Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (1343. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
19 Misafir - 19 Masaüstü
5 sn
52.783
Cevap
803
Favori
4.101.212
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13411342134313441345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Setirekli

Tünaydın diyeyim artık hocam.10.30 da denedim malesef alamadım yine hocam

Hocam 11.11 de evde çocukların kullanımı ve işyerinde kullanım icin cift yönlü kullanılabilen micro usb kablolardan aldım.Birde hem android hem de iphone tek uçta şarj eden kablolardan 6 adet aldım.Ara ara bakarım denk gelirsen alırım yok gelemezsek 2018 in 11.11 ine kadar bunlar yeter.Sizde denk gelirseniz paylaşırsanız sevonirim.Ayrıca bilgilendirme için sağolun.

Neyse birdahakine artik hocam o zaman

Bu arada o şekilde kablolari genel olarak tavsiye etmiyorum hocam. Joybuy da sürekli indirim oluyor hocam bu arada, günlük olarak gozatmanizi tavsiye ederim. 1-2 dolar civarina güzel kablolari yakalayabilitorsunuz. Her gün göz atin hocam Joybuy a.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• iSpeedy kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam.2 sast sarzda tuttum sonradan birsey yapmadan bağlandı.Heralde şarj azaldığından oldu.

• buraoca2 kullanıcısına yanıt
    Hollandadan yola cokdi daha yani gelmedi bu hafta ici anca

• quote:

Orijinalden alıntı: cronaldo2

Hollandadan yola cokdi daha yani gelmedi bu hafta ici anca

Anladim peki hocam, linki falan varsa nasil birsey olduğuna bakardik en azindan Bende 40 kuruşa 3.5mm coklayici aldim dün, ihtiyaç olmasa da, eğer olursa kullaniriz diye. Buradan alsak daha pahali, PostNl ile almak durumunda kaldim ücretsiz kargo secenegi bu olunca.

• GearBest.com kullanıcısına yanıt
    Hocam bu olursa herkesin işini görür.

Hem micro usb hemde type-c

https://tr.gearbest.com/chargers-cables/pp_607098.html?wid=90

O olmazsa buda olur.

https://tr.gearbest.com/samsung-cables-adapters/pp_316149.html?wid=90

• quote:

Orijinalden alıntı: 2ekmek1sut

quote:

Orijinalden alıntı: Expireme

quote:

quote:

quote:

Sere efsiz ler.toplam 5 kalem urun siparis gectim bir sepette. 2 urun var 3 urun yok.gelmeyen 3 urun 62 dolar degerinde.Allah tan gelen paketi acarken videoya cekmistim.zaten paketin buyuklugunden belliydi eksik urun oldugu.ticket actim.buyuk ihtimal kuru kuru bir ozur dileyip gelmeyen urunlerin para iadesini yapacaklar.

Peki soruyorum sizlere

Ya paketi acarken videoya almasaydim ?

Durun ben soyleyeyim : ne malum sizin indirigandi yapmadigimiz

Sinirlenmissinde o kadar urunu ayni pakette gondermiyorlar. Ayni pakette gonderip vergi ciksa gene serefsizler diyeceksiniz. Azcik sabirli olmali insan azcik

Cok bilmis beyfendi.madem oyle bisey var gider mail atarlar.diger turlu de iki adet takip kodu verirlerdi.

Niye mail atsınlar, ben çok bilmiş değilim siz bir şey bilmiyorsunuz, zaten her ürüne tıklayınca kendi ayrı takip kodu çıkıyor siz evinizde sıcak yatağınızda yatarken rusyadan eleman gelip size takip kodunu elden vermiyor telefonu elinize alıp bakmanız lazım.

İnanın komedisiniz.her urune ayri takip kodu verseler firma batar.her urune ayri takip kodu var diyelim.ozman niye gonderdikleri 2 kalem urunu ayri ayri gondermemisler.ben ilk defa siparis gecmiyorum gearbessten.onceleri fotografini cekip gonderirlerdi oda kalkmis

Komediysem gulmeye devam edin. Arada kendinize bakin onada gulun. Firma batmaz, en basitinden çin hükümeti kargo ucretlerinde teşvik veriyor. Ben 2 senedir yaptığım is neticesinde 1000'in uzerinde kargo aldim yurtdisindan. Gearbest ayni kargoya koymaz. Mesela en son tek seferde aldigim bisiklet gidon aparati, usb led isik, yeelight, wifi sinyal artirici hepsi ayri kargolarda geldi. Firma urunleri ayni depoda degilse ayni kargoya veremez ne yapsin isinlasin mi? Demekki o 2 ürününüz ayni depoda mevcuttu digerleri baska depolardan gönderildi. Ne yani koskoca Gearbest sadece 1 depo ilemi calisiyor. "İNANIN KOMEDISINIZ"

Peki hocam ara ara bakıcam.Buradaki gibi bir indirim kuponu giriyormuyuz yoksa flash indirimlemi satıyorlar genelde.

