Şimdi Ara

Robot Süpürge Fırsatları [ANA KONU] (100. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.223
Cevap
652
Favori
895.411
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Surekli amazona bakiyordum s5max icin ne ara bitti :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4.087 liradan sipariş verdim. Yine takipteyim 4.000 altına düşerse tekrar sipariş geçerim, bunuda açmadan iade ederiz.

cuma günü 3.700-3.800 düşme ihtimali ben görüyorum şahsen. ama şansada bırakmadım.

hiç araştırmadan aldım diyebilirim :)

• Th3_SpiRitLEsS kullanıcısına yanıt

kart limiti sınırsız ise neden olmasın. sınırlı ise iade olmadan limit açılmaz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: fotografya

kart limiti sınırsız ise neden olmasın. sınırlı ise iade olmadan limit açılmaz :)

çok şükür limitte problem yok hocam. sadece bunun harcaması mevcut

• ferman1987 kullanıcısına yanıt

1299 tl miydi hocam? Videolarda biraz yönsüz dolanıyor. Bir de halı performansı nasıl.

Hayırlı olsun iyi gunlerde kullanın inşallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Th3_SpiRitLEsS kullanıcısına yanıt
    Ben de aldim annem icin ikinciyi. Tek sıkıntı kargoya erken vermezler umarim :) cuma gunu düşerse iptal edip direk dusuk fiyatliyi aliriz.
  • Arkadaşlar amazon yeni robot süpürgeler için garanti şartı notu düşmüş. Acaba artik kendisi garanti vermeyecek anlamına mı geliyor bu not. Öyle birsey okudum kafam karisti
  • s5max tekrar stokta amazonda ₺4.087,37

• quote:

Orijinalden alıntı: Dyshi4

1299 tl miydi hocam? Videolarda biraz yönsüz dolanıyor. Bir de halı performansı nasıl.

Hayırlı olsun iyi gunlerde kullanın inşallah

Evet bende 100tl çek olduğu için 1200e aldım. Halı performansı çok iyi. 2 odada shaggy halı var. Dolanı diye korkuyordum. Hiç sıkıntı olmadı. Çok güzel temizliyor. Videolarda bana da çok albenili gelmedi. Sırf en ucuzu bu diye aldım. Fakat çok memnun kaldık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4087'den bende aldım duruma göre ucuzlarsa bunu iptal eder yenisini alırız

• Bende s5 max amazondan 4087 liraya aldım. Paylaşanlara teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tonny Stark

İnsanları yanlış yönlendirmemek lazım. Artık şu tüketim toplumu olmak yerine sadece ihtiyaçlarımız kadar ürün tercih etmeyi öğrenmemiz lazım. Hele ki bizim gibi dışa bağımlı ve alım gücü yerlerde olan ülke için..

Forumda takip ediyorum insanların bütçesinin kısıtlı olduğunu, hatta evinin küçük olduğunu belirtmesine rağmen sürekli olarak başka ürüne yönlendirme gereği duyuluyor.

1+1 evim var diyen adama almışken S5 max al diyen var. Niye, ben aldım sen de al, yanlış karar vermiş olamam ;)

Fiyat farkı kalite ve uzun ömür için demek doğru değil, çünkü öyle bir şey yok. Neye göre kalite neye göre uzun ömür?

O kadar çok marka model varken, 2 cihaz arasında kalınacak ise seçim ihtiyaç doğrultusunda, batarya süresi için tercih yapılmalı ki ona bile gerek yok aslında. Mop pro 160 m2 ev için tek şarjla fazlasıyla yeterli oluyor oluyor.

O kadar fark verilecek ise ki fark 1/3 oranında, sadece aradaki fark ile 3 yılda bir cihazın sıfırı ile yenilenebileceğini de unutmamak lazım..

