Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (1395. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
18 Misafir - 18 Masaüstü
5 sn
52.783
Cevap
803
Favori
4.101.219
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13931394139513961397
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ah , o indirimi nasıl kaçırdık gerçekten yazık oldu. 200 dolara flash satış falan olsa baride puanla 160 a düşürsek

• uzunca961 kullanıcısına yanıt
    hocam sizin gene iyi etiketi almışlar. Benim direk ürünü almışlar kutu boş çıktı. Ve kutunun sonradan açılıp kapatıldığı çok belliydi yani. Ufakta bir üründü koymayı mı unuttular açıp baktıktan sonra naptılar bilmiyorum. Değerli bir üründe değildi yani değerli bir şey olsa aldılar tamam diyeceğim geçeceğim ama ucuzda bir üründü ne işlerine yarayacak anlamadım.
  • GearBest.com kullanıcısına yanıt
    Hocam Türkiye hızlı kargonun gümrük işlerini başka firma yapıp gene MNG getiriyordu şimdi oda mı değişti ? Hangi firma getirecek acaba ?
  • ŞeRmeH kullanıcısına yanıt
    Hocam dediğiniz gibi sınır var ama aliexpress stili değil. Yani 60 gün içinde onaylamadın para Gearbest'e geçti geçmiş olsun gibi bir durum yok. Minimum 60 gün beklemeniz gerekiyor sınır bu şekilde. 60 günden sonra söylüyorsunuz gelmedi diye. Daha sonra ya paranızı veriyorlar ya tekrar gönderiyorlar sizin isteğinize göre
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratcangm

Hocam kodlar hızlı bitiyor diye espri mi yaptınız yoksa gerçekten çabuk mu bitiyor ? Ona göre alacağım veya almayacağım da

Yok mürekkep bitiyor. Espri değil. Ama kalem yine de güzel.
  • muratcangm kullanıcısına yanıt
    Anladim teşekkürler hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mihoku kullanıcısına yanıt
    tükenmez kalem pek hızlı bitmez dediğiniz gibi ilginç hocam. Tamam onu değerlendirerek alalım o zaman
  • Üstad acil iptal eder misiniz lütfen

W1712150732359109

• hocam bence acilen ticket açın. Berkan hocamın direk iptal yetkisi olduğunu sanmıyorum geç olmadan ticket açın kargoya vermesinler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratcangm -- 15 Aralık 2017; 18:16:43 >
  • Berkan Bey,
    Anet yazıcı gümrüğe girdi, 93₺ gümrük vergisi ödedim.
    Faturaya 123,39$ yazılmış.
    Aramexe eftyi yaptım.
    GB ye ticket açacağım da ne yazayım?
  • mechs M kullanıcısına yanıt
    Hocam ticket sistemi türkçe destek vermeye de başladı. Türkçe olarak yazabiliyorsunuz Türkçe seçerseniz dili sorduğu zaman. Gümrük vergisi çıktığını ürüne söyleyin ve ödediğinize dair dekontun fotoğrafını atın (screenshot vs) Sonra hal oluyor.
    Teşekkürler..
  • Bir haftadan fazladir kargolarim SHENZHEN diye bir yerde. Oncelikli kargo 6-10 gun diyordu. Kargo yola cikali 10 gunu gecti. Ottqlama kac gune geliyor kargolar? 6-10 gun yaziyordu kargo suresi sevindim. Yilbasina yetismeyecek herhalde :(

• ecü kullanıcısına yanıt
    hocam benimde 2 haftadır Shenzhen de. Genelde 20 gün civarı geliyor hocam 15-20 arası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ecü

Bir haftadan fazladir kargolarim SHENZHEN diye bir yerde. Oncelikli kargo 6-10 gun diyordu. Kargo yola cikali 10 gunu gecti. Ottqlama kac gune geliyor kargolar? 6-10 gun yaziyordu kargo suresi sevindim. Yilbasina yetismeyecek herhalde :(

benimde aynı hocam pişman oldum aldığıma ilk kez alışveriş yaptım sırf hızlı kargo muhabbetine aldım keşke 10-20 fazla verip türkiyeden alsaydım ürünleri
  • Hocam yurtdışı alışveriş yapmadım.ufak tefek bir şeyler alayim diyorum bir türlü fırsat olmadı.ama aracıma kamera almak istiyorum sanal kart kullansam bir sorun olmaz herhalde bu xiaomi 70 wi-fi var fiyatına gore fena görünmüyor aslında çift kameralı bir urun düşünüyordum ama bütçe zorluyor sizin başka önerebileceğiz başka urun varmı mevcut ürün için edyta bir kod ve indirim sağlayabiliyormusunuz teşekkürler

• 20 gün sonunda kargo Singpurdan Türkiyeye sevk edilmiş. En azından 17track bu şekilde bilgi veriyor:) Sanırım haftaya Türkiyede olur elime ulaşması toplamda 30-35 gün sürer gibi.
  • Jumper EZpad 4S Pro Tablet PC Klavye takilabiliyor mu Jumper EZpad 6 2 in 1 Tablet PC gibi ?

Birde ezpad 4s mi yoksa ezpad 6 mi daha iyidir ?

Ezpad 6 da klavye yaninda geliyor mu ?

2 iş günü içinde gelecekmiş benimki de telefon etti mng kargo

• 
Sayfa: önceki 13931394139513961397
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.