Şimdi Ara

roborock S5 Max Robot Süpürge[Vergi+Kargo Dahil] - 599.99$ | Gearbest Türkiye

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Kedi82 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 33 Misafir (23 Mobil) - 10 Masaüstü24 Mobil
52.505
Cevap
998
Favori
3.559.429
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Yurt Dışı Alışveriş Fırsatları >> roborock S5 Max Robot Süpürge[Vergi+Kargo Dahil] - 599.99$ | Gearbest Türkiye
Giriş
    1507 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: GearBest.com

Ürünün linkini alabilir miyim?

https://m.gearbest.com/laptops/pp_625263.html?lkid=11004390

Bu hocam. 460 dolarlarına iner mi tekrar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: bsliali

quote:

Orijinalden alıntı: stormfather

https://tr.gearbest.com/smart-watch-accessories/pp_662236.html?wid=21

0.59 $ mi band 2 ve y2 plus için ihtiyacı olan kaçırmasın.

teşekkürler sipariş verdim y2 plus için uyar inşallah gerçi uymazsa da 2.34 tl birşey değil

Hayırlı olsun genel olarak mi band 2 kordonları oluyor ama metal olan uyumsuz mesela denedim buda % 90 uyar diye tahmin ediyorum uymaz ise let go dan falan 10 liraya havada gider bence :)
    |
    |

• Yarbay
    2023 Mesaj
    bluetooth telefon kulaklığı var mı ? kulakiçi
    |
    |

Hayırlı olsun arada değiştirerek takmak güzel oluyor kordonları türkiyede en uygun kordonlar 15 20 lira civarı :)
    |
    |
    buraoca2 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yok hocam zaten aksesuar Türkiye'den alınmaz kolay kolay Mi Band 2'nin kendisini Yurtdışından aldık, aksesuarını buradan mı alacağız Telefonda Xiaomi; onunda tüm aksesuarlarını Aliexpress, Gearbest, Joybuy gibi sitelerden temin ediyorum

Tekrar teşekkürler hocam paylaştığınız için, bu tarz ucuz ve farklı kordonlar varsa çok makbule geçer Metal Kordon haricinde, birde Kalın Metal olan kordon vardı; ondan istiyordum ama indirime girdimi bilmiyorum; Aliexpress fiyatı 10-12 dolar civarındaydı; neredeyse Mi Band 2 parası istiyorlardı
    |
    |
    stormfather kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    2023 Mesaj
    https://tr.gearbest.com/earbud-headphones/pp_655731.html bunu aldım umarım memnun kalırım

Orijinalden alıntı: GearBest.com

KZ KZ - ES3 Mikrofonlu Kulaklık / İndirim Kodu: BlackFriday84 / 8$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Kodu girdiğimde süresi doldu diyor kupon için.

teşekkürler hocam.puanla birlikte 1.70 TL'ye geldi :)
    |
    |
    stormfather kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Burayı takipte kalın Berkan hocam çok güzel indirimler yaptırıyor arada bizde denk gelince paylaşım yapıyoruz.
    |
    |
    buraoca2 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hayırlı olsun hocam bende puanla birlikte aldım 43 cent e geldi :)
    |
    |
    fatih8134 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    "Allah'ı arayan kalbim ölüm korkusuyla sarsılmaz. Ne yazık; biraz düşünüp benim soyuma dikkat etseydiniz, teslim olmamı beklemezdiniz. Ben Ali'nin oğluyum ve bilin ki Allah'a tevekkül eden yürek ölümden korkmaz." Ebulfazl Abbas
  • Yarbay
    7796 Mesaj
    quote:

https://tr.gearbest.com/smart-watch-accessories/pp_662236.html?wid=21

0.59 $ mi band 2 ve y2 plus için ihtiyacı olan kaçırmasın.

sigorta yaptırmaya gerek var mı bu ürünleri alırken? birde en altta halka direk satış falan yazıyor onu seçecek miyiz hocam?

edit : işaretlemedim, sigorta da yaptırmadım. gearbest ten ilk siparişimizi verdik bakalım. aliexpresten defalarca takipsiz ürün aldım hepsi sorunsuz ulaştı. bunda mantık nedir tam anlayamadım ürünün başına bir şey gelse kargo sürecinde para yanacak mı? aliexpress te böyle bişey yok ekstra sigorta yaptırmasakta satıcı her türlü malına sahip çıkıyor en kötü dispute açarsın gene sen haklı çıkarsın. burada nasıl işliyor süreç acaba ürün hatalı gelirse veya gelmezse gibi süreçlerde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iso.gomez -- 13 Aralık 2017; 13:28:13 >

