Şimdi Ara

Robot Süpürge Fırsatları [ANA KONU] (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.221
Cevap
652
Favori
895.214
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: izmirlim21

hayırlı olsun ben bulamadım metroda yoksa alacaktım nasıl memnun musunuz aleten bu koşullarda tabi bunu alacağıma v3 alırım ama 3 bin civarına düşerse yine pro tercihim olacaktır

Alıntıları Göster

Benim tavsiyem de 4300 lira civarında V3 almak yerine Roborock almanız yönünde olacaktır. Ben de 1 ay kadar önce 2850 TL'ye Mop Pro (Viaomi V8) aldım; cihazdan memnun olsam da şu anki fiyatlarla Roborock en iyi seçenek gibi duruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: wolfien

Benim tavsiyem de 4300 lira civarında V3 almak yerine Roborock almanız yönünde olacaktır. Ben de 1 ay kadar önce 2850 TL'ye Mop Pro (Viaomi V8) aldım; cihazdan memnun olsam da şu anki fiyatlarla Roborock en iyi seçenek gibi duruyor.

Alıntıları Göster

hocam bende çok ikilemde kaldım v3 mü s5 max mı diye gidip geliyorum arada

• quote:

Orijinalden alıntı: izmirlim21

hocam bende çok ikilemde kaldım v3 mü s5 max mı diye gidip geliyorum arada

Alıntıları Göster

Ben de Viaomi üretimi Xiaomi kullanıyorum ve konunun uzmanı Ali Bey'in (hepsirobot) görüşü Roborock'ın daha kaliteli ve dayanıklı olduğu yönünde. Bu yüzden Viaomi fiyat avantajı yoksa Roborock'a tercih edilmemeli.

• judger90 kullanıcısına yanıt
    oradaki tanıdığım yıl başında gelmeyi planlıyor o getirebilir. Ev 150 m2 bütçe max 3000 TL. Ne tavsiye edersiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1mig -- 1 Kasım 2020; 13:56:10 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1mig 1 kullanıcısına yanıt

Valla kur hareketleri avantajı götürdü eskiden olsa 3000'in biraz üstüne almanyada roborock s5 max bulabilirdiniz şimdi 3500tl ye falan bulunur 11.11 de belki indirimlerle almanya da daha da uyguna gelebilir bizim sitelerde de 11.11de 4000 e gelir

• Xiaomi vacuum mop essentials
    Xiaomi vacuum mop pro
    Roborock s5 max

En uygun fiyatlı essentials modeli .
    Haritalama vb özellikler essentials modeline de gelmiş galiba.

Ne diyorsunuz ille de s5 max mı.

Bir de garanti olayı en iyi hangisinde.
    xiaomi türkiye garantisi var mı vacuum modellerde. Sitelerde bulamadım detayları.

Roborock için resmî garanti , distrubitor de yok galiba. Anlayamadım.

Satış sonrası da onemli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • baddboy kullanıcısına yanıt

Hocam essentials'da harita kaydetme yok diye biliyorum. Yani Clean düğmesine basınca tekrar sıfırdan haritalama yapıyormuş, haritadan oda seçip git bu odayı süpür gibi bir olay yok benim anladığıma göre. Yanlış anladıysam arkadaşlar aydınlatırsa çok sevinirim çünkü onu eleme sebebim tamamen harita kaydetme özelliği olmaması.. O yüzde mop pro'da indirim kovalıyorum.

• 2000 civarına iyi bir model var mı? Haritalama özelliği yok çoğunda o fiyat aralığında ama iş görür mü?

• Le0 kullanıcısına yanıt

Bu olayı bende merak ediyorum.

Kimine soruyorum haritalama ve hedefi temizleme var diyor. Kimisi de yok diyor.

Eğer bu özellik varsa pro nun nasıl bir artısı var ekstra bilemedim .

Satış sonrası için Roborock resmi distribütörü var ama s5 max'ı 5600 TL'ye satıyor o yüzden pek tercih edilmiyor ki resmi distribütörün de şuan öyle yaygın servis hizmeti yok sadece ithalatçı garantisinden profesyonel yaklaşıyorlar olaya.

Amazon garantiyi resmi distribütörde mi yaptırıyor bilmiyorum ama sıkıntı yaşandığında özellikle şuan 1-2 ay sorgusuz sualsiz iade alıyorlar ve nispeten sorunsuz ürün yolluyorlar. Diğer sitelerdeki ucuz satıcıların sikayetvar.com'da çokca iadeyi kabul etmeme kullanılmış ya da teşhir ürünü yollama gibi bir sürü şikayetleri mevcut.

