Şimdi Ara

roaccutane kullanmış olanlar gelebilir mi

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
6
Cevap
0
Favori
77
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> roaccutane kullanmış olanlar gelebilir mi
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    4753 Mesaj
    sabah 20 akşam 20 mg ilac kullanıyorum,göz kurulugu yapiyor
    eczaneye gidip göz damlası almak istiyorum,hangisinden alayım?

|
    |
    Ben standart bir goz yasi damlasi almistim da cok kotu bir sey abi, ben erken birakmistim yine de aylarca goz kurulugu devam etti, sabah kalktigimda yanimdaki bardakta kalan suyu suratima dokuyordum abartisiz, igrenc bir durum.

Yillar gecti, hala sabah kalktigimda biraz kuru oluyor gozlerim, ilac oncesi hic olmayan bir problem.

Ha sivilcem var mi? