Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (1345. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
12 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
52.783
Cevap
803
Favori
4.101.076
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13431344134513461347
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynı şekilde 160$a aldım. İstanbulda şuan bir iki güne elimde olur. Burdaki arkadaşlarla birleşip bir anakonu açma niyetim var aslında. Video incelemeler vs.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerginix kullanıcısına yanıt
    quote:

Gerginix @ 10 Aralık 2017 20:16:31

60$ için çok başarılı. Gerçekten 800*600 ancak kasası kalitesiz. Menü tuşuna basınca dışarı çıkmamıştı. Ufak bir tamir gördü. Buna karşın okulda sunum yapmak ve evde film izlemek için ideal.

Bilgilendirme için teşekkürler.

S320 LCD Projeksiyon Cihazı / İndirim Kodu: CMTR120906 / 60$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

• falcon86 kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir usb girişi olan cihaza bağlanabilir. İçinden 2v5a adaptör ayrıca geliyor 220v olan prize adaptör takıp kullanabilirsiniz. Ben sorunsuz kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: falcon86

Xiaomi dafang 1080p ip kamera kullanan var mı?

220 V ile mi çalışıyor?

quote:

falcon86 @ 10 Aralık 2017 20:20:16

220 V ile mi çalışıyor?

Kullanan müşterilerimiz yardımcı olursa sevinirim.
  • Aldım listeye, hayırlısı olsun
  • onurfredy kullanıcısına yanıt
    Defalarca çıktı da, size nasip değilmiş :(

Tekrardan listeye ekledim.
  • | Gearbest Türkiye |

* Yeni Yıl Süsleri Evinize Renk Katsın *

| Gearbest Türkiye |

Birbirinden güzel süs ve ışıklandırmalarda "içinizi ısıtacak" sıcacık fırsatlar!

| Gearbest Türkiye |

* Notebook, Tablet PC ve Aksesuarlar *

| Gearbest Türkiye |

Mobil sitemize özel; Notebook, Tablet PC ve Aksesuarlarındaki fırsatları kaçırmayın!

| Gearbest Türkiye |

*YENİ YIL GELİYOR!*

| Gearbest Türkiye |

Yeni yıla özel flaş indirimleri kaçırmayın! Burada çok güzel şeyler olacak

| Gearbest Türkiye |

*TÜRK MÜŞTERİLERİMİZE ÖZEL FLAŞ İNDİRİMLER ve İNDİRİM KUPONLARI*

*Dost tavsiyesi: Bu promosyon sayfasında çok güzel indirimler olacağına dair duyumlar aldım.. ara ara takip etmende fayda var Daha fazla indirim için, lütfen ana/resmi konumuzu(tıklayınız) favorilerinize ekleyin.

• 2ekmek1sut kullanıcısına yanıt
    Müsabaka düzenlemiyoruz beyefendi.

İsterseniz forum yetkilisi arkadaşları çağırayım, gereken yapılsın?

Öncelikle bağlı bulunduğum firmaya "şerefsizler" diye hitap ettiğiniz için bi' uzaklaştırma alın, sonra sorunu çözelim.. olur mu?

Ben zaten gereken cevabı verdim, daha ne yapmamı istiyorsunuz..? Hem de bu üsluba karşılık..

quote:

Öncelikle saygı ve sevgi çerçevesinde sorununuzu dile getirseniz, çok sevinirim.

Yazdığınız kelimelerin ne anlama gelmeden ve ne yaptığınızı bilmeden yorum yaptığınızı düşünüyorum.

Satın aldığınız ürünler, toplu olarak kargolanmaya müsait olmayabilir ya da bazı ürünlerde stok olmayabilir.

Lütfen mail kutunuzu kontrol edin ve bizden gelen, bu siparişin gönderildiği günkü mailleri kontrol edin. Orada gerekli bilgilerin yazması gerekiyor.