• demoprazol kullanıcısına yanıt
    7 14 gün içerisinde hesabınıza geçer.iyi günler.

https://m.gearbest.com/key-chains/pp_414679.html?lkid=11004390

Urun bu sitesinde postnl bedava kuonla aldik

• 3 farkli ürün alamayi planliyorum ve her ürün icin ayri bir indirim kodu var ama birisini uygulayinca digeri iptal oluyor.
    Hepsini tek tek mi almak gerekiyor? Boyle olunca hepsi ayri ayri gelecek ve toplu alinca hizli kargo ucreti de daha az oluyor hatta turkiye kargosu ucretsiz oluyor ama tek tek alinca her birine bir miktar turkiye hizli kargosu icin ucret odemem gerekiyor.

Bunun bir yontemi var mi?

ürünler

kod: BfridayTR2305
    https://tr.gearbest.com/speakers/pp_241960.html?wid=90&lkid=11004390

kod: CMTR120602
    https://tr.gearbest.com/earbud-headphones/pp_712240.html?wid=90

kod: BFridayTR2509
    https://tr.gearbest.com/on-ear-over-ear-headphones/pp_533515.html?wid=90

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Sere efsiz ler.toplam 5 kalem urun siparis gectim bir sepette. 2 urun var 3 urun yok.gelmeyen 3 urun 62 dolar degerinde.Allah tan gelen paketi acarken videoya cekmistim.zaten paketin buyuklugunden belliydi eksik urun oldugu.ticket actim.buyuk ihtimal kuru kuru bir ozur dileyip gelmeyen urunlerin para iadesini yapacaklar.

Peki soruyorum sizlere

Sinirlenmissinde o kadar urunu ayni pakette gondermiyorlar. Ayni pakette gonderip vergi ciksa gene serefsizler diyeceksiniz. Azcik sabirli olmali insan azcik

Cok bilmis beyfendi.madem oyle bisey var gider mail atarlar.diger turlu de iki adet takip kodu verirlerdi.

Niye mail atsınlar, ben çok bilmiş değilim siz bir şey bilmiyorsunuz, zaten her ürüne tıklayınca kendi ayrı takip kodu çıkıyor siz evinizde sıcak yatağınızda yatarken rusyadan eleman gelip size takip kodunu elden vermiyor telefonu elinize alıp bakmanız lazım.

İnanın komedisiniz.her urune ayri takip kodu verseler firma batar.her urune ayri takip kodu var diyelim.ozman niye gonderdikleri 2 kalem urunu ayri ayri gondermemisler.ben ilk defa siparis gecmiyorum gearbessten.onceleri fotografini cekip gonderirlerdi oda kalkmis

Komediysem gulmeye devam edin. Arada kendinize bakin onada gulun. Firma batmaz, en basitinden çin hükümeti kargo ucretlerinde teşvik veriyor. Ben 2 senedir yaptığım is neticesinde 1000'in uzerinde kargo aldim yurtdisindan. Gearbest ayni kargoya koymaz. Mesela en son tek seferde aldigim bisiklet gidon aparati, usb led isik, yeelight, wifi sinyal artirici hepsi ayri kargolarda geldi. Firma urunleri ayni depoda degilse ayni kargoya veremez ne yapsin isinlasin mi? Demekki o 2 ürününüz ayni depoda mevcuttu digerleri baska depolardan gönderildi. Ne yani koskoca Gearbest sadece 1 depo ilemi calisiyor. "İNANIN KOMEDISINIZ"

İyici mal yerine koydun birader bizi.urunlerin hepsi hk depo

• ScriptKidie kullanıcısına yanıt
    Yok yok.. çözüldü onlar
  • demoprazol kullanıcısına yanıt
    7-14 iş gününde hesabınıza yansıyacaktır, merak etmeyin.
  • matmuhendisi kullanıcısına yanıt
    Buna +100 stoklu geldi.. geldi gidiyor
  • Setirekli kullanıcısına yanıt
    Tamamdır, aldım listeye
  • Maalesef tek tek satın almalısınız :(
  • GearBest.com kullanıcısına yanıt
    Hocam xiaomi Yeelight tavan lambası için yakın zamanda bişeyler yapma durumu varmı acaba.

https://tr.gearbest.com/ceiling-lights/pp_596249.html

• Baveran kullanıcısına yanıt
    Aldık bakalım listeye
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Peki soruyorum sizlere

İyici mal yerine koydun birader bizi.urunlerin hepsi hk depo

Hocam o zaman inanin bilgim yok. Siz siparislerinizin her birine bakip hepsinde ayni kargo takip numarasimi var diye bi kontrol eder misiniz? Ayni degilse zaten burda bir sorun yok. Aldiginiz seyler cok büyükse veya sekilsizse adamlar zaten ayni kargoya koyamaz. Ben hayatimda hic 4-5 ueunu ayni kargoda almadim cunku gönderemezler oyle. Yok siz hala sorun var diyorsanız firma temsilcimiz burda onunla gorusebilirsiniz

• Listede Qualcomm quick charge 3.0 bir şarj aleti olsa iyi olur kanaatindeyim. Örneğin :https://m.gearbest.com/chargers-cables/pp_946475.html .

• 
Sayfa: önceki 13411342134313441345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.