Şimdi Ara

roborock S5 Max Robot Süpürge[Vergi+Kargo Dahil] - 599.99$ | Gearbest Türkiye

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Commander Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 13 Misafir (9 Mobil) - 5 Masaüstü9 Mobil
52.513
Cevap
998
Favori
3.560.184
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Yurt Dışı Alışveriş Fırsatları >> roborock S5 Max Robot Süpürge[Vergi+Kargo Dahil] - 599.99$ | Gearbest Türkiye
Giriş
    912 Mesaj

https://m.gearbest.com/microscopes-endoscope/pp_229387.html?lkid=11004390 5 Dolar

https://m.gearbest.com/microscopes-endoscope/pp_272879.html?lkid=11004390 kodla 7 Dolar olacak.

Bu ikisi arasındaki fark ne?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    GearBest.com kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: w4rLord

ilk sipariş deneyimim yeelight aldım 29 Kasımda Bugün 11 Aralık ve kargo bilgileri şu şekilde...

Bir daha sipariş vermeyi düşünmüyorum. Bu tarz ürünler için Aliexpress tercih ederim.

2$ fazla olsun sıkıntısız olsun.

DÜZELTME : Ürün bugün elime ulaştı. Çine göre iyi bir süre. Tekrar sipariş verebilirim gearbestten

• Binbaşı
    1459 Mesaj
    ASUS RT-N12+ WiFi Router / İndirim Kodu: ARN12 / 17$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Merhaba arkadaşlar. Bu ürün Modem+Router doğru mudur?
    |
    |
    Sorunsuz Alışverişlerim F.Aykac , murtrax , asim03 , yalkie , philippe , raul_meireles , cio_cio , acht und zwanzig , Renji Abarai , Inventor , fikrets1 , sükût , ciom92 , srcn35 , pmomer , frkn44, Dr.Teknik, Eric Cartman., mert560, 00tuna, immeLmann, cqrcqr, ankaraharun Profili kapalı üyelerle alışveriş yapmıyorum. Alışveriş yapmanızı tavsiye etmediklerim eromage03(dolandırıcıdır), Ryhmer(hem kendi önerip hem sözünde durmuyor,üstüne beni engelliyor)
  • Binbaşı
    1459 Mesaj

Hadi gözün aydın abi bilgisayarına kavuşmuşsun
    |
    |
    ertemli kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Sorunsuz Alışverişlerim F.Aykac , murtrax , asim03 , yalkie , philippe , raul_meireles , cio_cio , acht und zwanzig , Renji Abarai , Inventor , fikrets1 , sükût , ciom92 , srcn35 , pmomer , frkn44, Dr.Teknik, Eric Cartman., mert560, 00tuna, immeLmann, cqrcqr, ankaraharun Profili kapalı üyelerle alışveriş yapmıyorum. Alışveriş yapmanızı tavsiye etmediklerim eromage03(dolandırıcıdır), Ryhmer(hem kendi önerip hem sözünde durmuyor,üstüne beni engelliyor)
  • Yüzbaşı
    990 Mesaj
    Xiaomi 2. nesil wifi güçlendirici almıştım 4.99 a 15 günde postNL ile bugün elime sıkıntısız ulaştı. Bazı arkadaşlar kurulumunda problem yaşamış ama ben problemsiz yaptım.
    ertemli

quote:

Orijinalden alıntı: ReiCheN

Hadi gözün aydın abi bilgisayarına kavuşmuşsun

eyvallah
    geldi ama sorunlarım devam ediyor
    -english tr ye ceviremedim
    -win 10 key aktivasyon istiyor (bunu neden yapıyor anlamadım)

Cappucino maker için link alabilir miyim?
    |
    |
    ertemli

quote:

Orijinalden alıntı: SeatSide

Cappucino maker için link alabilir miyim?

found a very interesting good in Gearbest:NF - 016 Mini Electric Hand Mixerhttps://gearbest.app.link/3UyX0QXrQI

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

quote:

Orijinalden alıntı: fblimelih

Ben altı ay önce 85 dolara aliexpress'den almıştım. Şuan Banggood'dan kupon indirimi ile 70 dolara alabilirsiniz.

Araç Kamerası olarak Junsun H030'u tavsiye ederim bende. Mikrofon kalitesi de iyi, Görüntü kalitesi ise çok iyi Aliexpress'den 76 dolara; Bluetooth butonu da dahil full versiyonu almıştım 2-3 ay kadar önce; forumdaki başka bir arkadaş da 11.11 indirimlerinde 42 dolara aldığını söylemişti.
    |
    |
    Bahsedilenler: sarampol , şarampol

Hocam Type-C Dock Station için de link varmı acaba? Birde Hızlı Şarj aleti de, QC 3.0 hızında hızlı şarj için kullanılabiliyor mu, deneyebilmiş miydiniz?

Bu arada Hayırlı olsun Bilgisayarınız
    |
    |
    ertemli

quote:

Orijinalden alıntı: buraoca2

Hocam Type-C Dock Station için de link varmı acaba? Birde Hızlı Şarj aleti de, QC 3.0 hızında hızlı şarj için kullanılabiliyor mu, deneyebilmiş miydiniz?

Bu arada Hayırlı olsun Bilgisayarınız

Teşekkürler

https://gearbest.app.link/DszMBVlsQI

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Sağolun hocam. Hızlı şarj desteği yok anladığım kadarıyla.
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Meizu ep52 için istek yapabilir miyiz 20-25 dolar aralığında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustaac -- 13 Aralık 2017; 17:30:46 >
    |
    |
    Bahsedilenler: GearBest.com
  • Yarbay
    2110 Mesaj
    Ürünü 2 gün önce aldım hala kargoya verilmedi iptal etmeli miyim? Yoksa beklemeli miyim?

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
  • Teğmen
    177 Mesaj
    xiaomi antibakteriyel havlu kodla 15 tl postnl ücretsiz kargo yapıştırın
    https://tr.gearbest.com/towels/pp_614374.html?wid=90&lkid=11004390

https://tr.gearbest.com/headphone-accessories/pp_712517.html?wid=90

25 in 1 Tornavida Seti / İndirim Kodu: CMTR121206 / 1.99 $ - [ Satın Almak İçin Tıklayınız ]

https://tr.gearbest.com/screwdriver-screwdriver-set/pp_647766.html

Orijinalden alıntı: enevre

Ürünü 2 gün önce aldım hala kargoya verilmedi iptal etmeli miyim? Yoksa beklemeli miyim?

Az sabırlı olun hocam. 15 gün sonra kargoya verilen siparişim oldu, 2 gün nedir ki.
  • Binbaşı
    1459 Mesaj

1 dolara satılan havlu değil miydi bu yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum?
    |
    |
    dr12345esk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Canlı Tv izle
kolayoto.com
SEO
Media Sözlük
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,625
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.