Şimdi Ara

Robot Süpürge Fırsatları [ANA KONU] (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.223
Cevap
652
Favori
895.432
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Aynen hocam bendeki de yurtdışı ürünü teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FrtNrn

Trendyolda indirim basladi arkadaslar su ana kadar gordugum en dip fiyatlar s5max 4065tl viomi v3 3723tl bilginiz olsun

Viomi uygulaması nasıl hocam. s5 max ile çok fark yok sanırım

• Trendyolda önce düştü fiyatlar sonra arttırdı satıcılar

• quote:

Orijinalden alıntı: FrtNrn

Trendyolda indirim basladi arkadaslar su ana kadar gordugum en dip fiyatlar s5max 4065tl viomi v3 3723tl bilginiz olsun
    Link var mı hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evinde Wi-Fi olmayan ve her yer halı olan 150 metrekarelik ev için hangi robot süpürgeyi önerirsiniz?inceledim baktım ama kafam allar bullak. Yaşlı annem için alacağım. Yardımcı olursanız sevinirim

• S5max ile mop pro arasindayim. Fırsat bekliyorum ındirimlerde ama henüz göremedim var mı link acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: baddboy

S5max ile mop pro arasindayim. Fırsat bekliyorum ındirimlerde ama henüz göremedim var mı link acaba

Hocam fiyatları adım adım yükseltip sattılar birçoğunu. Ben de almada imtina ettim. İzliyorum

• Trendyolda Mop Pro 3200 alınır mı?

• Kerasuslu K kullanıcısına yanıt
    Viomi v2 pro almaniz daha mantikli olacaktir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sudkaldo

Hocam fiyatları adım adım yükseltip sattılar birçoğunu. Ben de almada imtina ettim. İzliyorum

Alıntıları Göster

Kaçırdık o zaman desenize. Teşekkürler.

• TEREROKA kullanıcısına yanıt
    Az sayida satisa cikmis heralde su an 4150 civarinda

• NASA iletişim 3723TL den satışa çıkardı, daha doğrusu trendyol fiyatta indirim yaptı. Satıcı baktı epey düşmüş fiyat hemen fiyatı arttırdı. Sırf arttırdığı için almadım viomiyi. Satıcıya da mesaj attım. İş ahlakı yok malesef, millet kar derdinde.

• sudkaldo kullanıcısına yanıt
    Aslında fiyatta değişiklik olmadı, Trendyol sepet indirim oranı olarak %5 yapmıştı, kısa süre sonra %3 olarak değişti..

Ya bir hata oldu, ya da az miktarda ürün için oran kademeli düştü.

Şu an ki fiyat da fena değil, sepet indirimi kısa süre sonra %2 - %1 olarak da düşebilir...

• iRobot Roomba i7 trendyolda uygun fiyata(dip sanırım) ancak satıcı nasıldır bilemiyorum. Değerlendirmek isteyen olursa bakabilir.

https://www.trendyol.com/irobot/roomba-i7-akilli-navigasyonlu-robot-supurge-wi-fi-li-p-34091693?boutiqueId=534793&merchantId=222627

fiyat= 5.699tl

• quote:

Orijinalden alıntı: Dogecoin

Aynen hocam bendeki de yurtdışı ürünü teşekkür ederim

Rica ederim iyi günlerde kullanın!

• Evinde Wi-Fi olmayan ve her yer halı olan 150 metrekarelik ev için hangi robot süpürgeyi önerirsiniz?inceledim baktım ama kafam allar bullak. Yaşlı annem için alacağım. Yardımcı olursanız sevinirim

• S5 MAX trendyol da 4151tl nasa iletişimden, sizce almalı mıyım, yoksa n11 i beklemeli miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darknorrec -- 9 Kasım 2020; 1:13:56 >
  • darknorrec kullanıcısına yanıt
    N11 de şu an en düşük 4.512₺

Büyük ihtimalle bir kaç gün önce fiyatları arttıracaklardır. Fiyat artışı yapmasalar bile kuponlara bakıldığında, düştükten sonra 4.100₺ altına pek düşmez gibi ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tonny Stark -- 9 Kasım 2020; 1:22:56 >
  • arkadaşlar n11 veya trendyolda normal bir satıcıdan ithalatçı garantili olarak ürünü alan ve servise işi düşen var mı? Amazon ve HB'nin kendisi satıcıları dışındaki satıcılardan almaya kendimi ikna edemiyorum, bu kadar para verip satıcının eline mahkum kalmak...

• Değerli dostlar amazonun kendi sattığı süpürgeyi almanın garantide bize ne gibi bir faydası var? Bir de xiaomi vakum mop essential amazon satıcılı 1929 lira roborock s5 4399 lira arada çok büyük fark var bu ikisi arasında kaldım. Aradaki farkı ödemeye değer mi? Ev net 100 metre kare civarı. Mop da yapsın istiyoruz.

• 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.