Şimdi Ara

Roaccutane - Zoretanin Hakkında Herşey!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir (8 Mobil) - 3 Masaüstü8 Mobil
5 sn
10.246
Cevap
103
Favori
2.056.778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 hafta
  • Cevaplayan Üyeler 1430
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 51
  • Ortalama Mesaj Aralığı 11 saat 59 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 9
  • Favoriye Eklediklerim 103
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • kir-pi (1765 mesaj) edibe (205 mesaj) Cronic (189 mesaj) Avatarlamaca (185 mesaj) uzunsaclıkeladam (139 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1277 mesaj) Mobil (1181 mesaj) Tablet (183 mesaj) (2 mesaj) Mini (102 mesaj) Uygulama (25 mesaj) (3 mesaj) (38 mesaj)
  • @
4 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Sağlıklı Yaşam >> Roaccutane - Zoretanin Hakkında Herşey!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    31 Mesaj
    duymustum ama bu kadar cabuk ve etkılı olacagını dusunmemıstım
    |
    |
  • Yüzbaşı
    597 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: sahin53

duymustum ama bu kadar cabuk ve etkılı olacagını dusunmemıstım

bence kendini yormamaya bak yok sa 2 gün kendine gelemiyorsun tecrübe ile sabit :)
    |
    |
  • Er
    14 Mesaj
    bugün 9 gün oldu :( dudaklar başladı kurumaya.gözlerim zaten kuruo hala.yapay gözyaşı kullanıyorum.geçsin şu günleer
    |
    |
  • Çavuş
    49 Mesaj
    doktara gittim hemen bu ilaci soledi ama farkli bi isimde ilac verdi ayni ikiside dedi.. bugun 3. gunum yan etki belirtisi yok daha
    |
    |
  • Yüzbaşı
    597 Mesaj
    zerotanin verdi heralde ...

bu arada gün 30 hayatımda nadir gördüğüm pislik sivilcelerden çıkarmaktayım öyle büyü sorunu olmuyanlar cengaverlik yapıp kullanıyım demesin nerden nereye geldim
    |
    |
  • Yüzbaşı
    597 Mesaj
    abone oldum tekrar habire biri res attıyor server'a
    |
    |
  • Yüzbaşı
    597 Mesaj
    ilk test

kolestrol 159,79
    triglesid 69,03
    hdl kolestrol 42,46
    ldl kolestrol 123,00
    vldl kolestrol 13,81
    ast 26,29
    alt 34,38

1 aylık kullanım sonucu

kolestrol 160
    triglesid 163
    hdl kolestrol 35
    ldl kolestrol 93
    vldl kolestrol 33
    ast 25
    alt 35

hdl ve ldl kolestrol'üm normalden daha düşük çıkmış doktorum tatildeydi soramadım kir-pi acaba ne anlam ifade ediyor ?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    377 Mesaj
    yarında benim testler geliyor :)
    |
    |
  • Yüzbaşı
    597 Mesaj
    internet araştırmam olumlu olduğunu gösteriyor birazdan kuzenimede sorucam tıp mezunu tusçulardan sanırım evet akdenizlilik işe yarıyor ...
    |
    |
  • Yarbay
    5124 Mesaj
    HDL nin yüksek olması LDL nin düşük olması iyidir, testlerin ikincisinde sadece trigliseridinizde artma var gibi görünüyor ancak hala normal sınırlar içinde şu an için bir sorun yok gibi görünüyor
    |
    |
  • Er
    10 Mesaj
    SLM ARKADAŞLAR.BENDE 3.5 AYDIR KULLANIYORUM.2.5 AYIM KALDI.SİZE ŞUKADARINI SÖYLÜYORUM EĞER İLK 1-2 AY YÜZÜNÜZ ÇOK KÖTÜ OLUYO BENİM ÇOK KÖTÜ OLDU.MAYIN TARLASI GİBİ EĞER BUNA DAYANABİLİRİM DİYOSANIZ BENCE KULLANMALISINIZ.İLK 1-2 AY ÇOK KÖTÜ OLDU URATIM KIZARDI.AMA ONDAN SONRA GEÇMEYE BAŞLIYO VE BENİM ŞUAN SURATIMDA BİŞEY KALMADI SADECE DERİ ALTINDA KIRMIZILIK VAR BİRAZ ODA SONUNA DOĞRU GEÇİCEK.YANİ ŞUNU DÜŞÜNÜN 7.KUTUDAYIM VE DAHA 5 KUTU DAHA İÇİCEM ONDAN SONRAKİ SONUÇ NASIL OLUR ONUDA SİZ DÜŞÜNÜN.BENİM TENİM ŞUAN OKADAR YUMUŞAKKİ BEBEK TENİ GİBİ.ABARTMIYORUM BEBEK TENİ GİBİ.YAN ETKİLERİDE ÖYLE DEPRESYON FALAN YAPMIYO AMA İLK AY BURUN KANAMASI YAPTI 3 KERE FALAN.ÇÜNKÜ İLK AYLAR BURNUN İÇİ DE KURUYO AMA ŞUAN BURUN KURULUĞU YOK.SADECE BENDE YAPTIĞI VE ŞUANDA DEVAM EDİYOR DUDAK KURULUĞU TEK YAN ETKİSİ BENDE DUDAK KURULUĞU KABUK OLUYO DUDAKLARIM RESMEN AMA ONU HARİCİNDE HERŞEY SÜPER GİDİYOR.İLK AYLAR CİLT KURULUĞUDA YAPIYOR.TABİİ Kİ DOKTOR KONT OLMALI.AMA TEK KELİMEYLE KESİN SONUÇ
    |
    |

