Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (2626. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
25 Misafir - 25 Masaüstü
5 sn
52.783
Cevap
803
Favori
4.101.211
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26242625262626272628
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen herkes sormus :) vergi ne kadar çıktı bende v2pro aldım ptt edi rec. Olarak gözüküyor muhtemelen bu hafta teslim alırım.
    benim 1 ayıda geçtı sıparıs vereli 5 haziranda siparş olusturmustum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ecan16 E kullanıcısına yanıt
    Hocam, 3 gündür s5max kullanıyorum. Kesinlikle tavsiye ederim. Normal süpürge açmıyoruz artık. Dışarıdayken başlatıyoruz uygulamadan süpürmeyi, gelince ev temiz oluyor. Bende 1 ay kadar araştırdım, yerli yabancı inceleme videolaraının tamamını seyrettim. S5max en mantıklısı!
  • tugkancelebi T kullanıcısına yanıt
    608 ₺ vergi çıktı
    429$ a da ürünü almıştım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GearBest.com kullanıcısına yanıt
    Panda ZG-Store dan S5Max alan ve siparişi yollanan var mı? Artık iyice can sıkmaya başladı. 12 gündür oldu hala yollamadı.
  • Alsadoru A kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Birçok kişiye gönderim yapılmış ama henüz gümrük aşamasını bildiren olmadı. Az önce de sizin mesajınızı ilettim, takip ediyorum ve sürekli sıkıştırıyorum buradan.

• | Gearbest Türkiye || Gearbest Türkiye |

Merhaba arkadaşlar. Dün anlık kampanya ile 4079 liraya aldığım ürün az once elime ulaştı. Çalıştırdım şuan evi tanıyor.

Şaka gibi ama gerçek. Sizde takip edin. 2 gün önce 4479 liraydı kaçırdım derken dün 4079 liraya yakaladım.

• Alsadoru A kullanıcısına yanıt
    | Gearbest Türkiye |

S5 max yolda

Hayırlı olsun çok uygun,garantisi nasıl.

• istafana3844 İ kullanıcısına yanıt
    2 yıl distributor garantili.
    Hangi site birde:))

• Fiyatı da kendisi de çok iyi olmuş güle güle kullanın.bizimkide hayırlısıyla gelseydi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: istafana3844

Hangi site birde:))
    cimri ve akakce den takip edebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ecan16

Merhaba arkadaşlar. Dün anlık kampanya ile 4079 liraya aldığım ürün az once elime ulaştı. Çalıştırdım şuan evi tanıyor.

Şaka gibi ama gerçek. Sizde takip edin. 2 gün önce 4479 liraydı kaçırdım derken dün 4079 liraya yakaladım.
    Hangi siteden aldin hocam istersen ozelden yazabilitsin. Bende surekli takipteyim ama 4700un altini bulamadim daha

• quote:

Orijinalden alıntı: Alsadoru

Panda ZG-Store dan S5Max alan ve siparişi yollanan var mı? Artık iyice can sıkmaya başladı. 12 gündür oldu hala yollamadı.
    Ben aldigimda 2-3 gun idi temin suresi. Bangooddan alfim 9 gu icerisinde gonderilecekti simdi sordum 1-2hafta surer diyolar. Bastan bir ay dese beklemek sorun degil ama boyle kandirmaya calistiklarinda sinirleniyorum. Onuda iptal ettim (orda muhattao yok umarim iademi yaparlar) takip edip uygun kampanya yakalarsam tr'den alacam .galiba

Bu arada konu gearbest ama herkesin konustugu s5 max :)) ne supurgeymis arkadas

• S5max bu kadar iyi bir ürün mü gerçekten? eve bir tane alalım diyoruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • matador_mirkhan M kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Her şey dahil 599.99$, ekstra hiçbir masraf yok. Forum üzerindeki linkten sepete eklemeniz yeterli. Çin deposundan gönderim sağlanıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: tugkancelebi

608 ₺ vergi çıktı
    429$ a da ürünü almıştım
    V3 için çok iyi rakam bence, tekrar hayırlı olsun.

• onder.t O kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Satın alanların çoğu memnun kalıyor, inceleme ve kullanıcı yorumlarına bakarsanız karar aşamasında daha yol gösterici olur.

• - KAMPANYA ve İndirim kodları YALNIZCA LİNKTEKİ ÜRÜNLER için GEÇERLİDİR. "Farklı bir depo, model veya renk için kullanılamaz".

- İndirim kodları ve flaş indirimler; süre ve stoklarla sınırlıdır, alacaklarınızı lütfen ertelemeyiniz.

- Viomi V2 Pro ve Viomi V3 için Almanya deposunu aktif ettirmiş bulunmaktayız. Sipariş vermek isteyenler hem "daha az vergi ödeyecek" hem de kargo maliyeti daha az olacak.

- Bu arada sizden ricam; destek olmak açısından sepetinizdeki ürünü silip, tekrar forum üzerindeki "satın almak için tıklayınız" kısmındaki linklerden sepete ekleyip öyle satın almanız ya da alacağınız ürünü konuda/mesajda paylaşıp, oradan tıklayarak, sepete ekleyerek alışveriş yapmanız yönünde. Hassasiyetiniz için şimdiden teşekkür ederim.

roborock S5 Max - Lazer Navigasyonlu Akıllı Robot Süpürge - Beyaz

VERGİ + KARGO DAHİL

- KAMPANYA YALNIZCA LİNKTEKİ ÜRÜN için GEÇERLİDİR. "Farklı bir depo, model veya renk için kullanılamaz".

Toplam Maliyet: 599.99 $

Satın Almak İçin Tıklayınız

Xiaomi Mijia STYJ02YM PRO LDS Sensör 2 in 1 Islak ve Kuru Akıllı Robot Süpürge

VERGİ + KARGO DAHİL

İndirim kodu: X4CC3603DDDEB001

Toplam Maliyet: 459.99 $

Xiaomi VIOMI V2 Pro LDS Sensör 2 in 1 Islak ve Kuru Akıllı Robot Süpürge

İndirim kodu: M4D8FBBF719EB001

İndirimli fiyat: 361.99 $

Xiaomi VIOMI V3 LDS Lazer Navigasyonlu Akıllı Robot Süpürge

İndirim kodu: H4F43952231EB000

İndirimli fiyat: 479.99 $

• GearBest.com kullanıcısına yanıt
    tıklayınca 650 dolar + 100 dolar gönderim ücreti toplam 750 dolar oluyor.
  • 
Sayfa: önceki 26242625262626272628
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.