Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (1376. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
25 Misafir - 25 Masaüstü
5 sn
52.783
Cevap
803
Favori
4.101.218
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13741375137613771378
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Jumper Ezbook Pro 3
    C Type dock station
    Cappucino maker

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undermunder -- 13 Aralık 2017; 16:16:29 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ybektas55

quote:

Orijinalden alıntı: ybektas55

Jumper Ezbook 3 Pro Türkçe dil güncellemesi için biraz uğraştım. Cihazı gelecek arkadaşlara yardımcı olmak amacıyla görüntüleri ekliyorum.
    Görüntülerde sırasıyla fare imlecinin olduğu kısımlar seçilerek TR. güncellemeye ulaşılıyor.

Çok iyi bir fiyata güzel cihaz aldığımızı düşünüyorum. Tekrar teşekkürler Gearbest Türkiye.

Buna uygun SSD Gearbest'te maalesef yok.

"KingSpec 22*42mm NGFF SSD 128 GB" Bu ürün AE de 44.99$
    "KingSpec 22*42mm NGFF SSD 256 GB" Bu ürün AE de 71.25$

Ezbook açıklamalarında 128 GB destekliyor denilmiş. 256 GB alıp taksak desteklermi bundan emin değilim.

Dün akşam vergi iadesi için Ticket açıp makbuzlarıda eklemiştim. Gelen cevap aşağıda.

Dear Yasar,
    Siparişinizin vergi sorunları için üzgünüz.
    Yanıtınız için teşekkür ederiz. Herhangi bir rahatsızlıktan dolayı özür dilemek istiyoruz.
    Siparişiniz 100USD'ün üzerinde. Ödediğiniz vergi 123.47 + 45 = 168.47 TL'dir.
    Bu durumda, 22 USD (84 TL) tutarındaki vergilerin% 50'sini orijinal ödeme hesabınıza iade edebiliriz.
    Lütfen aklınızda bulundurun:
    Kredi kartı ile yapılan geri ödemelerde, hesabınızda görünmesi 7 ila 14 iş günü arasında sürebilir. Bu gecikme tamamen kredi kartı şirketinize ve aracınıza bağlıdır.
    Lütfen geri ödemeyi işleme koyabileceğimizi onaylayın.

Bu sonuçtan sonra maliyet hesabı çıkarıyorum.
    Laptop alış fiyatı= 160$ = 640 TL + verginin yarısı 84 TL = 724 TL.

Buna 128GB SSD eklersek + 170 TL, 256GB SSD eklersek + 280 TL.

Bana olumsuz cevap verdi yahu..

MR Gear soracak bakalım bekliyoruz

Hayırlı olsun hepimize..

Edit:English yaptım ama Türkçe ye ceviremedim hala..
    "Windows 10 Dil değiştirme işlemi şuan için Windows 10 Home versiyonunda geçerli değildir. Windows 10 Home kullanan kişiler dil değiştirme işlemini Denetim masası üzerinden gerçekleştiremiyor"
    Artı sorunum var: Windows is not activated
    Sahte çıktı ..
    Mr Gear.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undermunder -- 13 Aralık 2017; 16:40:5 >

• oncelikli kargo seceneginde takip yok mu?
  • GearBest.com kullanıcısına yanıt
    https://m.gearbest.com/microscopes-endoscope/pp_229387.html?lkid=11004390 5 Dolar

https://m.gearbest.com/microscopes-endoscope/pp_272879.html?lkid=11004390 kodla 7 Dolar olacak.

Bu ikisi arasındaki fark ne?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: w4rLord

ilk sipariş deneyimim yeelight aldım 29 Kasımda Bugün 11 Aralık ve kargo bilgileri şu şekilde...

Bir daha sipariş vermeyi düşünmüyorum. Bu tarz ürünler için Aliexpress tercih ederim.

2$ fazla olsun sıkıntısız olsun.

DÜZELTME : Ürün bugün elime ulaştı. Çine göre iyi bir süre. Tekrar sipariş verebilirim gearbestten

• ASUS RT-N12+ WiFi Router / İndirim Kodu: ARN12 / 17$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Merhaba arkadaşlar. Bu ürün Modem+Router doğru mudur?
  • Hadi gözün aydın abi bilgisayarına kavuşmuşsun
  • Xiaomi 2. nesil wifi güçlendirici almıştım 4.99 a 15 günde postNL ile bugün elime sıkıntısız ulaştı. Bazı arkadaşlar kurulumunda problem yaşamış ama ben problemsiz yaptım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReiCheN

Hadi gözün aydın abi bilgisayarına kavuşmuşsun

eyvallah
    geldi ama sorunlarım devam ediyor
    -english tr ye ceviremedim
    -win 10 key aktivasyon istiyor (bunu neden yapıyor anlamadım)
  • Cappucino maker için link alabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeatSide

Cappucino maker için link alabilir miyim?

found a very interesting good in Gearbest:NF - 016 Mini Electric Hand Mixerhttps://gearbest.app.link/3UyX0QXrQI

• quote:

Orijinalden alıntı: fblimelih

Ben altı ay önce 85 dolara aliexpress'den almıştım. Şuan Banggood'dan kupon indirimi ile 70 dolara alabilirsiniz.

Araç Kamerası olarak Junsun H030'u tavsiye ederim bende. Mikrofon kalitesi de iyi, Görüntü kalitesi ise çok iyi Aliexpress'den 76 dolara; Bluetooth butonu da dahil full versiyonu almıştım 2-3 ay kadar önce; forumdaki başka bir arkadaş da 11.11 indirimlerinde 42 dolara aldığını söylemişti.
  • Hocam Type-C Dock Station için de link varmı acaba? Birde Hızlı Şarj aleti de, QC 3.0 hızında hızlı şarj için kullanılabiliyor mu, deneyebilmiş miydiniz?

Bu arada Hayırlı olsun Bilgisayarınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: buraoca2

Hocam Type-C Dock Station için de link varmı acaba? Birde Hızlı Şarj aleti de, QC 3.0 hızında hızlı şarj için kullanılabiliyor mu, deneyebilmiş miydiniz?

Bu arada Hayırlı olsun Bilgisayarınız

Teşekkürler

https://gearbest.app.link/DszMBVlsQI

• Sağolun hocam. Hızlı şarj desteği yok anladığım kadarıyla.
  • 29 Kasım'da sipariş verdiğim KZ ZST kulaklığım bugün geldi.Turkiye hızlı postasina vermiştim, 10 iş günü toplamda da 14 günde geldi.Kargo dahil 9.77$a mal oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Meizu ep52 için istek yapabilir miyiz 20-25 dolar aralığında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustaac -- 13 Aralık 2017; 17:30:46 >
  • Ürünü 2 gün önce aldım hala kargoya verilmedi iptal etmeli miyim? Yoksa beklemeli miyim?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • xiaomi antibakteriyel havlu kodla 15 tl postnl ücretsiz kargo yapıştırın
    https://tr.gearbest.com/towels/pp_614374.html?wid=90&lkid=11004390
  • KZ 2 Pin 0.75mm Braided Silver-plated Earphones Wire'da indirim kodu var, alttakine de var mı?

https://tr.gearbest.com/headphone-accessories/pp_712517.html?wid=90
  • 
Sayfa: önceki 13741375137613771378
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.