• GearBest.com kullanıcısına yanıt
    Hocam şu ürün için kod var mı ?

https://tr.gearbest.com/car-dvd-player/pp_360248.html?wid=90
  • Arkadaşlar FuriBee F60 4K WiFi Action Camera alanlar sorun yaşayan var mı ? Ben bir türlü Wifi bağlantısı kuramıyorum. Cihazın kendi programı olan sportlook ve diğer xdv kurulumunu yaptın lakin her ikisinde bağlantı kuramadım. Birde pili akşam tamamen doldurduğumda sabah batarya boş kırmızı olarak gözüküyor. Cihazın kablosuyla bilgisayara bağladığımda şarj oluyor fakat dosyaları açmıyor hata veriyor. Sizlerde durum nedir ? Henüz görüntü ve çekim aşamasına geçemedim. Sanırım şansız bir tercihim oldu.

Sorun ile ilgili video:https://www.youtube.com/watch?v=aUKzw8ITsqQ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mhakank -- 10 Aralık 2017; 21:46:45 >
  • Hala sorun var mi turkey postta ona göre şipariş geçelim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GearBest.com kullanıcısına yanıt
    Merhaba kendi adaptörü var 5 volt 2 amper ayni adaptörle telefonuda hizli sarj ediyorum guzel oluyor kaliteli bir adaptör u var. Yanliz yapancilarin kullandığı piriz dönüştürücü almanız lazım.

• hocam şu ürünü USB Kablolu Gamepad / İndirim Kodu: BfridayTR2304 / 8$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız] alıcam yanlız kod süresi dolmuş diyor yardımcı olurmusunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pablo Boss -- 10 Aralık 2017; 22:10:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GearBest.com

quote:

Orijinalden alıntı: falcon86

220 V ile mi çalışıyor?

quote:

220 V ile mi çalışıyor?

Kullanan müşterilerimiz yardımcı olursa sevinirim.

Alıntıları Göster

220 V ile mi çalışıyor?

özelden kamera hakkında sorularınız için mesaj atabilirsiniz?

hayır 5 volt 2 amper ile çalışıyor
    hatta ben modemin arkasındaki usb çıkışa bağladım. ekstra adaptöre ihtiyaç duymadan cihaz sağlıklı bir şekilde çalışıyor.
    *bilgisayar kapalı iken, usb çıkışların güç vermesini aktif ederek bilgisayarın usb girişlerine bağlarsanız 7/24 ek güce gerek kalmadan yine çalışır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aNeXiEtY -- 10 Aralık 2017; 22:18:53 >

• https://tr.gearbest.com/smart-watch-accessories/pp_894549.html?wid=90

Şu üründe indirim gelir mi acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mhakank kullanıcısına yanıt
    Benim de farklı bir kameram var.Önceden bağlanabiliyordum bu programlara.Ama artık bende bağlanamıyorum.Sanırım programlarda sıkıntı var.
  • mhakank kullanıcısına yanıt
    Merhaba öncelikle wifi bağlantısını telefonunuzdan yapacaksınız yani kamerayı açıp wifi den bağlanacaksınız daha sonra sportlook uygulamasını açıp oradan bağlanacaksınız yaptığınız hata orada ben memnunum sorun yok zaten 1 saat çekim zamanı sunuyor bilginiz olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stormfather -- 10 Aralık 2017; 22:29:34 >
  • musab63 kullanıcısına yanıt
    https://tr.gearbest.com/car-dvd-player/pp_462035.html?wid=90

Audio Stereo MP5 Player – WITH CAMERA BLACK
    $44.99

Coupon: GBCAMP5
  • Furibee f 60 kamerada sorun yaşayanlar bu adamı izlesinler çok güzel açıklama yapmış ve drone çekimleri var.

https://youtu.be/faLASDnYsuA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stormfather -- 10 Aralık 2017; 22:38:5 >
  • stormfather S kullanıcısına yanıt
    Evet cihazı ilk elime aldığımda sizin dediğiniz gibi aynı şekilde bağlantı kurmaya çalıştım. Fakat sonuç yine aynı ne yaptıysam bağlantı kuramıyorum iki farklı telefonumda denedim fakat sonuç aynı yarın birde ios iphone ile deneme yapacağım. Bugün bütün gün uğraştım hatta telefonun birini fabrika ayarlarına sıfırlama yaptım. Şuan başladığım noktaya geri döndüm birde bilgisayar ile cihaz bağlanmıyor şarj oluyor fakat çekilen görüntü klasörü yada cihazda bulunan sd kart erişemiyor sizde durum nedir ? Teşekkürler cevaplarınız için.
  • 
Sayfa: önceki 13431344134513461347
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.