Şimdi Ara

Robin Van Persie'den ayrılık yazısı .

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle bu güzel ülkede tecrübe sahibi olabildiğim ve güzel kalpli insanlarla tanışma fırsatı bulduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum.İstanbul’u evim gibi hissettirdiğiniz ve misafirperverliğiniz için çok teşekkür ederim.Bu değerli ülkenin güzel insanlarına herşeyin en iyisini diliyorum,özellikle değerli Fenerbahçe taraftarlarına gelecekte takımla beraber istedikleri başarıya ulaşmalarını canı gönülden istiyorum.

Sevgilerle

We experienced and got to know the beautiful country of Turkey and its kind people. We are greatfull we could call Istanbul our home and we wish everybody there all the best for the future. ‬
    ‪Especially for the Fenerbahce fans, we hope the future will bring you more succes.
    Thank you for your hospitality
    Videolu bir şekilde yapmış .
    İngiliz niye yazdıysam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Paylaştığı video da bile maç görüntüsü kadar , İstanbul da ki gezi fotoları var

Edit : Bir de taraftar güle güle felan yazmış şaka gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kataffaz -- 20 Ocak 2018; 13:5:47 >
  • 20 milyon avro ile ben de gitsem ben de cok mutlu giderdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • elveda kral.

Robin Van Persie'den ayrılık yazısı .

• Utanmadan bir de istatistiğini paylaşıyorlar şunun...

Fenerbahçe'ye verdiği en büyük katkısı ayrılığı olan bir futbolcu, Vitor'un ahını aldıktan sonra bir daha da belini doğrultamadı. İnşallah Hollanda'da da hakettiğin gibi yuhlanarak futbolu bırakacaksın

• Yav şu van Persie'ye laf edenler, Alex gittiğinden beri 40 gol atan başka futbolcuları mı var sanki? Pereira denen kıskanç herif adamı küstürdü, o saatten sonra van Persie'nin de umurunda olur mu 3. sınıf bir orta doğu takımında oynamak veya oynamamak? Parasını aldı keyfine baktı. Her kuruşu da helali hoş olsun, pereiranın çoluğundan çocuğundan çıksın inşallah.
  • İğrenç bir mesaj. Sümüklü bir futbolcuyu övmek için efsanelerin top koşturduğu Fenerbahçe gibi bir kulübü yermek ve bu ahlaksızlığı savunmak...

İnanılır gibi değil

• "Feyenoord’la anlaşan Van Persie’nin sözleşmesi feshedildi. F.Bahçe, sıkı bir pazarlık yapan ve yönetimi bıktıran Hollandalı yıldızın 4.5 ay karşılığı 2 milyon Euro olan maaşının 1.8 milyon Euro’sunu ödemeyi kabul etti. 200 bin Euro ise kasada kaldı".

Şu karaktersizi sırf bir video yayınladı diye savunmayın.Herif resmen giderken bile tıksırıncaya kadar yemeye devam etti.
    Aynısını Fernandao yapsa yuhalarlar RVP yapınca oo kral.RVP Fener tarihinde kan emici bir parazit olarak anılacaktır.
  • Yolun açık olsun çapsız bükücü. Herkese gerektiği gibi davrandın. Asla unutmayacağım vitora haddini bildirdiğin zamanı
  • Krasic'ten sonraki kan emicimiz
  • Robin Van Persie'den ayrılık yazısı .

Bunu ayıp goodbye yazmasını bekliyordum

• hala daha kral diyorlar savunuyorlar
  • Kuyt gibi anılıp bu takımdan Feyenoorda iyi bir şekilde gitmesini beklerdim ama olmadı sakatlıklar kendisini bitirdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: shaggyolmedi

Yav şu van Persie'ye laf edenler, Alex gittiğinden beri 40 gol atan başka futbolcuları mı var sanki? Pereira denen kıskanç herif adamı küstürdü, o saatten sonra van Persie'nin de umurunda olur mu 3. sınıf bir orta doğu takımında oynamak veya oynamamak? Parasını aldı keyfine baktı. Her kuruşu da helali hoş olsun, pereiranın çoluğundan çocuğundan çıksın inşallah.

Bunlar bitmemiş mi daha
  • hala persie yi savunanlar var. 40 gol atması bize ne kazandırdı

• Kan emici vampir ahlaksız herif gittide kurtulduk . Ligte 25 gol atmış . Kupa golcusu . Utanmaz herif bide Fenerbahçe formasında adım yazıyordu diye dalga geçer gibi konuşuyordu.

Beğenilmeyen yerden yere vurulan Fernandao 94 maçta 47 gol atmış . Biri yılda 5m aldı . Taraftar sümkürse oooo oo robin van persi dedi . Diğeri pas hatası yapsa ıslıklandı . Karektersiz persi

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker.

İğrenç bir mesaj. Sümüklü bir futbolcuyu övmek için efsanelerin top koşturduğu Fenerbahçe gibi bir kulübü yermek ve bu ahlaksızlığı savunmak...

İnanılır gibi değil

Efsanelerin oynadığı 110 senelik Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi'nde oynadığı maç sayısı = 40

Pereira'nın Şampiyonlar Ligi'nde çıktığı maç sayısı = 12

van Persie'nin Şampiyonlar Ligi'nde oynadığı maç sayısı = 59

Pereira'yla Fenerbahçe'yi toplayınca, van Persie'nin kariyerine yetişemiyor
  • ilk geldiğinde heyecanlandığım bir zaman sonra gitse de kurtulsak dediğim futbolcu. Bir insan bu kadar mı faydasız olur. Boşuna satmamışlar zaten gördük neden satıldığını. Gitti ya artık roman yazsa da olur artık sıkıntı değil.
  • Yolu açık olsun Beşiktaş maçı harici onu hatırlayacağımız bir artısı pek olmadı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Lord Joker. kullanıcısına yanıt
    Sümüklü bir futbolcuyu övmek için efsanelerin top koşturduğu Fenerbahçe gibi bir kulübü yermek ve bu ahlaksızlığı savunmak...

Peki canım kardeşim vitor denen beyinsiz bir td yi övmek için fenerbahçe gibi efsane teknik adamların yönettiği Fenerbahçe gibi bir kulübü yermek nedir ?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.