Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (1798. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
52.783
Cevap
803
Favori
4.101.182
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17961797179817991800
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gearbest in bu sitesi ne hale geldi boyle yahu, ticket atilmiyor, live chat butonuna tiklanmiyor, nasil programcilar yapiyor bu siteyi boyle... yardim edebilir misiniz?
  • Awei A920BL Mıknatıslı Bluetooth Kulaklık için indirim yok mu hala ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kizilsultan kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Ürünün linkini alabilir miyim?
  • SANSLI38 S kullanıcısına yanıt
    Paylaşım için teşekkürler, listeye ekliyorum.
  • Guhong01 kullanıcısına yanıt
    Uyarı için teşekkürler, kaldırıyorum.
  • GokhanTR kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Ürünün linkini alabilir miyim?

Tatil sebebiyle yoğunluk ve stok sorunu olabilir.
  • manilafortuna kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Bu şekilde bir uygulamamız bulunmamaktadır.
  • marine-gear kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Maalesef indirimin süresi doldurmuş, kaldırdım.
  • ben boyle sacma sapan bir site gormedim, ticket bolumunu sonunda yaptim ama bu seferde gonder diyince ticket i gondermiyor. gearbest acilen sitesini toparlamasi lazim... ayrica yabanci site boyle degil, tr.gearbest.com bozuk
  • TheMarjinaLs kullanıcısına yanıt
    *Gümrük Olayı:
    İstanbul gümrüğe gelir, tarafınıza ihtarname gönderilir ve sizden ürünün fiyatını belirlemek, vergi uygulamak üzere kredi kart ekstrenizi ve kimlik fotokopinizi verilen e-posta adresine göndermeniz ya da gümrük yakınsa götürmeniz istenir. Belgeler kabul görürse; ürün fiyatının %18'ini(örneğin 180$->%18:32,34$) PTT kuryeye ödemeniz karşılığında ürünü teslim alabileceğiniz söylenir. Eğer şüpheli görülürse yakınınızdaki gümrüğe gelir. Aynı bilgi ve belgeleri onlara gönderirsiniz.
    Daha sonra, gümrük yakınsa gider ürünü teslim alırsınız, değilse tarafınıza gönderilir ve PTT kuryesine de vergiyi ödeyerek, ürünü teslim alabilirsiniz.

Aramex ve DHL gibi kargolar bu işlemleri kendisi hallediyor. Siz sadece bilgilerinizi ve ekstrenizi yolluyorsunuz, vergi hesaplanıyor.. daha sonrasında da gümrük ücretini verilen banka hesap bilgilerine havale yapıyorsunuz ve tarafınıza gönderim sağlanıyor.

Linkten sepete ekliyorsunuz, sepette kodu boşluğa girip, uygula butonuna basıyorsunuz ve indirim uygulanıyor. Sonrasında ödeme yapabilirsiniz.

Lütfen sormak istediğiniz ekstra bir şey var ise, çekinmeyiniz.

• DSM kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Şu an için mevcut indirim budur:

Awei A920BL Bluetooth Kulaklık / Flaş İndirimli / 11$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]
  • kocaman29 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Bu ürünü tavsiye edebilirim.
  • pesimist27 kullanıcısına yanıt
    İndirimler hakkında net bir şey söyleyemiyorum maalesef :(
  • elime bozuk ulasan bir urunu gondermistim, kargo ulasim tarihinden itibaren 7 is gunu icinde gondermeme ragmen bana sanki kargo 10 gun daha once ulasmis gibi konustular RMA ya girmez dediler, ben de bir sekilde RMA ya girdigini ve kargonun soyledikleri tarihte ulasmadigini kanitladim. simdi de gonlumce ticket yazip takip edemiyorum sureci, umarim 1000 TL lik urunumun uzerine yatmazlar
  • Guhong01 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Mevcut sorununuzu lütfen detaylı bir şekilde, özel mesaj yoluyla iletiniz.

Ticket için 2MB üzerinde bir görsel yüklüyorsanız, lütfen boyutunu düşürünüz.
  • GearBest.com kullanıcısına yanıt
    https://tr.gearbest.com/rc-cars/pp_266916.html?wid=90

https://tr.gearbest.com/action-toys/pp_131264.html

WA1802081644526502 ve WA1802081724565214

Stok var ve her gün baktığımda gönderim tarihi sonra ki gün gözüküyor.
  • 08.02.2017 siparişlerim bugünde processing. Noelde bile daha sağlıklı çalışıyordu kargo olayları.
  • BERKAN HOCAM MERHABA UZUN ZAMANDIR TAKİP EDİYORUM AMAMN AMAN BİR İNDİRİM OLMUYOR NEDENDİR ACABA.ÖNCEDEN NE KADAR İNDİRİMLİ ÜRÜNLER VARDI 14$ Mİ BAND2 ALMIŞTIK ŞİMDİ NEREDE...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zorta -- 22 Şubat 2018; 12:7:18 >
  • GokhanTR kullanıcısına yanıt
    Stok kontrolü aşağıdaki anlatımdaki -global siteden- yapılmaktadır:

"+ öncelikli gönderilmesi için ilettim"

*Ürün sayfasından stok durumu nasıl kontrol edilir?

Genellikle, ürün sayfasını kontrol ettiğinizde, fiyatın yanında bir ipucu olduğunu görebilirsiniz.
    Stokta gösterildiğinde, ürünün en az 10 adet stokta olduğu anlamına gelir;

Siyah renkte, stoğu " XX " olarak gösteriyorsa, ürün için sadece " xx " kadar stok kalmış demektir;

Görseldeki gibi işaretli alanda " xx " kadar stok gösteriyorsa, flaş satış fiyatıyla " xx " adet kadar satın alınabilir demektir, stokta ne kadar kaldığını ifade etmez.

Sadece tahmini Teslimat tarihini başka bir bildirim olmaksızın gösterirse, ürünün şu anda stokta olmadığı anlamına gelir.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• HitokiriKenshinBattousai kullanıcısına yanıt
    Noelde bu kadar kapsamlı ve uzun tatil yoktu :)

Şu an Çin'de hayat felç.. hemde ay sonuna kadar :(
  • 
Sayfa: önceki 17961797179817991800
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.