Şimdi Ara

roborock S5 Max Robot Süpürge[Vergi+Kargo Dahil] - 599.99$ | Gearbest Türkiye

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: MR_ , BenvaryabenTS Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 123 Misafir (116 Mobil) - 7 Masaüstü118 Mobil10 Android
52.327
Cevap
1.009
Favori
3.540.118
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Yurt Dışı Alışveriş Fırsatları >> roborock S5 Max Robot Süpürge[Vergi+Kargo Dahil] - 599.99$ | Gearbest Türkiye
Giriş
    1758 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Yüksel KATRANCI

İyi günler, ben mi band 2 siparişi verdim, ancak global versiyon yerine Çin versiyonu olduğunu fark ettim bunu nasıl düzeltebilirim

Mi band için global ile çin ver. arasında fark yok. Sadece kutudaki yazılar çince.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Gearbestle kim çalışsa sapitiyor sanirim mng ile yasanilan sıkıntı ortada 3-7 iş günü teslim araligi var kaç gün olmuş

Amazon basligina bakıyorum adamlar 7 günde alıyor kargosunu aramexle 24 unden beri bekliyorum muhattap yok ah paypal olacakti ki tek bildikleri bekleyin

|
    |
    KeSaiR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    8 Kasım'da İstanbul'a geldiği görülen takipsiz bir kargom var, hâlâ manisaya gelmedi diğer siparişlerin hepsi geldi ama bu kargo ortalarda yok ve geleceğini de sanmıyorum artık, ne yapacağım ben şimdi?

Orijinalden alıntı: zafermahmut86

noel babanın müslüman olup kelime-i şehadet getirmesini diliyorum:)

Amiiin. Rabbim herkese iman nasipetsin

|
    |

Akıllı ayakkabı için ücretsiz takipli kargo yok. Olabilirse 1 sipariş daha vereceğim.

|
    |
    Bahsedilenler: GearBest.com

alamıyoruz kodu kabul etmıyor
    sadece mobılemı ozel acaba?
    |
    |

Aldığım ürün yepo 737a. 16.10 da sipariş vermiştim 40 gün sonra kargoya verildi. Sipariş verdikten 1 hafta sonra ticket açtığımda stokta yok iptal ya da değişim yapabilirsiniz dediler bende beklemek istediğimi söyledim. Kargoya verilerene kadar haftada 1-2 defa soruyordum hep aynı cevap verildi. Şimdi de neredeyse 20 gün oldu kargoyla uğraşıyorum bilsen böyle olacağını nlpost la alırdım hem fazladan kargo parası verdim hem vergi ödedim ama sonuç ortada.

Bu olay diğer sitelerde de daha önce başıma geldiği için deneyimliyim ve sabırla bekledim. 2 farklı çin sitesinde yine 30-40 gün boyunca Fiyatlar diğer yerlere göre gerçekten uygun olduğu ve acil bir ihtiyaç olmadığı için bekledim. Bazı arkadaşların dediği gibi dolandırıcılık boyutunda değil ama doğru ve etik bir ticaret politikası da değil. Fiyatı ucuz tutup çok fazla sipariş alıyorlar sonra yetiştiremiyorlar tabi ama parasını peşin almayı biliyorlar.

|
    |
    cumuut kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1758 Mesaj
    Ezbook eve gelmiş. Akşam bir ön inceleme yapıp vergi makbuzlarını gearbest'e göndereceğim.

|
    |

3 yil icinde defalarca alışveriş yaptim yurtdışından bu kadar sıkıntı olduğunu hiç hatırlamiyorum. İndirim stoguna personeline vsvs göre yapilir biraz acemi anlasilan bu konularda gb, ancak kargo firmalarının bu tutumu çok garip ayni gün ali den aldigim takipsiz kargo cuma geldi güya hizli aramex

|
    |
    KeSaiR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sağlık sorunlarım sebebiyle bugün sosyal medya hesaplarında ve forumda olmayabilirim çünkü çok kötü bir haldeyim. Yaşanılan aksaklıklardan dolayı şimdiden herkesten özür diliyorum. Hakkınızı helal edin.

Sağlıklı ve mutlu günler dilerim.

https://tr.gearbest.com/stands-holders/pp_644200.html

Geçmiş olsun kardeşim

|
    |
    GearBest.com kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Geçmiş olsun. En kısa sürede düzelmeniz dileğiyle...
    |
    |

Hocam geçmiş olsun bu gün dinlenin artık , geçen de böyle dediniz dayanamadınız sonra
    |
    |
    y2 plus akıllı bilekliğin CMTR121203 kodu çalışmıyor. kod bu ürün içind eğil diyor
    |
    |

Geçmiş olsun.
    |
    |

Orijinalden alıntı: GearBest.com

Değerli forum üyeleri,

Sağlık sorunlarım sebebiyle bugün sosyal medya hesaplarında ve forumda olmayabilirim çünkü çok kötü bir haldeyim. Yaşanılan aksaklıklardan dolayı şimdiden herkesten özür diliyorum. Hakkınızı helal edin.

