: DRESYA27

3829 a geliyor N11 de 400 lük kuponla turuncu mağaza satıcısı.

Dün trendyol da 3770 e kadar gördüm. Bir umut altını bekliyorum olursa

• seasqua S kullanıcısına yanıt
    Bende sizin gibi düşünüyordum 11.11 i bekleyemeden 4200 e amazon satıcılı s5max aldım şimdi de sayfayı takip ediyorum iyi ki almışım diyorum. Hiç dişe dokunur bir indirim yok. Bence amazonu bekleyin sürekli takip edin mutşaka o fiyatlara düşecektir. Merdiven altı ithalatçı firmadan almayın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • HRNclk777 kullanıcısına yanıt
  • hoktuaslan kullanıcısına yanıt

işte bunun için amazondan ya da başka direk kurumsal satıcıdan almak lazım

• fotografya kullanıcısına yanıt
    24 kasım da mantıklı birşey olur mu yoksa bu fırsatları kaçırmış mı oluruz? Çok kararsız kaldım

• quote:

Aynen bu, dolar böyle düşerse daha ucuza alirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: chtr

Sabah Mishop gittigidiyor uzerinden roborock s5 max 4349 tl alis yapmistim.kargoya verilmis.gonderen ev** te** gozukuyor.alacak olanlar icin.

Ben de bu sabah sipariş vermiştim, kargoya verilmiş, EVOFONE TEKNOLO tarafından kargolanmis.. Satıcı ile görüştüğümde sattıkları tüm ürünlerin 24 ay EVOFONE Resmi distribütör garantisi altında olduğunu söylediler.

Not: Çok bilgim yok, sadece öğrenebildiklerimi yazdım.

• cybeeer C kullanıcısına yanıt

malesef bilemiyorum :) dolara bağlı amazon un şahane indirimleri resmen fiyasko oldu. 24 kasımda telafi eder mi bilmiyorum

• 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.