Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (1394. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
21 Misafir - 21 Masaüstü
5 sn
52.783
Cevap
803
Favori
4.101.152
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13921393139413951396
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba,

Takipsiz kargo hareketlerine pek güvenmeyin derim :)

Önümüzdeki günlerde teslim edileceğini düşünüyorum. Gelmezse, para iadesi yaparız ya da yeniden göndeririz, merak etmeyin.
  • Quelima SQ11 1080P HD Mini Kamera / İndirim Kodu: TRGBTR014 / 7.7$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Fiyat değişmiş ve kupon bitmiş bilginize
  • GearBest.com kullanıcısına yanıt
    tamam hocam teşekkür ederim yalnız bir şey soracağım aliexpress gibi belirli bir süresi var mı bu işin mesela aliexprestte 60 gün süre veriyor sonlara doğru dispute açmak gerekiyor eğer öyle bir süre varsa kaçırmayalım.
  • Hocam kingston 16gblık micro sd card modeline de bir indirim yapabilir misiniz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GearBest.com

Buyrun:

Xiaomi 70 Minutes Araç Kamerası / Flaş İndirimli / 32$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Herhangi bir indirim kodu mevcut mudur ?
  • quote:

Merhaba,

Aramex ve DHL : Şubeleri yoksa, Yurt içi kargo

Türkiye Hızlı Kargo: MNG idi, şu an farklı bir firmayla anlaşmış.

Diğerleri PTT.

17track.net üzerinden takip edebilirsiniz. Önümüzdeki günlerde güncelleme alacaktır.

Hocam anladığım kadarıyla o zaman farklı bir kargo ile gelecek Türkiye Hızlı kargo seçeneği. Hangi kargo ile geleceğini öğrenince paylaşır mısınız?
    Senin canın sağ olsun sıkıntı yapma, sağlık sıhhat olsun da gerisi boş indirimler her zaman gelir.

• Son teslim tarihi de geçmiş olmasına rağmen adamlara mesaj atıyorum son tarih geçti tekrar gönderin bari diye hala lütfen biraz bekleyiniz, kargo şirketini kontrol ediniz falan diyolar ne yapmak lazım?

• ŞeRmeH kullanıcısına yanıt
    Rica ederim,

60 gün süre sınırı vardır.

• Kru3gerBey kullanıcısına yanıt
    Ürün linkini özel mesaj yoluyla iletirseniz yardımcı olabilirim.

• Şu an yok maalesef :(

• buraoca2 kullanıcısına yanıt
    Tabii ki

• HellRazor H kullanıcısına yanıt
    Amin.. Hassasiyetiniz ve güzel sözleriniz için çok teşekkür ederim.

• ryodo kullanıcısına yanıt
    Özel mesaj yoluyla tarafıma ulaşır mısınız? Gönderilen son mesajı kopyalayıp yapıştırın lütfen.

• quote:

Tabii ki

Sağolun hocam. Bu arada geçmiş olsun tekrar. Sağlık herşeyden önemli, sağlık olmadıktan sonra sizi buralarda nasıl görelim?
  • Önder kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam dediğiniz gibi yapması lazım ama muhtemelen kendi mikrofonu olduğu için önceliği kendine alıyor demekki. arkadaşın dediği gibi amazfit bip falan bakabilirsiniz mikrofonsuz modeller sizin işinizi görecektir hocam.
  • unchange U kullanıcısına yanıt
    hocam benim hong kong da gözüken kargom teslim edildi Gerçekten hong kong a gidip gitmediğine bile emin değilim açıkçası güncellemede bir sıkıntı olabilir. Benimde 2 hafta civarıdır kargom shenzende hala hareket etmedi hepimizinki en kısa zamanda teslim edilir umarım.
    Hocam bu ürünler sata hdd leri portable hale getirmeye yarıyor. Mesela bilgisayarın içine takılan hdd yi değiştirdiniz ssd falan taktınız bu durumda içinde ki hdd yi çıkarıyorsunuz elinizde kalıyor. Ama girişi sata olduğu için direk bağlayamıyorsunuz da . Bu durumda bu dock station 'ı alıyorsunuz sata girişi var bu docklarda. Oraya bu hdd yi takıyorsunuz. Ardından bu dock'un arkasında usb çıkışı var oraya usb kablo takıyorsunuz bir ucuda bilgisayara takıyorsunuz böylece bağlamış oluyorsunuz.

Bu arkadaşın attığı modelin pc ye giren ucu Type C uçmuş bu sebeple Type C diye geçiyor. Özelliklerde laptoplarda falan çok işe yarıyor. Şahsen benim evde 3 tane var daha da almayı düşünüyorum lazım oluyor çünkü veri işiyle çok uğraşan kişilere.
  • Cango69 kullanıcısına yanıt
    Hocam gümrükte açılmıştır muhtemelen. Kargonun bunu açmaması gerekir o başka bir durum ve doğru olmaz. Ama gümrükte istedikleri gibi açıp kapatabilirler bir itiraz hakkınız olmaz maalesef çünkü bu Kabul edilerek alınıyor. Zaten yurt dışından gelen tüm ürünlerin üstünde "may be opened officially " yazar. Yani hepsi açılabilir ardından kapatılır. Bu genelde içindeki şeyden şüphelenildiğinde veya eksik beyan olan durumlarda yapılır.
  • xiaomi yakında batıracak beni
  • 
Sayfa: önceki 13921393139413951396
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.