Şimdi Ara

Robot Süpürge Fırsatları [ANA KONU] (103. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.222
Cevap
652
Favori
895.349
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

360 robot

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkay956

Ben aldım hocam

off cok iyi fiyat trendyoldan sonra hb de satti ayni fiyata, bugun yarin amazonda satarmi? 360 s7 aldim guzel ama 3te 1i fiyatina dusunmeden essential derim

• Sadece süpürme yapan en iyi robot hangisi 2-5 bin bandında?

Mop özelliğini istemiyorum. Gereksiz gibi geliyor bana.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emre-X -- 26 Kasım 2020; 9:56:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre-X

Hocam satıcı kimdi?

• Vahsi Hindi Sürprizi kullanıcısına yanıt

DSM teknoloji. şahsen ben almadım. Süpürgeyi Amazon dışında bir yerden almayı gözüm yemiyor.

• Emre-X kullanıcısına yanıt

Hocam piyasa çok fazla alınıp 1 tur kullanılıp iade edilen ürün var, eğer ki bir sorun olursa Amazon dışında ürünü geri iade etmek çok sorunlu bir süreç olur. Bende Amazon dan ürünü almak istiyorum eğer 4bin altına düşseydi lakin 4300den tüm stokları bitirdiler.

Artik yılbaşını falan bekleyeceğiz gibi duruyor. Manuel süpürge ile devam :)

• 360 s7 kargoya verildi an itibariyle arkadaşlar.15 aralıkları falan beklemedi.

• Buchholz rölesi kullanıcısına yanıt
    Hepsiburada

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 360 s7 alan arkadaşları telegram grubuna bekliyoruz arkadaşlar . Şuan forumdan alıp grupta olan yaklaşık 60 kişiyiz

https://t.me/joinchat/OrIxsxg-qX0b1iIb1U0IFw

• Merhaba arkadaşlar,

Konu ile ilgili cok yabancıyım aslında geçmişe dönük son 10 sayfa okudum. bütçem 3000 TL +- %10 diyebilirim.

Bu aşamada Xiaomi Mijia Robot Vacuum Mop Pro ile 360 S7 arasında 120 M2 ev ve iki çocuk faktörünü hesaplayarak hangisini tacsiye edersiniz acaba? yada başka öneri var ise gerekçesi ile belirtirseniz sevinirim.

yardımınız için çok teşekkür ederim.

• vampire181 kullanıcısına yanıt

ikisi fiyat olarak yakın ancak s7 bariz üstün . 4K bütçeniz varsa s5 max öneririm . Yoksa s7 alabilirsiniz.

• Selamlar,

Roborock S5 Max ile Roborock S6 Pure arasında kaldım. Hangisini almak daha doğru olur?

• 360 s7 ile s5 max arasinda cok fark var mi arkadaslar?

• AwJeezRick kullanıcısına yanıt
    Kagit uzerinde fark olarak s5maxin haznesi daha buyuk sadece. Ama kalite olarak farkli midir kullanan arkadaslar yorum yapsin. Karsilastirma icin smart robot review sitesine bakabilirsiniz
  • Xiaomi essential 2 in 1 için güzel bir fiyat bekliyorum
  • Vahsi Hindi Sürprizi kullanıcısına yanıt
    O yüzden nöbete devam :)
  • bkarat B kullanıcısına yanıt

bende   999 veya 998

• A101 online da Vacuum Mop Pro 2999₺ xiaomi Türkiye garantili imiş müşteri hizmetlerinin söylediğine göre. 1 adet sipariş geçtim

https://www.a101.com.tr/elektronik/xiaomi-mi-robot-mop-pro-supurge-ve-paspas-siyah/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zombitch -- 26 Kasım 2020; 14:53:29 >
  • Xiaomi 1c siparişi verdim ama 360 c50 tekrar satışa çıkmış aralarında 750 TL fark var ofis temizliği için kullanacağız ortalıkta çok eşya yok halı da yok. Aradaki fark değer mi iptal edip c50 mi almali

• 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.