Şimdi Ara

Robot Süpürge Fırsatları [ANA KONU] (66. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.222
Cevap
652
Favori
895.376
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • N11 turuncumagaza satıcısından 4229-400 çek ile 3829tl ye xiaomi v3 aldım. Bonus kartim yok olanlar 100tl de puan alabilir. Halı yoğunluğumuz çok az evde, cekim gücü, 3 ayrı haznesi, ne kadar işe yarar bilemem ama gümüş iyon teknolojisi, s5 max a göre 250tl ucuz olması, daha yeni bir model olması, moplamadaki Y olayı , mop ve su haznesinin büyuk olması tercih sebeplerim oldu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Sabah Mishop gittigidiyor uzerinden roborock s5 max 4349 tl alis yapmistim.kargoya verilmis.gonderen ev** te** gozukuyor.alacak olanlar icin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gittigidiyor cepte-fırsat ya da technics satıcılarından ürün alan oldu mu. Alınır mı?

• Kaybedenler kulübü fırsatını nasıl yakalayabiliriz arkadaşlar ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • N11 techpazardan s5 max almıştım ancak gram güven vermedi, iptal ettim, gittigidiyor mishoptan aldım şu an kafam rahat

• sudkaldo kullanıcısına yanıt
    Ben almatı düşünüyorum satıcı güvenilir mi

• Aesthetics A kullanıcısına yanıt
    Ben de gg mishop mağazasından almayı düşünüyorum fakat evofone servisi ile ilgili de bir sürü şikayet var. Sizin buradan alma sebebiniz kurumsal bir firma olması mı?

Bir farkı yok, her ikisi de ithalatçı .. Roborock Türkiye de resmi olarak temsil edilmiyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: DRESYA27

Ben de gg mishop mağazasından almayı düşünüyorum fakat evofone servisi ile ilgili de bir sürü şikayet var. Sizin buradan alma sebebiniz kurumsal bir firma olması mı?
    Kurumsal firma olması tercih sebebim. Muhatap bulacak resmî birim var en azından. Ona bakılırsa Samsung servisleri de çok kötü, ama bir muhatap bulunuyor diye ithalat garantili ürün alınmıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Tonny Stark

Bir farkı yok, her ikisi de ithalatçı .. Roborock Türkiye de resmi olarak temsil edilmiyor..
    En azından kullanılmış ürün göndermeyeceği ve 1 ay bekletmeyeceği kesin

Kullanılmış ürün ne alaka? Bence kendinizi ikna etmeye çalışıyorsunuz sadece..

Hiç bir satıcı buna cesaret edemez, hele ki arada N11, Hepsiburada gibi pazaryerleri ve yasal olarak THH varken ...

• Anladım nispeten haklısınız da. Ben de Amazon ya da buradan almayı düşünüyorum.

• Essential 1500 tl den kacirdi n11yurtdisi

S5 max aldim 3799 ama iade edicem. Butcemi zorlayacak. Isteyen varsa istanbul Atasehirde elden teslim ederim kutuyu acmadan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dyshi4 -- 11 Kasım 2020; 14:42:8 >
  • V3 için kampanya bekliyorum

• Trebuchet55 kullanıcısına yanıt
    3829 a geliyor N11 de 400 lük kuponla turuncu mağaza satıcısı.

• quote:

Orijinalden alıntı: -AhmtOzdmR-

bu robot süpürge olayı da değişik tüm ürünlerde 5 yıldız var herkes hepsinden memnun gibi. bu ürün hakkında bilgisi olan var mı? halısız evde genelde kedi tüyü için kullanılacak.

• DRESYA27 kullanıcısına yanıt

Evofone web sitesine baktım bende, şu an açık olan MiShop larda bu firmanın. Her ne kadar Roborock Xiaomi ile ayrı da olsa, Xiaomi Roborock un ortağı. Bu sebeple Evofone diğer satıcılara göre daha sağlam gözüktü. Ama teknoloji biraz da şans işi inşallah servis ile hiç işimiz olmaz...

• Merhabakar,

Viomi v2 pro ve s5 max arasinda kaldim. Tavsiyeniz var midir?

• 
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.