Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (2609. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
27 Misafir - 27 Masaüstü
5 sn
52.783
Cevap
803
Favori
4.101.218
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26072608260926102611
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Robot süpürgelere %14 civarında fazla vergi alınıyor zaten. Umarım ekstra vergi yansıtılmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • errorinside kullanıcısına yanıt
    Listede süpürgeler ile alakalı bir ibare yok ama gümrük memuruna bakıyor herşey. Umarım etkilenmez.

1 adet daha bacanağa viomi V2 Pro aldık. Bekliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KenanK89 -- 28 Haziran 2020; 13:24:48 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • GearBest.com kullanıcısına yanıt
    Hocam ne sermayesi, Sen S5max elimde hazır var deseydin ben 50USD fazla verip senden alırdım. Benim gibi alan da çok olur.

Gearbest'e satıcıya 3 gün oldu mesaj yazdım cevap yok. Mesajıma cevap vermiyor diye Gearbest'e kayıt açtırdım. Yarına kadar cevap vermezse iptal etmeyi düşünüyorum siparişi. Biraz daha verip Türkiye'den alırım. Satıcı güvenimi sarstı açıkcası.
  • KenanK89 kullanıcısına yanıt
    İnşallah yoktur, hayırlı olsun bu arada.

• merakliyim_ben M kullanıcısına yanıt
    Belki ilerde deneyebiliriz bu yöntemi.

Bu arada bazı paketler çıkış yapmış, siparişleri ben de takip ediyorum. 1 Temmuz'dan itibaren çoğu gönderilmiş olur.

• - KAMPANYA ve İndirim kodları YALNIZCA LİNKTEKİ ÜRÜNLER için GEÇERLİDİR. "Farklı bir depo, model veya renk için kullanılamaz".

- İndirim kodları ve flaş indirimler; süre ve stoklarla sınırlıdır, alacaklarınızı lütfen ertelemeyiniz.

- Viomi V2 Pro ve Viomi V3 için Almanya deposunu aktif ettirmiş bulunmaktayız. Sipariş vermek isteyenler hem "daha az vergi ödeyecek" hem de kargo maliyeti daha az olacak.

- Bu arada sizden ricam; destek olmak açısından sepetinizdeki ürünü silip, tekrar forum üzerindeki "satın almak için tıklayınız" kısmındaki linklerden sepete ekleyip öyle satın almanız ya da alacağınız ürünü konuda/mesajda paylaşıp, oradan tıklayarak, sepete ekleyerek alışveriş yapmanız yönünde. Hassasiyetiniz için şimdiden teşekkür ederim.

roborock S5 Max - Lazer Navigasyonlu Akıllı Robot Süpürge - Beyaz

VERGİ + KARGO DAHİL

- KAMPANYA YALNIZCA LİNKTEKİ ÜRÜN için GEÇERLİDİR. "Farklı bir depo, model veya renk için kullanılamaz".

Toplam Maliyet: 599.99 $

Satın Almak İçin Tıklayınız

Xiaomi Mijia STYJ02YM PRO LDS Sensör 2 in 1 Islak ve Kuru Akıllı Robot Süpürge

VERGİ + KARGO DAHİL

İndirim kodu: X4CC3603DDDEB001

Toplam Maliyet: 459.99 $

Xiaomi VIOMI V2 Pro LDS Sensör 2 in 1 Islak ve Kuru Akıllı Robot Süpürge

İndirim kodu: I4AEC262F61EB000

İndirimli fiyat: 361.99 $

Xiaomi VIOMI V3 LDS Lazer Navigasyonlu Akıllı Robot Süpürge

İndirim kodu: Q4B6B31C4C627001

İndirimli fiyat: 484.99 $

• berkay956 B kullanıcısına yanıt
    Bu satıcıdan mayıs 24 te ürün aldım, düşğk kur nedeni ile siparişleri geri çekmişler. Defalarca satıcıya yazdım cevap yok, iade yok. Hayret size nasıl cevap vermiş

• kenturk1750 kullanıcısına yanıt
    Merhaba. İadeniz yapıldı mı acaba? Ben hala bekliyorum, tık yok 😡

• roborock S5 Max - Lazer Navigasyonlu Akıllı Robot Süpürge - Beyaz

VERGİ + KARGO DAHİL

- KAMPANYA YALNIZCA LİNKTEKİ ÜRÜN için GEÇERLİDİR. "Farklı bir depo, model veya renk için kullanılamaz".

Toplam Maliyet: 599.99 $

Bu ürünü para birimini Dolara çevirerek mi almamız gerekiyor ödeme fazla çıkmaması için ?
    Ayrıca birde 599 kargo vergi herşey dahil extra bir ödeme çıkmıyor değilmi ? Teyit etmek için soruyorum hocam.
  • Kedi82 K kullanıcısına yanıt
    Benim sipariş de 03.06.2020 de iptal oldu. Hala kartıma yansıyan bişey yok. Para gelmediği için de yeni sipariş veremiyorum.

Sipariş verirken 1 günde giden para, 26 gündür gelmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ecan16 -- 29 Haziran 2020; 12:39:8 >
  • Ürünü gelen var mı acaba? Ekstra vergi vs çıkmadıysa ben de sipariş vermek istiyorum
  • Kedi82 K kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Bugün hatırlatma yaptım yine, hafta içi hesabınıza yansıyacak.

• Tayff kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Evet, para birimini dolar olarak değiştirip ilerlerseniz bankanızın kur oranı hesaplanır. Vergi dahil toplam maliyet 4120 TL dolaylarına tekabül ediyor.

• ecan16 E kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Bu hafta içerisinde iade sağlanacak, bugün yine görüştüm.

• Zeir Z kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Az önce çıkış yapan birkaç paketin olduğu bilgisi geldi, 1 Temmuz'dan itibaren de çoğu gönderilmeye başlanacak. Geri bildirimler o zaman gelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: GearBest.com

Merhabalar,

Evet, para birimini dolar olarak değiştirip ilerlerseniz bankanızın kur oranı hesaplanır. Vergi dahil toplam maliyet 4120 TL dolaylarına tekabül ediyor.
    Cevap için teşekkürler
  • Tayff kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.

• merhaba bu ürünü 3770 TLYE akşam sipariş ettim.
    VIOMI V3 LDS Xiaomi'den Lazer Navigasyon Islak ve Kuru Robot Vakum Antibakteriyel sistem - Almanya depodan olmasına rağmen vergi alınır mı satıca birşey sormak lazım mı lütfen yadımcı olur musunuz
  • dnnmhbr02 kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Almanya deposundan gönderilen ürünelere vergi dahil ediliyor. Yğzde 15 - 38 arasında bulunduğunuz ile göre değişiklik gösterebilir.

• Son sayfaya baktığımda , yok iadem gelmedi satıcı cevap vermiyor vs yazılar gördüm sıkıntı var mı ? Gearbestte
  • 
Sayfa: önceki 26072608260926102611
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.