Şimdi Ara

Robot Süpürge Fırsatları [ANA KONU] (200. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8.222
Cevap
653
Favori
895.295
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 198199200201202
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende viomi v3 ü inceleyip seçtim. Ama nereden alacağımı bilemedim. Ne önerirsiniz
  • S5 max Viomi V3 ve mop pro 2+ arasında kaldım çok karasızım.
  • harubate H kullanıcısına yanıt

S5 max

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mindriot kullanıcısına yanıt
    Mop olsun ekstra haritalama olsun diyorsanız o donanımda o fiyatlara yok ne yazık ki. Xiaomi 1c veya essential modelleri var tam detaylı bilmiyorum özelliklerini onlarıda araştırabilirsiniz. Ama o cihazlardan da sıkıntı çekenler ve iade etmeye çalışan yorumlarıda okudum burada.
  • cngzzzz C kullanıcısına yanıt
    Alacak olduğunuz sitelerde ki ithalatçı şikayetlerini araştırın güzelce gerekirse arayıp sorun garanti durumunu falan. Ben son alışverişimde düz mantık yapıp çok bilinen hepsiburada dan alışveriş yaptım. İthalatçıdan sıkıntı yaşarsam eğer direk Hepsiburada sitesinide aracı olduğundan dolayı onlarıda muhattap alacağım. Tek sorunumuz olmasın inşallah garanti süresi boyunca.
    Kesinlikle s5 max.
  • Plceformyhead P kullanıcısına yanıt
    Neden mop pro2+ değil de s5 max?
  • Bende Hepsiburada yı düşünüyorum. Teşekkürler
    Ortalama özellik bakımından aynı sayılırlar ama mop pro 2+ kamera sistemli haritalama mevcut lidar'lılar kadar hızlı ve dinamik haritalama yapmıyor şuanlık. Birde karanlıkta çalışmasında lidarlı modeller gibi verimli olmadığı söyleniyor.Gece temizlik yapmam deseniz bile yeri geliyor kullanılıyor. Artısı olarak lidar kulesi olmayıp alçak olması. Kullanmadım denemedim ama genel durumuna göre yorum yapıyorum. Ve şikayet var sitelerinde haritalamasına ait sorunlarla ilgili konular açılmış.
    S5 max kendini kanitlamis...digeri mop pro nun yeni versiyonu..nooldugu belli degildaha...Mop pronun yazilim sikintilari bolcaydi...duvar icinden gecmeye calismalar vs..
  • https://www.epey.com/robot-supurge/karsilastir/594241-655464/roborock-s5-max_mi-robot-vacuum-mop-2-pro-plus-3d-explore/

Buna göre mop 2 pro'nun çekiş gücü bariz olarak daha iyi. Araştırmadım fikrim yok.

• Robot Kafalar indirimleri ;

Ecovacs N3 Max - 250 TL Kupon videoda.

360 Aksesuar setlerinde 20 TL : https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/148181873

Robogil Luna 200 ve 200 UV %10 indirim : https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/148212379

• S5 max için dip fiyat arıyorum veya kupon vs ile şöyle yapabilirsiniz dediğiniz öneriniz var mı acaba?
    Trendyol cüzdanına ekleyerek 38 TL daha fazla indirim yapabiliyorum bunun üzerine 100/40 kupon eklenebilir mi acaba?
    Yada şöyle daha düşüğe alabilirsin dediğiniz bir yol?
    K. K taksit ile alacağım bu arada

Bunların dışında s9 360 dikkatimi çekti ama hiç s5 max ile karşılaştırma temizleme videosu bulamadım bu konuda bilgi sahibi olan arkadaşlar varsa bilgi verebilirse çok sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarKSpaWn07 -- 11 Mart 2021; 0:59:1 >
  • DarKSpaWn07 kullanıcısına yanıt
    +1

Uzun dönem 360 S9 kullanıcısıyım ama s5 max tecrübe etmek nasip olmadı

https://forum.donanimhaber.com/robot-supurgeler-hakkinda-ana-konu--20388867-980#146452998

Ancak bilmenizi isterim Roborock daha eski bir firma daha kaliteli ve stabil, ancak TR satış sonrası hizmetler için iyi bir firmadan almanız olası garanti ihtiyaçlarında önem arz eder.

• Şuan turkcell harici stok bulunan bir yer bulamadım bu biraz üzdü beni

Talep çok, arz kısıtlı malum pandemi ve uzakdoğunun rahatlığı üzerine birde bizim gümrük tse vs derken tüm markalarda stok sorunları dönem dönem oluyor.

Firmanın internet sitesinde iletişim numaraları mevcut yakın zamanda zoran arkadaşlara ay sonu stok gelecek değilmiş, sizde bilgi alabilirsiniz hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: mali_bu16

Uzun dönem 360 S9 kullanıcısıyım ama s5 max tecrübe etmek nasip olmadı

https://forum.donanimhaber.com/robot-supurgeler-hakkinda-ana-konu--20388867-980#146452998

Ancak bilmenizi isterim Roborock daha eski bir firma daha kaliteli ve stabil, ancak TR satış sonrası hizmetler için iyi bir firmadan almanız olası garanti ihtiyaçlarında önem arz eder.

Hocam kusura bakma yaa ama soracam valla sonuç olarak s9 mu s5 max mi. Veya eşdeğer fiyatta başka bişey mi onerirsiniz. Bana s9 daha mantıklı gibi geldi. Ve sanki sadece turkcell de var. Fiyat 4000 civarı sizce uygun mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi azad_van -- 11 Mart 2021; 12:47:9 >

• 
Sayfa: önceki 198199200201202
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.