Şimdi Ara

roborock S5 Max Robot Süpürge[Vergi+Kargo Dahil] - 599.99$ | Gearbest Türkiye

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
20 Misafir (16 Mobil) - 4 Masaüstü16 Mobil
52.522
Cevap
998
Favori
3.562.694
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Yurt Dışı Alışveriş Fırsatları >> roborock S5 Max Robot Süpürge[Vergi+Kargo Dahil] - 599.99$ | Gearbest Türkiye
Giriş
    19804 Mesaj

Sonunda Türkiye depomuzdan ürün gönderimine başlayabildik. İlk etapta sınırlı sayıda ve yurtdışından gelmesi sıkıntılı, yüksek kargo ve gümrük ücretli ürünleri getirdik, sonrasında ürün yelpazemizin +50'sini Türkiye depomuzda bulunduracağız.

Yılbaşına kadar tamamen Türkiye'den gönderimlerin ve telefon satışlarının başlamasını umuyoruz.

Türkiye depomuzdaki ürünlere buradan ulaşabilirsiniz: [https://tr.gearbest.com/warehouse?wid=1435467 ]

Linkteki ürünlerden sepete ekleyip satın aldığınızda, 1-3 iş günü içerisinde "Türkiye'den teslimat" sağlanacaktır.
    |
    |

• Yarbay
    5895 Mesaj

OK.

Türkiye Deponuz hayırlı olsun . Çok büyük alıcı potansiyeli var.

Fiyatlar ve indirimler cazip olursa piyasayı sallarsınız .
    |
    |
    GearBest.com kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Çok teşekkür ederiz.

Önümüzdeki günlerde güzel haberlerle burada olacağız inşallah
    |
    |
    Limanyakan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: GearBest.com

Merhaba,

Ürünü kullanmadım ancak bu fiyata bu özellikler çok iyi.
    Tavsiyem inceleme videolarını izleyerek fikir sahibi olmanız yönünde.
    Hocam inceleme videosuda yok hiç orası sıkıntılı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Arkadaşlar Chuwi Lapbook SE elime ulaştı kısa bir inceleme de paylaşayım dedim. Henüz piyasada hiç türkçe inceleme göremedim ilk olunca biraz heyecan da oldu.

Umarım beğenirsiniz sürç-i lisan ettiysek affola Eksiklerimi söyleyebilirseniz düzeltebilirim bu arada ve ürünle ilgili sorularınızı videonun altına ya da anakonuya yazabilirsiniz. Klasik olacak ama destek olmak isterseniz de abone olabilirsiniz

@GearBest.com hocama da teşekkür ederim her adımda sabırla sorularımı yanıtladığı için, isterseniz videomu ilk posta da ekleyebilirsiniz hocam benim açımdan bir sıkıntı olmaz siz olur derseniz. Bu arada anakonu açtım ürünü düşünenler incelemeleri ve yorumları takip etmek isteyenler anakonuya da gelebilir
    https://forum.donanimhaber.com/279-99-chuwi-lapbook-se-13-3-inc-win10-gemini-lake-n4100-kullanicilari-ana-konu--134401515#134994981

Sağlıcakla kalın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Helalinden 10 -- 15 Eylül 2018; 19:24:28 >
    |
    |
    Bahsedilenler: GearBest.com

• Binbaşı
    1507 Mesaj

• Yüzbaşı
    255 Mesaj
    18091200988802596550 Siparis numaram bu kac gundur kargolanmadi da yardimci olabilir misiniz acaba sevgili Gearbest Turkiye 💝

Türkiye doposu fiyatlarına baktım da pek düşündüğüm gibi değil xiaomi redmi s2 1600tl satıyorsunuz zaten hepsiburada.com da 1440tl ye satılıyor 100tl de çip para veriyor ne yaptı 1340tl şimdi neden gearbestten 260tl daha fazla vererek alayım bunca zaman boşa bekledik sanırım.

