Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (2618. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
52.783
Cevap
804
Favori
4.097.970
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26162617261826192620
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Rica ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • - KAMPANYA ve İndirim kodları YALNIZCA LİNKTEKİ ÜRÜNLER için GEÇERLİDİR. "Farklı bir depo, model veya renk için kullanılamaz".

- İndirim kodları ve flaş indirimler; süre ve stoklarla sınırlıdır, alacaklarınızı lütfen ertelemeyiniz.

- Viomi V2 Pro ve Viomi V3 için Almanya deposunu aktif ettirmiş bulunmaktayız. Sipariş vermek isteyenler hem "daha az vergi ödeyecek" hem de kargo maliyeti daha az olacak.

- Bu arada sizden ricam; destek olmak açısından sepetinizdeki ürünü silip, tekrar forum üzerindeki "satın almak için tıklayınız" kısmındaki linklerden sepete ekleyip öyle satın almanız ya da alacağınız ürünü konuda/mesajda paylaşıp, oradan tıklayarak, sepete ekleyerek alışveriş yapmanız yönünde. Hassasiyetiniz için şimdiden teşekkür ederim.

roborock S5 Max - Lazer Navigasyonlu Akıllı Robot Süpürge - Beyaz

VERGİ + KARGO DAHİL

- KAMPANYA YALNIZCA LİNKTEKİ ÜRÜN için GEÇERLİDİR. "Farklı bir depo, model veya renk için kullanılamaz".

Toplam Maliyet: 599.99 $

Satın Almak İçin Tıklayınız

Xiaomi Mijia STYJ02YM PRO LDS Sensör 2 in 1 Islak ve Kuru Akıllı Robot Süpürge

VERGİ + KARGO DAHİL

İndirim kodu: X4CC3603DDDEB001

Toplam Maliyet: 459.99 $

Xiaomi VIOMI V2 Pro LDS Sensör 2 in 1 Islak ve Kuru Akıllı Robot Süpürge

İndirim kodu: M4D8FBBF719EB001

İndirimli fiyat: 361.99 $

Xiaomi VIOMI V3 LDS Lazer Navigasyonlu Akıllı Robot Süpürge

İndirim kodu: Q4E107D44E1EB000

İndirimli fiyat: 484.99 $

• Merhabalar, viomi v3 ürünüm yaklaşık 16 17 gün kullandıktan sonra arıza vermeye başladı. Garanti için yazdım ama tekrar gönderimde kargo ücreti ve gümrük ücretlerini biz mi karşılıyoruz. Ürün geldiğinde 1200 tl civari vergi verdim tekrar çıkmaz umarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: calciumoxalat

Merhabalar, viomi v3 ürünüm yaklaşık 16 17 gün kullandıktan sonra arıza vermeye başladı. Garanti için yazdım ama tekrar gönderimde kargo ücreti ve gümrük ücretlerini biz mi karşılıyoruz. Ürün geldiğinde 1200 tl civari vergi verdim tekrar çıkmaz umarım
    garantisi ne kadar hocam
  • calciumoxalat C kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Gönderi maliyeti size ait ama tekrar gümrük bedeli ödemezsiniz. Ayrıca cihazda uluslararası garanti de mevcut denilmişti. Mağazaya mesaj atıp TR'de ücretsiz servis hakkında bilgi alabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GearBest.com

Merhabalar,

Gönderi maliyeti size ait ama tekrar gümrük bedeli ödemezsiniz. Ayrıca cihazda uluslararası garanti de mevcut denilmişti. Mağazaya mesaj atıp TR'de ücretsiz servis hakkında bilgi alabilirsiniz.
    s5 max ın garantısı nasıl hocam
  • Merhabalar,

Polonya depoyu seçip 569USD'den verdiğim siparişin gümrük vergisini kapsamadığını görünce geçen afta siparişimi iptal etmiştim. Bugün tutar kredi kartıma iade edildi. Üstelik iade talebimden önce 14 iş gü sürer dedikleri için Gearbest desteğe iade ile ilgili bir başvurum bile olmadı.

Darısı diğer iade bekleyenlerin başına.
  • merakliyim_ben M kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun,Çin’den şipariş verdim benimki yolda .isterseniz bekleyin bize vergi çıkmazsa sipariş verin ,isterseniz şimdi sipariş verin

• 25 inde sipariş verdim 28 de kargoladılar.ayın 1 inde kargolandı bilgisi geldi,beklemedeyim.10-15 güne gelir sanırım

• xsay54y X kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Uluslararası garanti durumunu bilmiyorum, gearbest tarafından bir yıl garanti veriliyor. Canlı destek üzerinden ayrıntı isteyebilirsiniz.

• istafana3844 İ kullanıcısına yanıt
    Yeni nakliye firması hakkında henüz bilgim yok ama umarım daha kısa bir zamanda ulaşır.

• merakliyim_ben M kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Bilgilendirme için teşekkürler, iadesi yapıldığı belirtilen arkadaşların hesaplarında da yakında hareketlilik olacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: GearBest.com

Yeni nakliye firması hakkında henüz bilgim yok ama umarım daha kısa bir zamanda ulaşır.
    Merhaba,

Ben de sizin link üzerinden V2 pro sipariş ettim 17 haziran da halen daha kargoya verilmemiş ürün.

Satıcıya yazdım neden olduğunu Almanyada ki arkadaşa yazayım araştırsın demiş.

Bu tarihlerde sipariş verip de ürünü kargo verilemeyen var mı acaba?

• andorax A kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Ürünü henüz kargolanmamış ve kargoya yeni teslim edilmiş paketler mevcut. Özelden sipariş numaranızı gönderirseniz yarın iletirim.

• Arkadaşlar merhaba bugün yarın s5 max siparişi vericem, s5 max ile s6 arasında kaldım,Sizce hangisini tercih etmeliyim ayrıca gearbeest hocam yokmudur s6 için bir kampanya vs ?
  • 599 dolar s5 max alan var mı arkadaşlar vergi dahil ? ne durumda siparişleriniz ?
    Merhaba 5 haZiranda sipariş verdim bi arkadasım daha var benmle birlikte hala gelmedi kargoyada verildiğini dusunmuyorum satıcı asırı gıcık ve yalancı arada cevap veriyor suan hala bekliyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • gmrv G kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Çok sorun değil. Önümüzde ki hafta içi kargoya verilmezse bankaya harcama itirazında bulunacağım.

O zaman ister versin kargoya ister vermesin.

Aynen bende öyle yapmayı planlıyorum

• Polonya depodan aldigim ve vergi odeyecegimi dusundugum siparisimi (26 sinda aldim) bu cuma iptal ettim ve bu gun iade gerceklesti..

• 
Sayfa: önceki 26162617261826192620
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.