• quote:

Orijinalden alıntı: brkprlk35

2000 civarına iyi bir model var mı? Haritalama özelliği yok çoğunda o fiyat aralığında ama iş görür mü?

Takip

Hepsinin fiyati farkli biri 2000 biri 3300 biri 4400 :)

Umarım yardımcı olur. Ürün S5 Max.

Robot Süpürge Fırsatları [ANA KONU]

15 Gün önce Amazon üzerinden Amazon Satıcısı (prime) S5 Max aldım, bir süre sonra şarjı tam dolu olsa bile 0 gösterip yeniden şarj etmeye başladı.

Amazona sordum biz orjinal satarız, servisi Roborocktır dedi, onları aradım seri no kayıtlı değil dediler. Amazona sordum, ürünün zaten 1 ay koşulsuz iade şartı var, bizde servis yok iade edebilirsiniz dediler, Sorun 10 ay sonra çıksa ne olacaktı dedim, servis kabul etmediği her durumda siz haklısınız iade edebilirdiniz dediler.

Sonuç iade ettim, tekrar amazon satıcısında ürünün 4300-4400 bandında satışa çıkmasını bekliyorum.

Diğer ürünler ile kıyasını soran olur ise, genel anlamda şarj ve haritalama çok başarılı, oda - alan temizliği, zamanlayıcı görev gibi özel yetenekleri var.

Süpürme özelliği her gün kullanıldığında iyi ama mutlaka evin en az haftada 1 kaliteli bir süpürge ile süpürülmesi gerekir. Mop özelliği ise genel toz alma gibi diyebiliriz.

Evde bayan ya da çok titiz birisi yoksa, çok oda kullanmıyor iseniz. (bekar evi gibi) bu ürüne gerek yok,

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential 2000 Tl ye çok daha mantıklı. Çabuk şarj oluyor, 2 oda da şarjı bitiyor ama süpürme konusunda gayet iyi.

• Gerçekten 2000 tl ye vacuum mop 2in1 essential cekim gücü digerlerinden daha mi yüksek 2200pa?

• zagoncu kullanıcısına yanıt

Çekim gücü daha iyi süpürmesini sağlamıyor. S5 max daha ağır abi konumunda mümkün olduğu kadar düz bir çizgide aynı yerden çok geçmeden süpürüyor. Esential ise hiperaktif çocuk gibi hareketli, çok ses çıkarıp hızlı bir şekilde süpürüyor hatta aynı yerleri 1-2 kere fazladan süpürüyor, Her ikisi de süpürdükten sonra (özellikle halı) toz hazneleri doluyor. İkisi de kolay kolay gözle görülür bir şey bırakmıyor, s5 max ın ayarlarında sessiz,dengeli max gibi seçenekler , ayrıca aynı yeri 3 kereye kadar süpürme komudu da var. bu ayarları bölge ve oda bazlı yapabiliyorsunuz. O yüzden çekim gücü kuvvetli olsa da S5 max daha akıllı olduğu için daha iyi süpürüyor.

• S5max dediğiniz ürün kiyasladiginiz ürünün fiyatinin iki katı :) sessizlik konusuna katilmiyorum çünkü desibel değerleri aynı. Ek olarak da birinin iki fırçası varken digerinin tek fırçası var

• zagoncu kullanıcısına yanıt
    Onun pek bi espirisi olmadigini biliyorsunuz heralde...ana işi alttaki fırça yapiyor...Roombada çift fırça var bi an ondan bahsediyorsunuz sandim.onda onemli iste 2 tane olması

• kilecerme kullanıcısına yanıt
    Hocam Amazon'dan mı aldınız? İade konusu sorun olmuyor sanırım?

• Arkadaşlar s5max almak isteyip uygun fiyat arayanlar değerlendirebilir.
    Satıcı hakkında bilgim yok. Fiyat şuana kadar gördüğüm en düşük seviye olduğundan paylaşıyorum.
    Platform gittigidiyor.com
    Satıcı electroll2
    4155 TL

https://www.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/roborock-s5-max-vacuum-cleaner-beyaz-akilli-robot-supurge-ve-paspas-2-yil-garantili-faturali_pdp_584206257

• 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.