Şimdi Ara

Roaccutane - Zoretanin Hakkında Herşey!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: darknes1905 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 15 Misafir (14 Mobil) - 1 Masaüstü15 Mobil
10.115
Cevap
104
Favori
1.734.246
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Sağlıklı Yaşam >> Roaccutane - Zoretanin Hakkında Herşey!
Giriş
    0 Mesaj
    Ben differin jel ile zoretanin i aynı anda kullanıyorum sakıncası olur mu acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Arkadaşlar 8 aylık tedavi sürecimin 5 Ayda tamamlamış bulunuyorum. biteli 2ay oldu. tam sonuç almadan yazmadım. geçen iki ayda hiçbir olumsuzluk yaşamadım 1 tane bile çıkmadı sivilce denen illet...

Neden erken bitirdiniz nasıl anlaşılıyor derseniz. kan alma sonuçlarında kolestrol yüksek çıktı ve hemen sonlandırdılar...

Tekrar soylemek istiyorum ben sivilce konusunda oldukça ağır hastaydım. ve bu 5 ay boyunca gunde 1 adet 10mg ile bitirdim. hiç bir yan etkisinide görmedim. 20 30mg ciddi anlamda sıkıntılı. ''önceden kullandım gerçekten sıkıntı''

Not; son olarak şunuda eklemek istiyorum ilaç kış aylarında insana huzursuzluk vermıyor kurutma açısından yaz ayı ciddi sıkıntılı. birde bu 5 aylık sürede hiç sıkılmadan 80 derece kolanyağı ile her yarım saatte bir temizliğimi yaptım yani neredeyse elimi yüzümü kolanya ile yıkıyordum.

geçmiş olsun...
    |
    |

• Yüzbaşı
    696 Mesaj
    Şu corona virüs korkusundan dolayı doktora nasıl gidecem kara kara onu düşünüyorum. Doktorum bana yaklaşık 6-7 aylık bir tedavi önerdi ve ben şuan 4. aydayım galiba yarım bırakmak zorunda kalacam.

|
    |

|
    |
    zibidi gonzales

ben de 4.ayımdayım.. günlük 30 mg kullanıyorum
    acaba aile hekimi yazmaz mı sağlık ocagına gitsek??
    yarıda bırakmak da istemiyorum
    canım hapım 8-9 yıl önce kullandım giden sivilcelerin izi hala durur. acaba ergenlik deyip bıraksaydım kendi kendine geçse izler durur muydu merak konusu
    |
    |

Orijinalden alıntı: Zibidi Gonzales

ben de 4.ayımdayım.. günlük 30 mg kullanıyorum
    acaba aile hekimi yazmaz mı sağlık ocagına gitsek??
    yarıda bırakmak da istemiyorum
    kardeşim, aile hekimin yazsa bile, her ay teste girmen gerek. Çok sağlıksız bi durum öyle kafanıza göre yazdırı kullanmayın.

Ben 1 aydır kullanıyordum, Ama corona sebebiyle doktora hayatta gitmem şuan.

Sivilceli gezerim daha iyi.

Getirip aileme bulaştırsam ömür billah acı çekerim.

Tavsiyem;

1- Doktor kontrolleri olmadan devam etmeyin. Yan etkileri çok fazla, karaciğeri elinize alırsınız.
    2- Virusu ciddiye al, evde kal, en azından hastaneye gitme.
    zibidi gonzales

quote:

Orijinalden alıntı: ManEssence

kardeşim, aile hekimin yazsa bile, her ay teste girmen gerek. Çok sağlıksız bi durum öyle kafanıza göre yazdırı kullanmayın.

Ben 1 aydır kullanıyordum, Ama corona sebebiyle doktora hayatta gitmem şuan.

Sivilceli gezerim daha iyi.

Getirip aileme bulaştırsam ömür billah acı çekerim.

Tavsiyem;

1- Doktor kontrolleri olmadan devam etmeyin. Yan etkileri çok fazla, karaciğeri elinize alırsınız.
    2- Virusu ciddiye al, evde kal, en azından hastaneye gitme.