Sağlıklı ve mutlu günler dilerim.

Geçmiş olsun sosyal medya hesapları hangileri acaba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi surman -- 12 Aralık 2017; 16:54:27 >

Evet hocam ben aktif bir şekilde kullanıyorum. Asus modeme bağladığımda sık sık bağlantı kopuyordu. Son 1 haftadır Xiaomi Router 3 ile kullanıyorum. Daha bağlantı kopmadı.

|
    |
    bde kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: GearBest.com

* Güncel Flaş İndirimli ve İndirim Kuponlu Ürünler(sıralama en üstten en altadır) *

Ne Alırsan 1$ Kampanyası(Promosyon)-(Mobil Siteyi Deneyiniz) / Geçerli İndirim Kodları Ürünlerin Üstünde Yazmaktadır / 1$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Mi Band 2 / İndirim Kodu: CMTR121202 / 16$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi WiFi Router 3G / İndirim Kodu: CMTR121204 / 36$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Mi Band 2 Metal Bileklik / İndirim Kodu: CMTR121207 / 3$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

25 in 1 Tornavida Seti / İndirim Kodu: CMTR121206 / 2$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Y2 Plus Akıllı Bileklik / İndirim Kodu: CMTR121203 / 8$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Kademeli USB LED Işık / İndirim Kodu: CMTR121211 / 1$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Hızlı Şarjlı Araç Şarj Aleti[Metal] / İndirim Kodu: CMTR121209 / 6$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Mi Band 2 Metal Bileklik[Mıknatıslı] / İndirim Kodu: CMTR121208 / 10$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Mi WiFi 300M Amplifikatör 2 / İndirim Kodu: CMTR120907 / 6$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

HUAWEI Honor xSport AM61 Bluetooth Kulaklık / İndirim Kodu: CMTR121205 / 31$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Çok Fonksiyonlu Kartlık / İndirim Kodu: CMTR121210 / 5$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

YEPO 737A Notebook[6GB RAM - 64GB ROM] / İndirim Kodu: BFridayTR2513 / 190$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi 70 Minutes Araç Kamerası / Flaş İndirimli / 30$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Sensörlü Gece Lambası[3 Adet] / Flaş İndirimli / 11$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

X96 Mini Android 7.1.2 TV Box[2GB RAM + 16GB ROM] / Flaş İndirimli / 30$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

20MP 4K FHD 1080P 2.0 LCD WiFi 170 Derece Geniş Açı Mercekli Aksiyon Kamerası / Flaş İndirimli / 60$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

ZINSOKO H3A Bluetooth Spor Kulaklık / İndirim Kodu: H3AGB / 14$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Telefon Yüzüğü / İndirim Kodu: RINGPH / 1$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

LP 3001 3 in 1 Telefon Lens Seti / İndirim Kodu: LENSHDI / 1$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Teclast Master T8 Tablet PC / Flaş İndirimli / 175$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Alfawise H96 Pro+ TV Box[3GB RAM + 32GB ROM] / Flaş İndirimli / 60$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Alfawise S200 Sonik Elektrikli Diş Fırçası / Flaş İndirimli / 19$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi SOOCAS / SOOCARE Diş İpi(50 Adet) / İndirim Kodu: SXDF50 / 1$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Su Gücüyle Çalışan Saat / Flaş İndirimli / 10$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

S320 LCD Projeksiyon Cihazı / İndirim Kodu: CMTR120906 / 60$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

MJX B3 Bugs 3 RC Quadcopter - RTF / İndirim Kodu: Xmas153 / 100$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

COB LED Kalem Işık / İndirim Kodu: Xmas154 / 2$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi TS Anti-blue-rays Koruyucu Gözlük / İndirim Kodu: Xmas156 / 18$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Meizu EP51 Bluetooth HiFi Spor Kulaklık / İndirim Kodu: Xmas147 / 20$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Sensörlü Güneş Enerjili Işık[Su Geçirmez] / İndirim Kodu: UTLIGHT / 7$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Bluedio T2+ Bluetooth Kulaklık[Micro SD kart ve FM desteği] / İndirim Kodu: TRAB054 / 18$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Akıllı Ayakkabı / İndirim Kodu: GBXMSHOES3599 / 36$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Akıllı Termos / İndirim Kodu: CMTR120502 / 32$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

QCY Q29 PRO Bluetooth Kulaklık / İndirim Kodu: CMTR120408 / 23$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Jumper EZpad 6 2 in 1 Tablet PC / İndirim Kodu: CMTR120812 / 140$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Yeelight Akıllı LED Tavan Işığı / İndirim Kodu: CMTR121107 / 57$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

teşekkürler tornavida seti satın aldım sonunda
    |
    |

Reklamlar
kolayoto.com
SEO
Canlı Tv izle
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
1,000
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.