Şimdi Ara

Roaccutane - Zoretanin Hakkında Herşey! (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (2 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil
5 sn
10.289
Cevap
103
Favori
2.353.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Karar senin 1 ay sonra falan alıştım ben aynen devam ettim 4 ay falan oldu sanırım bayramdan sonra peeling yapıcak doktor sonra tedavi biticek %30 sivilceler tekrar çıkabiliyormuş ama benim sivilcelrim felaketti tek tük çıksada önemli değil zaten 1-2 sivilceyi hallederim ben bir türlü..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kelberTh -- 2 Ekim 2008; 18:04:01 >
  • 4 aylık tedavide %26 6 aylığında yüzde %21 çıkma şansı var.(benim kilom için 7200mg'mış bu oran denizli satıcı-tanıtıcısı çok yakın bi tandıdığımız) doktorlar arasında görüş farklıları var bazıları 4 ay normal kullandırıyor sonra doz düşürüyo veya düşük doz başlıyo falan ... tekrar ederse zaten 2. roaccutane tedavisini uyguluyorlar yine direnirse ki çok nadir artık nadirin nadiri oluyormuş arka arkaya devam ediyolar roaccutane veyahut kaynağını araştırmaya çalışıyorlar neden oluyo böyle whazzup ? diyorlar bi zaten intihar vakasıda bildiğim kadarıyla böyle bişey genç bir eleman bunu arka arkaya 6-7 kere kullanıyor hssktr ! heralde düzelmicek ben bu gece ölmessem ölmem hiç bir vakit diyor uçuveriyor .. yani ilaçla ilgisi yok... muhtemelen eleman yurtseven kardeşler falan dinliyodu mazlum-manik depresif karakterliydi dayanamdı gitti yani
  • Bu doktor ilacı vermicek arkadaşın dedigi gibi doktoru degiştirmek en iyisi olucak heralde.. semih dişler uzadımı dişler
  • quote:

Orjinalden alıntı: kelberTh

kırmızılıkları roaccutane tedavisinden sonra peeling yaparak geçiricek..

bu bahsettiğiniz kırmızı lekelerde normal cilde göre çöküklük yada kabarıklık yoksa zaten roaccutane tedaviniz bittikten 2-3 ay sonra cildinizde birşey kalmaz, peeling çökük veya kabarık izler için yapılır kırmızılıklar için değil.
  • savaşa devam . bende çökük yok kırmızılık ve genişlemiş gözenek var onlar için peeling gerekir mi
  • quote:

Orjinalden alıntı: kir-pi

quote:

Orjinalden alıntı: kelberTh

kırmızılıkları roaccutane tedavisinden sonra peeling yaparak geçiricek..

bu bahsettiğiniz kırmızı lekelerde normal cilde göre çöküklük yada kabarıklık yoksa zaten roaccutane tedaviniz bittikten 2-3 ay sonra cildinizde birşey kalmaz, peeling çökük veya kabarık izler için yapılır kırmızılıklar için değil.

çöküklük yada kabarıklık yok sadece kırmızı izler ama doktorun bana dediği bu tedaviden sonra peeling yaparak izleri geçiricem dedi..
  • bence sadece kırmızılıklar için ilaç bittikten sonra 2 ay kadar bekleyin o süre zarfında zaten kendiliğinden geçmiş olurlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: pınar_

savaşa devam . bende çökük yok kırmızılık ve genişlemiş gözenek var onlar için peeling gerekir mi

kırmızılıklar için hayır ama tedaviniz bittikten sonra hala genişlemiş gözenekleriniz varsa peeling yapılabilir.
  • bende yarın başlıyacagım inşallah..suratım sivilceler 4 senedir var.17 yasındayım.60 kiloyum 179 boyundayım.acaba kaç mg kullancam??.yarın doktora gidecem.resmen heyecanlıyım..geçsin istiyorum artık..insanların suratına bakamıyorum bazen.başladıktan sonra size gelişmeleri yazacam..
  • quote:

Orjinalden alıntı: nemesisnej

bende yarın başlıyacagım inşallah..suratım sivilceler 4 senedir var.17 yasındayım.60 kiloyum 179 boyundayım.acaba kaç mg kullancam??.yarın doktora gidecem.resmen heyecanlıyım..geçsin istiyorum artık..insanların suratına bakamıyorum bazen.başladıktan sonra size gelişmeleri yazacam..

gün 15 felaket kepeklenme var her gün duş alıyorum başlayanlarda daha önceden kepek sorunu yaşanmışsa muhtemelen tetikliyor şaka maka 20'lik bir kutu bitirdim ve göz damlalarıyla sürdürüyorum yaşamamı
  • 16 yaş roaccutane için küçükmü doktora kaç aydan beri gidiyorum 10 tane krem kullandım nerdeyse(aknilox,aksil 2.5,aksil 5,isotrexin,nadixa,benzamycin,uhu gibi bir krem ve 1-2 tane adını hatırlamadığım krem) hiçbirisi işe yaramadı hala yazmıyor roaccutane'yi
  • Yamacıma gel sende bendensin.. Bu gibi doktorların hepsine burdan

• arkadaşlar bu ilaç sırtta çıkan sivilcelere de etkiediyor mu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: metarc

arkadaşlar bu ilaç sırtta çıkan sivilcelere de etkiediyor mu?

evet ....
  • yine benzamycin ve sivex adlı losyonu verdi doktor
  • quote:

Orjinalden alıntı: Black Sabbath

yine benzamycin ve sivex adlı losyonu verdi doktor

tanıdık falan mı bide yaşın 17-18 değilse vermek istememiş olabilir
  • Yaa bu ilaç mı yapıyor kepeği. Bende diyorum noluyoruz. Acayip bi kepek sanki kafamdan aşağı kar yağıyor

Kepeğe çözüm olarak ne yapabiliriz ? İnanın çok rahatsızım
  • quote:

Orjinalden alıntı: JimBeam

Yaa bu ilaç mı yapıyor kepeği. Bende diyorum noluyoruz. Acayip bi kepek sanki kafamdan aşağı kar yağıyor

Kepeğe çözüm olarak ne yapabiliriz ? İnanın çok rahatsızım

ben şuanda saçlarımı kısalttım eğer kısa saçı pek sevmiyorsan efela ile nefes alacak şekilde açtır öncelikle 2. olarak ben her gün duş-banyo alıyorum kepek şampuanı kullanıyorum tam olarak geçmediyse kepek oldukça azaldı ama saç dökülmesi durmayacak gibi lapur-lupur iniyor saçlar benim kesinlikle kafanı kurutan bir şey kullanma nizoral gibi ...
  • şu anda roaccutane kullanan herkes beni friend'e eklesin ordan msn alıp tecrübeleri paylaşırız beyler ve bayanlar gerçekten işe yarıyor ... uyguladığım bir msn friend var şuanda sınıftandan da 2-3 kişinin aklını çelmeye çalışıyorum şuan toplu kullanmak gerçekten sizi rahatlatıyor
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.