Alıntıları Göster
    geçen ay teste girdim,kan değerlerim oldukça iyidi
    beslenmem aynı şekilde devam etti,30 mg çok uçuk bir doz değil
    4 ay sabredip de yarıda bırakmak istemiyorum,sadece bu dertten muzdarip olanlar anlar beni
    ama dediğin gibi ortalık bayağı karışık bilmiyorum,gidişata göre yaparız bir şeyler

• Uzaklaştırılmış 3 gün cezanın, 2 gün 21 saat 31 dakika kadarı kaldı.
    quote:

geçen ay teste girdim,kan değerlerim oldukça iyidi
    beslenmem aynı şekilde devam etti,30 mg çok uçuk bir doz değil
    4 ay sabredip de yarıda bırakmak istemiyorum,sadece bu dertten muzdarip olanlar anlar beni
    ama dediğin gibi ortalık bayağı karışık bilmiyorum,gidişata göre yaparız bir şeyler

Alıntıları Göster
    Anlıyorum, 1 ay kullandım, ağzım burnum gözlerim her tarafım ayrı bi rahatsızlandı. Hatta bağırsaklarım bile.

4 ay sonrasını tahmin edemiyorum, kaldıki ben günlük 20mg aldım

ama 1 ay ben yeni olduğum için bırakıcam. 4 ay uzun bir süre, sende haklısın.

• Er
    0 Mesaj

hocam merhaba benimde yüzüm şişti ben şuan hala kullanıyorum çok aşırı şişlik değil fakat şiş sizde ki şişlik geçtimi kaldımı acaba
    |
    |
    aLCoHoL111 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    zibidi gonzales

quote:

Orijinalden alıntı: ManEssence

Anlıyorum, 1 ay kullandım, ağzım burnum gözlerim her tarafım ayrı bi rahatsızlandı. Hatta bağırsaklarım bile.

4 ay sonrasını tahmin edemiyorum, kaldıki ben günlük 20mg aldım

ama 1 ay ben yeni olduğum için bırakıcam. 4 ay uzun bir süre, sende haklısın.

Alıntıları Göster
    dün doktora gittim,kapıda ne için geldiniz
    işiniz acil mi vs diye sordular,randevusuz gittim,beklemeden sıram geldi
    kimse yoktu benden başka
    tahlil vs yapmadan 30 mg ile devam dedi

• Teğmen
    172 Mesaj
    quote:

dün doktora gittim,kapıda ne için geldiniz
    işiniz acil mi vs diye sordular,randevusuz gittim,beklemeden sıram geldi
    kimse yoktu benden başka
    tahlil vs yapmadan 30 mg ile devam dedi

Alıntıları Göster
    Hocam şehir neresi? Bana ilk ay sabah 10 akşam 20 verdi. İkinci ayda sabah 20 akşam 20 verdi. Şimdi ne olacak bilmiyorum. Herhalde ben de gitmek zorunda kalacağım...

• Yarbay
    4669 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    zibidi gonzales

quote:

Orijinalden alıntı: koloby0223

Hocam şehir neresi? Bana ilk ay sabah 10 akşam 20 verdi. İkinci ayda sabah 20 akşam 20 verdi. Şimdi ne olacak bilmiyorum. Herhalde ben de gitmek zorunda kalacağım...

Alıntıları Göster
    edirne hocam,ilk ay 40 ile başlamıştım sonra 50 yaptı benimkini de..
    |
    |
    İyi günler şey roaccutane tedavisinde benim 3.ayım ama korona virüs nedeniyle hastaneye gidemiyorum sağlık ocağında yazarlar mı yada napıcam

• Teğmen
    174 Mesaj

Uzman doktorun yazmasi lazim.Doktorunuza ulasip durumu izah edin, roaccutane ara verilmeden kullanilmasi lazim yoksa fayda saglayamazsiniz.

|
    |
    Rabiş22 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Orjinal Laptop Yedek Parça
SEO
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,766
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.