• Yüzbaşı
    597 Mesaj
    bende her sabah niye nefessiz kalıyorum diyorum illadin bağımlısı oldum neredeyse o bitsin su falan sıkıcaz heralde
    |
    |
  • Yarbay
    5124 Mesaj
    burun kuruluğu sorunu yaşayan arkadaşlar burun içine fucidine krem, furacin pomad gibi ilaçları yatmadan önce pamuklu kulak çubukları ile sürrerlerse rahat ederler ayrıca bu uygulama burun kanamalarınıda engeller.
    |
    |
  • Onbaşı
    31 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: SERAP86

SLM ARKADAŞLAR.BENDE 3.5 AYDIR KULLANIYORUM.2.5 AYIM KALDI.SİZE ŞUKADARINI SÖYLÜYORUM EĞER İLK 1-2 AY YÜZÜNÜZ ÇOK KÖTÜ OLUYO BENİM ÇOK KÖTÜ OLDU.MAYIN TARLASI GİBİ EĞER BUNA DAYANABİLİRİM DİYOSANIZ BENCE KULLANMALISINIZ.İLK 1-2 AY ÇOK KÖTÜ OLDU URATIM KIZARDI.AMA ONDAN SONRA GEÇMEYE BAŞLIYO VE BENİM ŞUAN SURATIMDA BİŞEY KALMADI SADECE DERİ ALTINDA KIRMIZILIK VAR BİRAZ ODA SONUNA DOĞRU GEÇİCEK.YANİ ŞUNU DÜŞÜNÜN 7.KUTUDAYIM VE DAHA 5 KUTU DAHA İÇİCEM ONDAN SONRAKİ SONUÇ NASIL OLUR ONUDA SİZ DÜŞÜNÜN.BENİM TENİM ŞUAN OKADAR YUMUŞAKKİ BEBEK TENİ GİBİ.ABARTMIYORUM BEBEK TENİ GİBİ.YAN ETKİLERİDE ÖYLE DEPRESYON FALAN YAPMIYO AMA İLK AY BURUN KANAMASI YAPTI 3 KERE FALAN.ÇÜNKÜ İLK AYLAR BURNUN İÇİ DE KURUYO AMA ŞUAN BURUN KURULUĞU YOK.SADECE BENDE YAPTIĞI VE ŞUANDA DEVAM EDİYOR DUDAK KURULUĞU TEK YAN ETKİSİ BENDE DUDAK KURULUĞU KABUK OLUYO DUDAKLARIM RESMEN AMA ONU HARİCİNDE HERŞEY SÜPER GİDİYOR.İLK AYLAR CİLT KURULUĞUDA YAPIYOR.TABİİ Kİ DOKTOR KONT OLMALI.AMA TEK KELİMEYLE KESİN SONUÇ

ne zman ilk iyileşme belirtileri başladı vede kacıncı ne zman tenın yumusyor :D ayrıca bende sıvılceden cok kızarıklıklar var bunlarda gıdıyormu bu ılacla
    |
    |

• Yüzbaşı
    597 Mesaj
    2 kutu bitti 3'.deyim (20mg) pek yumuşama olduğunu söyliyemem...
    |
    |
  • Er
    10 Mesaj
    2.AYDAN SONRA BAŞLIYO İYİLEŞMEYE AMA 3.AYDAN SONRA ÇOK DAH Aİİ OLUYO.BENİMDE KIZARIKLIK ÇOK VARDI.ŞUANDA VAR DAHA DA GEÇİCEK AMA ÇOK AZICIK NOKTA NOKTA.SABRET EMİN OL ÇOK GÜZEL OLUCAK
    |
    |
  • Er
    10 Mesaj
    BEN BİR AYDA 2 KUTU KULLANIYORUM.GÜNDE 40 MG İÇİYORUM.7.KUTUMDAYIM YANİ 3 AY BİTTİ 4.AYIN İÇİNDEYİM VE DAHA BU AY TAM İYİLEŞME GÖSTERDİ VE CİLDİM YUMUŞADI.SENİNDE ÖYLE OLUCAK.SADECE BİRAZ SABRET.DÜZENLİ VE KONTROLLÜ GİT VE CİLDİNİ TEMİZ TUT.
    |
    |
  • Onbaşı
    31 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: SERAP86

BEN BİR AYDA 2 KUTU KULLANIYORUM.GÜNDE 40 MG İÇİYORUM.7.KUTUMDAYIM YANİ 3 AY BİTTİ 4.AYIN İÇİNDEYİM VE DAHA BU AY TAM İYİLEŞME GÖSTERDİ VE CİLDİM YUMUŞADI.SENİNDE ÖYLE OLUCAK.SADECE BİRAZ SABRET.DÜZENLİ VE KONTROLLÜ GİT VE CİLDİNİ TEMİZ TUT.

çok teşekkür ederim bilgilendirdiğin için bende gunde 40 mg içiyorum. dedıgın gıbı bu tedavının en onemlı noktası sabır
    |
    |
  • Yüzbaşı
    597 Mesaj
    herkes 40mg kullanıyor heralde benim kilom 67'sizlerinki kaç ?
    |
    |
  • Er
    12 Mesaj
    slm bugun 20.gunum sıvılcelerım cok cıktı ya yuzumdekılerden sıkayetcıydım sırtımdada cıkmaya basladılar dudaklarım cok kuruyo bapanthene kullanıyorum gulunce kanıyo dudaklarım gunde 30mg kullanıyorum nezaman duzelmeye baslıycak bu yuzum :(
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
pubg mobile uc
vp satın al
bankacılar
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,258
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.