• Yüzbaşı
    541 Mesaj

bugüne kadar baya bir ürün aldım hiç birine sigorta yaptırmadım bunların arasında pahalı ürünlerde vardı.bu tarz ufak şeyler için hiç değmez.

halka direkt satışı seçmenize gerek yok.
    |
    |
    ismailbbyigit kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: fatih8134

bugüne kadar baya bir ürün aldım hiç birine sigorta yaptırmadım bunların arasında pahalı ürünlerde vardı.bu tarz ufak şeyler için hiç değmez.

halka direkt satışı seçmenize gerek yok.

teşekkürler cevap için, yanlış bir şey yapmadık o zaman.

o değil daha mia band ım bile yok ama aldım ürünü fiyatı görünce :D bide puan varmış 1.70 kuruşa geldi
    |
    |

Ürün zaten ücretsiz olarak takipli kargo olduğu için bence gerek yok yani size ptt görevlisi imza karşılığı teslim edecek bugüne kadar 100 kadar sipariş verdim hiçbirinde sigorta yaptırmadım hepside sorunsuz teslim oldu. İyi günler.
    |
    |
    ismailbbyigit kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ürün zaten ücretsiz olarak takipli kargo olduğu için bence gerek yok yani size ptt görevlisi imza karşılığı teslim edecek bugüne kadar 100 kadar sipariş verdim hiçbirinde sigorta yaptırmadım hepside sorunsuz teslim oldu. İyi günler.

teşekkürler
    |
    |

Burayı takipte kalın Berkan hocam çok güzel indirimler yaptırıyor arada bizde denk gelince paylaşım yapıyoruz.

Sağolun hocam artik günlük olarak takipteyim, bende Tavsiye edilen bir ürün olursa paylaşıyorum; pek uygun fiyata denk gelmese de.

Berkan hocama ayrica teşekkürler

[ Aktif olma tarih ve saatleri, ürün isimlerinin yanında yer almaktadır - Global indirimler olduğu için, stoklar hızla tükenmektedir ]

Xiaomi Mi Band 2 Şarj Cihazı [ 13 Aralık 2017 - 15.00 ] / İndirim Kodu: Xmas180 / 1$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Teclast X80 Pro Tablet PC [ 13 Aralık 2017 - 15.00 ] / İndirim Kodu: Xmas181 / 74$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

3.5m FS - AN02 Android Endoskop [ 13 Aralık 2017 - 16.00 ] / İndirim Kodu: Xmas182 / 7$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

S9 Kameralı Mini Drone - RTF [ 13 Aralık 2017 - 21.00 ] / İndirim Kodu: Xmas186 / 19$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi WXKG02LM Aqara Akıllı Lamba Anahtarı[WiFi] [ 13 Aralık 2017 - 19.00 ] / İndirim Kodu: Xmas189 / 10$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Lenovo TAB4 8 Plus Tablet PC [ 13 Aralık 2017 - 20.00 ] / İndirim Kodu: Xmas190 / 250$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Hawkeye Firefly 7S 2160P WiFi FPV Aksiyon Kamerası [ 13 Aralık 2017 - 21.00 ] / İndirim Kodu: Xmas195 / 63$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

10-in-1 Mobil Fotoğrafçı Seti [ 14 Aralık 2017 - 05.00 ] / İndirim Kodu: Xmas196 / 10$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

iPega 9076 2.4G Wireless Bluetooth Gamepad [ 14 Aralık 2017 - 11.00 ] / İndirim Kodu: Xmas199 / 14$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

* Güncel Flaş İndirimli ve İndirim Kuponlu Ürünler(sıralama en üstten en altadır) *

Ne Alırsan 1$ Kampanyası(Promosyon)-(Mobil Siteyi Deneyiniz) / Geçerli İndirim Kodları Ürünlerin Üstünde Yazmaktadır / 1$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Mi Band 2 / İndirim Kodu: CMTR121309 / 16$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Mi Band 2 Metal Bileklik / İndirim Kodu: CMTR121311 / 3$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Kademeli USB LED Işık / İndirim Kodu: CMTR121310 / 1$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi 150Mbps USB2.0 Mi WiFi Adaptörü / İndirim Kodu: CMTR121303 / 3$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Y2 Plus Akıllı Bileklik / İndirim Kodu: CMTR121308 / 8$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

KZ 2 Pin 0.75mm Braided Silver-plated Earphones Wire / İndirim Kodu: CMTR121304 / 3$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