Kesinlikle doğru bir bakış açısı ama katılmadığım nokta şu; alım gücümüz yerlerde sürünürken ucuz diye kalitesiz ürün alıp parayı çöpe atmaktansa, biraz daha fazla ödeyerek kaliteli ürün alıp uzun süre kullanmak doğru olur... 3000 liraya 2 yıl kullanılacak bir ürün almaktansa, 4000 liraya 3-4 yıl kullanılacak bir ürün almak tüketici için daha karlı bir alım olacaktır. Bakın bunları Mop Pro almış birisi olarak söylüyorum. (ben aldığımda S5Max 5250 TL idi)

Batarya kapasitesi de süpürgenin kullanım süresi açısından değil, bataryanın ömrü açısından önemli bir avantajdır. Aynı kullanımda 3200mah'lik batarya 2 yılda ölürse, 5200mah'lik batarya 3 yılda ölür.

Öte yandan, Mop Pro için de kötü demiyorum, ben şimdilik çok memnunum. Yazılım olarak söylenenin aksine oldukça sorunsuz bir ürün.

Robotların kalitesi hakkında forumda 1-2 kişi dışında hiç kimsenin fikri yok, ben de hepsirobot nick'li Ali Bey'in yorumlarına güvenerek o yorumu yapıyorum ve kendisi Roborock'ların Viomi robotlarına göre çok daha dayanıklı ve uzun ömürlü olduğunu söylüyor. Kendisinin yorumlarına da güveniyorum, güvenebileceğimiz tek kişi de o gibi görünüyor. Yine yabancı forumlarda Roborock ürünleri daha kaliteli kabul ediliyor ve Irobot/Ecovacs gibi markaların ürünleriyle kıyaslanıyor. Süpürme performansı olarak da Mop Pro'dan iyi bir ürün.

1+1 için S5Max almak abartılı, katılıyorum. 1+1 evi olan Roborock'ın giriş seviyesi ürünlerine bakmalı, hem ucuz hem uzun ömürlü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolfien -- 25 Kasım 2020; 15:7:36 >

• Fırsat çok güzel ama ufak bir ayrıntı dikkatimi çekti. Garanti kısmı ile ilgili bir uyarı eklemişler.

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B0841S2G1C?psc=1&tag=web-desktop-forum-21&ie=UTF8&language=tr_TR

Robot Süpürge Fırsatları [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Odyseuss -- 25 Kasım 2020; 15:9:46 >

• Bu garanti mevzusu mide bulandırdı iyice. Ya s5 4000 altına iner kumarımı oynarım, ya da Ecovacs ın resmi olara satışa çıkmasını beklerim.

Bu paraları verip bir sorun olması durumunda muhatap bulamamak düşündürü..

• çiçeksepeti 4442 ₺ dist. evofone garantili olarak geliyor.

avantajix 197,63 TL iade veriyor.

https://www.ciceksepeti.com/roborock-s5-max-robot-supurge-beyaz--resmi-distributor-garantili--kc2854803

• quote:

Orijinalden alıntı: steinbeck0635

çiçeksepeti 4442 ₺ dist. evofone garantili olarak geliyor.

avantajix 197,63 TL iade veriyor.

https://www.ciceksepeti.com/roborock-s5-max-robot-supurge-beyaz--resmi-distributor-garantili--kc2854803

Roborock'ın Türkiye'de resmi distribütörü yok ki?!

• Jackal78 kullanıcısına yanıt

Ben de aynı şekilde düşünüyorum. İthalat iznini kapan önce bu süpürgeyi ithal ediyor :) Sitelerde daha önce görmediğim satıcıları görüyorum, isimlere yetişemez oldum. Bakıyorum ürün gamı 2 elin parmağını geçmiyor. Amazon 4 bin altına cuma verirse alırım yoksa beklerim.

• Jackal78 kullanıcısına yanıt

https://www.teknosa.com/xiaomi-roborock-s5-max-robot-supurge-p-115040971?_sgm_campaign=scn_4e87649dc291c000&_sgm_source=115040971&_sgm_action=click

ürün teknosada da satılıyor, Xiaomi markasının alt ürünüdür normalde,

Samsung ta robot süpürgelerde piyasaya girdi, rekabet kızışacak fiyatlar düşecektir ayrıca,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi steinbeck0635 -- 25 Kasım 2020; 17:6:49 >
  • steinbeck0635 kullanıcısına yanıt

Roborock markası Xiomi den ayrıldı.

Ha Tr'ye özel Xiomi resmi garantisi altındaysa bilemem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jackal78 -- 25 Kasım 2020; 17:8:55 >
  • 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.