Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (1375. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
14 Misafir - 14 Masaüstü
5 sn
52.783
Cevap
803
Favori
4.101.217
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13731374137513761377
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Yepo 737a ile jumper ezbook pro 3 arasında seçim yapsanız hangisi seçerdiniz neden bilgisi olan varmı aynı fiyat olduğunu varsayarsak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • stormfather S kullanıcısına yanıt
    Jumper ezbook3 aldım ama gümrüğe takıldı. Gümrükten alabilirsem deneyip sana da söylerim deneyimlerimi dostum

• Arkadaşlar gümrük ödemesinden sonra Vergi telafisi için gearbest.com a ne yazmam gerekir?

Yardımcı olacak ingilizceli bir arkadaş varmıdır :)

• candyman kullanıcısına yanıt
    Türkçe olarak yazabilirsiniz, Türkçe seçeneği mevcut.
  • candyman kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hayırlı olsun bekliyorum iyi günler.

• Xiaomi 150Mbps USB2.0 Mi WiFi Adaptörü $2.99 dolara aldık, $1.99 dolara düşmüştü daha önce $1 dolar pahalı oldu ama neyse fena fiyat değil yinede :)

Termometreye ne yaptınız arkadaşlar 5 dk da bitirmişsiniz.
  • y2 alıp sattım. mi band 2 alın arada fiyat farkı var ama kullandıktan sonra anlarsınız. y2 plusun bluetooth bağlantısı bile başlı başına sıkıntı. adımsayarı desen en ufak bilek sarsıntısını bile sayıyor:

• ezimuse kullanıcısına yanıt
    Flash indirimli 33$ şuan. Daha önce ne kadardı bilmiyorum ama görünce biri sormuştu diye aklıma geldi sizin mesajı buldum yazayım dedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Batmanlı Betmen

kaça aldınız ?

11.11 indirimlerinde 160$
  • Merhabalar, kolay gelsin. Bilmem hatırlar mısınız, geçenlerde gearbest ürünü eksik adresle gönderdiği için ürün bana ulaşamamış, sizin aracılığınızla para iade etmişlerdi. Dün yine sipariş verdim. Fakat ürün takip bölümündeki faturada adresim yine eksik yazılmış. Ticket açtım. Dönüş olarak adresi tam yazdıklarını, fatura gerekliyse tekrar düzenleyebileceklerini söylediler. Bu fatura formaliteden mi ibaret? Yine adresi yanlış yazmış olmasınlarda.

• ne ara bitiyor ya mia band
  • 13. 31 dolar a xiaomi bluetooth kablosuz kulaklık mi 16. 15 dolara meizu ep51 mi almalıyım spor salonunda kullanmak için flash indirim varmış puanlarla bu aralığa iniyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sarampol S kullanıcısına yanıt
    Ben altı ay önce 85 dolara aliexpress'den almıştım. Şuan Banggood'dan kupon indirimi ile 70 dolara alabilirsiniz.
  • KeSaiR kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam ilginiz için Yaklaşık 2 3 haftadır fiyatı aynı. 181 adet vardı halen 181 adet var bu fiyattan alan yok
  • mustaac M kullanıcısına yanıt
    Meizu yu nasıl o fiyata alıyorsunuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ybektas55

Jumper Ezbook 3 Pro Türkçe dil güncellemesi için biraz uğraştım. Cihazı gelecek arkadaşlara yardımcı olmak amacıyla görüntüleri ekliyorum.
    Görüntülerde sırasıyla fare imlecinin olduğu kısımlar seçilerek TR. güncellemeye ulaşılıyor.

Çok iyi bir fiyata güzel cihaz aldığımızı düşünüyorum. Tekrar teşekkürler Gearbest Türkiye.

Buna uygun SSD Gearbest'te maalesef yok.

"KingSpec 22*42mm NGFF SSD 128 GB" Bu ürün AE de 44.99$
    "KingSpec 22*42mm NGFF SSD 256 GB" Bu ürün AE de 71.25$

Ezbook açıklamalarında 128 GB destekliyor denilmiş. 256 GB alıp taksak desteklermi bundan emin değilim.

Dün akşam vergi iadesi için Ticket açıp makbuzlarıda eklemiştim. Gelen cevap aşağıda.

Dear Yasar,
    Siparişinizin vergi sorunları için üzgünüz.
    Yanıtınız için teşekkür ederiz. Herhangi bir rahatsızlıktan dolayı özür dilemek istiyoruz.
    Siparişiniz 100USD'ün üzerinde. Ödediğiniz vergi 123.47 + 45 = 168.47 TL'dir.
    Bu durumda, 22 USD (84 TL) tutarındaki vergilerin% 50'sini orijinal ödeme hesabınıza iade edebiliriz.
    Lütfen aklınızda bulundurun:
    Kredi kartı ile yapılan geri ödemelerde, hesabınızda görünmesi 7 ila 14 iş günü arasında sürebilir. Bu gecikme tamamen kredi kartı şirketinize ve aracınıza bağlıdır.
    Lütfen geri ödemeyi işleme koyabileceğimizi onaylayın.

Bu sonuçtan sonra maliyet hesabı çıkarıyorum.
    Laptop alış fiyatı= 160$ = 640 TL + verginin yarısı 84 TL = 724 TL.

Buna 128GB SSD eklersek + 170 TL, 256GB SSD eklersek + 280 TL.

• mustaac M kullanıcısına yanıt
    BEN EP51 ALDIM ÇOK MEMNUNUM. KULAKTAN DÜŞMÜYOR.

DIŞARIDAN SES GELMİYOR SPOR SALONUN DA SES NE KADAR ÇOK OLURSA OLSUN DUYMUYORSUNUZ. KALİTESİ İSE TARTIŞILMAZ DERECEDE İYİ.

DAHA ÖNCE AWEİ T11 KULLANDIM RESMEN REZALETTİ.

YANINDA GELEN TAŞIMA KILIFI İSE DEHŞET DERECEDE BAŞARILI BULDUM.

BENDE Mİ İLE MEİZU ARASINDA KALMIŞTIM SEÇİMİ Mİ EP21 DEN YANA KULLANDIM.
  • xiaomi led alayim dedim Girdiğiniz kodun süresi doldu. diyor.
  • yepo 737a almıştım post nl ile bugun istanbula gelmiş bakalım nekadar vergi çıkacak.
  • gearbestten hediye gelen hic varmı 3 parca alışveriş yaptım 3 dolarlık modem hediye geldi. karşılaşan varmı
  • 
Sayfa: önceki 13731374137513761377
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.