Şimdi Ara

Road Stone Lastik Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (3 Mobil) - 2 Masaüstü3 Mobil
5 sn
17
Cevap
0
Favori
52.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar ben araştırdım ama bek bir bilgi bulamadım bu markayı kullanan, duyan, bilen varsa lütfen paylaşsın

tek öğrene bildiğim kore malı olduğu ve bu lastiği aracımıza taktırmayı düşünüyoruz.

• Hiç duymadım şahsen.
  • Yukarı
  • bilindik bişey taktırsanıza çok mu ucuz ki?

lastik esp havayastığı bilmemneden daha önemlidir .yola sizi bağlayan tek şeydir en iyisini taktırmaya çalışın .lastikde ucuza kaçmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RECEP____KOVBOY -- 14 Aralık 2011; 10:47:56 >
  • hocam kaç paraki bu lastik ebatlar ne ısrar neden bu markada
    lastik işinde bence insanın kafasında soru işareti kalmayacak
    aldıktan sonra da memnun kalmayınca para verdim kullanayım diyorsunuz ama o arada da memnunda değilsiniz lastiklerden kısaca kendi paranızla işkence
    memnun kalmayınca yenisi için tekrar para çıkıyor cebinizden
    en iyisi kaliteli bir marka alıp kafanız rahat bişekilde yola devam etmek
  • nexen markasının janjanlı diğer ismiymiş.

nexen deseniz herkes bilir
  • Orjinal ebat 175 65 15 normal şartlarda araştırdığımız da 170 tl den aşağıya lastik yok 185 60 15 de olabiliyormuş bu ölçüde en ucuz lastik road stone 120 tl satan adam continental satıyor abi dedi lassa ve bristone dan 10 gömlek üstü bi lastik dedi araştırdın mı hiç bişey çıkmıyor konuyu açtım ki bilgi paylaşımı olsun nexen nasıl bir markadır
  • lassadan brigstoneden 10 gömlek üstü lastik markası var adını ilk defa duyan çok
    dostum lastiklerin çok kötüyse genede 50 80 fazla ver iyi marka al derim
    durumun yoksa da 2 tane al idare et daha sonra 2 tane alırsın
    boşver lastikçiyi falan hep onlar satana kadar
  • Nexen diyen arkadaş doğrudur nexen class premier ile road stone class primierin deseni bire bir aynı nexen markası hakkında bilgi sahibi olan veya kullanan bir arkadaş var mı
  • Arkadaşlar benim aracımı alalı 2 sene oluyor bu lastikten almış eski sahibi faturası var elimde 2008 yılı 12. ayında alınmış hala daha bu lastikler var şunu söyleyeyim ben memnundum öyle sağa sola çekme vs fren de kötü bir etkisini görmedim aracım 215 55 r16 lastik vectra c artık değiştireceğim lastikleri 4 yıl ı geçiyor uygun fiyatlı bulursam alacağım inş olmazsa tabi micheln bridgestone falan...
  • Valla arkadaım benim aracımda var eski sahibi taktırmış amacı neymiş alırken bilmem ama bende ço şkür bi sıkıntı yaratmadı. Öyle ses yaptığı flan yok ıslak zemindede kayması filan yok arabanın tol tutuşunu freni filanda etkilemiyor ama ben şahsen alırmıyım? Çok zorda kalmazsam almam ama bi petlas tan kötümüdür bence değil. Brigstondan lassa iyimidir onada bişey diyemem. Alınır kullanılır idare eder sıkıntı çıkartmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 155 70 r13 cp661 lastiğe ihtiyacım var. stoklarda bulamadım hiç, bulabilen bana ulaşırsa sevinirim arkadaşlar
  • ben taktırdım inanılmaz memnunum megane III için taktırdım bu arada bilginiz olsun. Çok güzel yol tutuşu var
  • Bugün Roadstone olarak bilinen ve Nexen (Kore) tarafından üretilen bu markanın Avrupa pazarına yönelik gelecek, güçlü bir marka olarak kuruldu. Bu arada marka da şiddetle önde gelen Asyalı bir üretici olarak geliştirdi ve dünyanın çeşitli orijinal ekipman sözleşmeleri sağladı.
    Deldo 15 yılı aşkın süredir Avrupa içinde Roadstone lastikleri dağıtımı şu an için tercih edilen iş ortağı olmuştur. Bu işbirliği sayesinde, uzun vadeli destek high-end kalitede, lastik geliştirme verdik.

Roadstone, Nexen tarafından yapılan, Avrupa pazarında güçlü bir konuma sahiptir ve mükemmel fiyat / kalite oranı temsil eder, yaz ve kış lastikleri hem geniş bir ürün yelpazesi de dahil olmak üzere.
    Roadstone gerçekler:
    Çok geniş boyut aralığı
    1998 yılından bu yana Avrupa'da satılan
    Kuru ve ıslak koşullarda iyi kullanım
    Kolay denge için
  • Bugün Roadstone olarak bilinen ve Nexen (Kore) tarafından üretilen bu markanın Avrupa pazarına yönelik gelecek, güçlü bir marka olarak kuruldu. Bu arada marka da şiddetle önde gelen Asyalı bir üretici olarak geliştirdi ve dünyanın çeşitli orijinal ekipman sözleşmeleri sağladı.
    Deldo 15 yılı aşkın süredir Avrupa içinde Roadstone lastikleri dağıtımı şu an için tercih edilen iş ortağı olmuştur. Bu işbirliği sayesinde, uzun vadeli destek high-end kalitede, lastik geliştirme verdik.

Roadstone, Nexen tarafından yapılan, Avrupa pazarında güçlü bir konuma sahiptir ve mükemmel fiyat / kalite oranı temsil eder, yaz ve kış lastikleri hem geniş bir ürün yelpazesi de dahil olmak üzere.
    Roadstone gerçekler:
    Çok geniş boyut aralığı
    1998 yılından bu yana Avrupa'da satılan
    Kuru ve ıslak koşullarda iyi kullanım
    Kolay denge için

http://www.deldo.com/gb/tyres/premium-brands/
  • bende var o lastik aldığım arabanın üzerinde geldi almayın dandik bi lastik yol tutuş felan yok ses desen oda fazlasıyla var ıslakta yol tutuş iyi ama şimdi allahı var cok berbat dıyemem sınırlarında kullandıgım ıcın aracı onunda etkısı olabılır ama kuruda felan ıyı degıl kısaca almayın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.