Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (2616. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
18 Misafir - 18 Masaüstü
5 sn
52.783
Cevap
803
Favori
4.101.171
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26142615261626172618
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam geri ödeme yapıldıktan sonra da 3-4 iş günü sürer. Para transfer işlemleri, özellikle kredi kartına iadeler biraz zaman alıyor. Bir sorun olacağını düşünmüyorum.
  • merakliyim_ben M kullanıcısına yanıt
    Geri ödeme yapıldı ibaresi 06.06.2020 tarihinden beri var. 1 ay oldu nerdeyse..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ecan16 -- 2 Temmuz 2020; 16:19:57 >
  • ecan16 E kullanıcısına yanıt
    senin iş sıkıntılı gibi hocam, ben iki kere iptal ettim sipariş. ikisinde de geri ödeme yapıldı dedikten 2 gün sonra karta yansıdı bakiyeler.
    Mesai bitmeden sizin iadenizi görüşmüştüm, sipariş numaranızı da ekledim. Bugün yarın işleme alınacak büyük ihtimalle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selamlar herkese.. 26 haziranda bende siparişimi verdim.. panda zg satıcısından s5 max aldım.. yakın olur diye polonya sevkiyatı istedim.. 459,99 $ + 100 $=559,99$ yani 3954 TL ödeme yaptım.. gümrük konusunu satıcıya yazdım, cevabı: ödemeyeceksin dedi.. yazışmayı aşağıya ekliyorum.. umarım süprizle karşılaşmam..
  • sawas44 S kullanıcısına yanıt
    Polonya vergi ödüyor hocam derhal iptal etmeni tavsiye ederim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • berkay956 B kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim.. yazışmaları delil gösterip (eğer ödersem) gümrük vergisini geri alamazmıyım?
    satıcı sipariş numarasından polonya sevkiyat olduğunu görüyordur. sehven böyle bir hata yapmış olamaz. benim düşüncem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sawas44 -- 2 Temmuz 2020; 19:45:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GearBest.com

Mesai bitmeden sizin iadenizi görüşmüştüm, sipariş numaranızı da ekledim. Bugün yarın işleme alınacak büyük ihtimalle.
    İyi günler xiaomi ateş ölçer için yardımcı olabilir misiniz?

Daha önce paylaşmıştım sanırım gözünüzden kaçtı, delil melil işlemez bana sorarsan, ben 599 dan aldığımdan bile şüpheliyim sorun çıkacağını düşünüyorum. İnşallah çıkmaz
    Bana da ilk vergi dahil dedi, sonra pardon polonyadan aldığınızı görmemişim polonyadan vergi ödersiniz dedi:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkay956 -- 2 Temmuz 2020; 23:10:49 >
    Bende aynını yapmıştım. Polonya vergi ödüyormuş, iptal ettim 2 gün önce aide bekliyorum. İptal et bence.
  • Iptal ettim biraz once.. hepinize teşekkür ederim.. satin alirkende yardimci olursaniz sevinirim.. s5 max i panda zg den Çin sevkiyatli alirsam gumruk odemeden dhl tarafindan kapima mi gelecek.. supriz olmadan..

Öyle umarak sipariş verdik:)

Ben bugün canlı chat ile tekrar görüştüm, seninle aynı durumdayım. Bana ödeme yapıldığına dair kanıt göndereceklermiş. Sözde geri ödemeyi 1 Haziran'da yapmışlar ama 1 aydır şimdi kanıtlayacağız, yarın size belge göndereceğiz deyip duruyorlar. Asıl dikkatimi çeken nokta ise chatteki elemanların tavrı. Ben mi hesap soruyorum onlar mı bana hesap soruyor belli değil... Hiç güvenim kalmadı. Bu işin nasıl sonlanacağını merak ediyorum doğrusu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erdinç B.

Ben bugün canlı chat ile tekrar görüştüm, seninle aynı durumdayım. Bana ödeme yapıldığına dair kanıt göndereceklermiş. Sözde geri ödemeyi 1 Haziran'da yapmışlar ama 1 aydır şimdi kanıtlayacağız, yarın size belge göndereceğiz deyip duruyorlar. Asıl dikkatimi çeken nokta ise chatteki elemanların tavrı. Ben mi hesap soruyorum onlar mı bana hesap soruyor belli değil... Hiç güvenim kalmadı. Bu işin nasıl sonlanacağını merak ediyorum doğrusu.
    @ecan16 Hocam biraz önce mail geldi. 14 Mayıs'ta iptal ettiğim siparişin parasını çok şükür ki 3 Temmuz'da alabildim. Bir daha tövbeler olsun gearbestten ne ürün alırım, ne tanıdıklarıma aldırırım. Darısı başına...

• Erdinç B. E kullanıcısına yanıt
    Parayı kredi kartında gördün mü?
  • Evet parayı gördüm. Her gün kontrol etmekten helak olmuştum. Geceyarısı yatmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: Erdinç B.

Evet parayı gördüm. Her gün kontrol etmekten helak olmuştum. Geceyarısı yatmış.
    Darisi basimiza bende daha geri iade bekleniyor. Odendi yazisi bile cikmadi henuz. Geri iade bekleniyor yaziyor. Canli destege soyluyorum saticiya yonlendiriyor. Satici 1 hafya once iade ettigini idda ediyor. Benim parayida gumletecekler galiba

• Tamer Hoca T kullanıcısına yanıt
    Az önce aldığım bilgiye göre bu hafta geri ödemeler başlamış ve haftaya devam edip tamamlanacakmış..

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamer Hoca T kullanıcısına yanıt
    Sipariş numaranızı ilettim, yakında hesabınıza yansır.

• 
Sayfa: önceki 26142615261626172618
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.