Şimdi Ara

Robot Süpürge Fırsatları [ANA KONU] (101. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
8.221
Cevap
652
Favori
894.985
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Maestrosdt

s5max tekrar stokta amazonda ₺4.087,37

benim iade ettiğim s5 maxı falan koyuyorlardır eminim

benim iade ettiğim süpürge onlara yaklaşık 1 saat önce ulaştı dikkat edin derim Robot Süpürge Fırsatları [ANA KONU] 

• waterloo kullanıcısına yanıt

neden iade ettiniz ?

• fotografya kullanıcısına yanıt
  • waterloo kullanıcısına yanıt

evet görmüştüm :)

• bilgincevre B kullanıcısına yanıt

Evet kendi garantisini uygulamıyor maalesef...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mirulusoy M kullanıcısına yanıt
    Tam olarak ne demek istediğinizi anlamadım.yani Amazon ismininin bir anlamı yok mu demek oluyor bu yazdıklarınız.

Delta garantili aynı fiyata diğer siteler de satıyor çünkü.

Ben de Amazondan s5 max siparişi verdim bugün kafamı karıştırdınız.
  • mirulusoy M kullanıcısına yanıt

yanlış bilgi vermişsiniz. kendisi de 2 sene garanti veriyor. garanti derken amazon servis hizmeti yani cihaz tamiri yapmıyor. oldu ki servis size yardımcı olmadı amazon o zaman size ücret iadesi yapıyor. temsilcinin söylediği bu.

• Bende ikilemde kaldım açıkçası.

• 4300 civarina s5max lari amazondan alan herkesin kafasinda ayni dusunce... Cuma gunu daha uyguna duserse tekrar alirim sonrada 4300e aldigimi iade ederim!

iyi guzel hosta , arkadas adamlarin elinde stok birakmadiniz, tabikide daha assagi dusmeyecek. Ayni durum gecensene baska urunlerde yasandi. ZAten hepsini satmis yada elince bir iki stok kalmis satan urunu neden daha assigi fiyata versinler.

son 3 saatte 30 adet olan siyah renkteki ürün suan 8 adet stok kaldi.

Cuma gunu dahada bir indirim olmaz...

emin olun bu forumdan kimse bu fiyatlara almasa cuma gunu 3800lere satilmasi cok olasi bir ihtimal idi.

Edit: s5max beyaz ve siyah renk amazon da bitti! Simdi olmayan üründe indirim bekleriz cuma gunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vahsi Hindi Sürprizi -- 25 Kasım 2020; 22:47:15 >
  • Evet servisde sorun çıkarsa Amazon devreye giriyor
    Bizimde istediğimiz bu degil mi
  • 360 s7 tekrar stokta

• Arkadaşlar Türkiye de 2 sene garantili 4300 TL delta servis olmayan bir cihaz bakıyorum ev 170 mtre kare buna göre uygun mesela Türkiye sayomi garantili ne alabilirim? Delta servis garantililer var fakat delta servis de pek icacici değil.
  • Şans tam konuya eklicektim 1 dk içinde tükendi saçmalığa bak Robot Süpürge Fırsatları [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: SilenthillDream

Şans tam konuya eklicektim 1 dk içinde tükendi saçmalığa bak

Hic stoga girmedi ki ben 20:59da sepete attım 5 dakika boyunca denedim hic 999 olmadi sepette

• Son 1 ayda Xiaomi mop pro ve roborock S5 max en düşük hangi fiyatlara satıldı?

S5 max 3800
    Mop pro 3000 gördüm. Daha altı oldu mu?
  • krc58 kullanıcısına yanıt
    Şikayet vara yazmak lazım o zaman milleti yalan kampanyalarla oyaliyorlar o zaman
  • 
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.