HUAWEI Honor Bluetoothlu Selfie Çubuğu + Tripod / İndirim Kodu: CMTR121305 / 11$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

COZZINE Dijital Anında Okuma Termometresi / İndirim Kodu: CMTR121306 / 0.6$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

S530 Bluetooth Kulaklık / İndirim Kodu: CMTR121307 / 1$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

HyperX HX-HSCL-SR / NA Oyun Kulaklığı / İndirim Kodu: CMTR121301 / 50$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Ajazz MP02 AJPad RGB LED Fare Altlığı / İndirim Kodu: CMTR121302 / 19$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

MPOW D6 Akıllı Bileklik / İndirim Kodu: MPOW / 10$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Air 13.3 Laptop[8GB RAM + 256GB SSD / Intel i5 / GEFORCE MX150 Ekran Kartı] / İndirim Kodu:MISREAEL / 720$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Bluetooth Audio Receiver / Flaş İndirimli / 14$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Mi IV Hybrid Kulaklık / Flaş İndirimli / 14$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

FY FEIYUTECH SPG C 3-axis Gimbal / İndirim Kodu: GBFYSPGC12 / 100$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

EKEN H9R UHD 4K Aksiyon Kamerası / Flaş İndirimli / 40$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Alfawise S95 TV Box[2GB RAM + 16GB ROM] / İndirim Kodu: GBS95BF / 28$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Beelink GS1 6K Android 7.1 TV Box / İndirim Kodu: GBGS12 / 56$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Yeston AMD RX560D 4GB Ekran Kartı / İndirim Kodu: YRX560D / 126$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Mi Notebook PRO[8GB RAM + 256GB SSD / Intel i5 / GEFORCE MX150 Ekran Kartı / ] / İndirim Kodu: BFGBHSC28 / 790$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

ASUS RT-N12+ WiFi Router / İndirim Kodu: ARN12 / 17$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

DJI Mavic Pro Platinum Foldable RC Quadcopter / İndirim Kodu: MavicPPL / 1040$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Oyuncak Hamster[Konuşma ve Kayıt Özelliği] / Flaş İndirimli / 10$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Onda V10 PRO Tablet PC [4GB RAM + 32GB ROM] / İndirim Kodu: 11.11GB224 / 150$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Cube iPlay 8 Tablet PC / Flaş İndirimli / 60$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

MSI GL62M 7REX - 1252 Oyuncu Laptop(1 Yıl Uluslarası Garantili) / İndirim Kodu: 908MSIcrazy / 950$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Lenovo P8 ( TAB3 8 Plus ) Tablet PC / İndirim Kodu: LENOVOP81212 / 150$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

CHUWI HI10 PLUS Windows 10 + Android 5.1 Tablet PC / İndirim Kodu: 11nov342 / 160$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Teclast P10 Octa Core Tablet PC[10.1 inç / Android 7.1 / Rockchip RK3368] / İndirim Kodu: OctaC / 100$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

ILIFE V7S PRO Temizlik Robotu / İndirim Kodu: ILIFEV7SPRO / 150$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Alfawise X5 Temizlik Robotu / İndirim Kodu: AlFWX5 / 170$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

USB 3.1 Type-C > Micro USB Dönüştürücü[2 Adet] / İndirim Kodu: USBCGN2 / 1$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Mi Temizlik Robotu / İndirim Kodu: XMIVCHK / 280$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

7003 Android 6.0 7 inç Ekranlı Oto Teyp / İndirim Kodu: GB7003XX / 100$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Ownice C500 OL - 7001F Android 6.0 7 inç Ekranlı Oto Teyp / İndirim Kodu: GBOWNICE / 190$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

PHILIPS ADR610S 1080P Full HD Araç Kamerası / İndirim Kodu: GBPHI1213 / 50$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Sades A6 7.1 Oyuncu Kulaklığı / Flaş İndirimli / 25$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Bluedio T4S Bluetooth Kulaklık / İndirim Kodu: GBT4S / 40$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

KZ KZ - ES3 Mikrofonlu Kulaklık / İndirim Kodu: BlackFriday84 / 8$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

SJCAM SJ7 STAR 4K Aksiyon Kamerası / Flaş İndirimli / 130$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi 70 Minutes Araç Kamerası / Flaş İndirimli / 30$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

• Teğmen
    180 Mesaj
    Y2 plus geçte olsa gelecek belki ama mi band 2 almamak için zor duruyorum

bankalar.org
Canlı Tv izle
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
1,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.