Merhaba,

Şu an için telefon satışımız bulunmamaktadır. Bu sebeple hem telefon hemde diğer ürün fiyatlarında değişikliler yapılacaktır, merak etmeyin.
    |
    |
    Mazzini kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Merhaba,

Sipariş numaranızı öncelikli gönderim için ilettim.
    |
    |
    Captain Houdini kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ne desem bilemedim :(
    |
    |
    Yalnız Yolcu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben teşekkür ederim, güzel günlerde kullanmanız dileğiyle
    |
    |
    Helalinden 10 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Merhaba ozelden size bir sey yazdim da bakabilir msiiniz acaba sevgili Gearbest Turkiye💝

|
    |
    GearBest.com kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İndirim istendiğini bilsem, promosyona eklerdim :(

Bir dahaki sefere artık
    |
    |
    TinyAngel kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Merhaba,

Hemen dönüş yapıyorum
    |
    |

Orijinalden alıntı: GearBest.com

Merhaba,

Hemen dönüş yapıyorum
    Boyle ilgiyi bulmak zor vallahi GearBest tesekkurler.Bir de bisey soylemek istiyorum; uygulamadan urun paylasmak istedigimizde

Ornek vereyim;https://gearbest.app.link/6fsCvxtq9P bu sekilde link olusturuyor.Ancak bu linke tikladigimizda uygulamanin anasayfasina atiyor ve urunu acmiyor bu hatanin telefonumda oldugunu dusunuyodum ancak 2farkli kisiye denettim ve ayni sorunu yasiyoruz bu bir hata mi degilse linke nasil ulasabiliriz.

• Yarbay
    19804 Mesaj

Rica ederim

Hemen durumu üstlerime bildiriyorum, teknik ekibimiz gerekli düzenlemeyi yapacaktır, bilgilendirme için de ayrıca teşekkür ederim.
    |
    |

https://tr.gearbest.com/razors/pp_1616846.html?wid=1433363#goodsDetail

Spotify Steam

HP 15-ec0014nt (8FF63EA) LG 24BK550Y Logitech M330 Logitech G102 Logitech G213 Logitech Z200 Xiaomi Mi 9T (128 GB)
  • Binbaşı
    1360 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Captain Houdini

Boyle ilgiyi bulmak zor vallahi GearBest tesekkurler.Bir de bisey soylemek istiyorum; uygulamadan urun paylasmak istedigimizde

Ornek vereyim;https://gearbest.app.link/6fsCvxtq9P bu sekilde link olusturuyor.Ancak bu linke tikladigimizda uygulamanin anasayfasina atiyor ve urunu acmiyor bu hatanin telefonumda oldugunu dusunuyodum ancak 2farkli kisiye denettim ve ayni sorunu yasiyoruz bu bir hata mi degilse linke nasil ulasabiliriz.

Alıntıları Göster
    Merhaba paylaştığınız linke tıklayınca bende makarna süzgeci çıktı uygulamanın son versiyonunu yüklerseniz sorununuz çözülecektir android te sıkıntı yok.

|
    |

• Kurmay Yarbay
    16776 Mesaj

Merhaba. Farkettiğim kadarıyla artık mobilden m.gearbest.com adresine yani öz İngilizce sayfaya gitmek istediğimizde Gearbest artık otomatikman Türkçe dilli olan sürüme yönlendirme yapıyor. Domain değişmiyor yani tr.gearbest.com'a yönlendirmiyor ama dil Türkçe geliyor. Bu da aşağıdaki gibi muhtelif çeviri sorunlarına neden oluyor. Yağmurluk 8 GB

Acaba eskisi gibi halis muhlis hakiki global İngilizce sürüme girme imkanımız yok mu VPN ile lokasyon değiştirmeden? Teşekkürler.

Selamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 16 Eylül 2018; 23:42:33 >
    |
    |
    Bahsedilenler: GearBest.com

Reklamlar
Media Sözlük
bankalar.org
Sohbet
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,964
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.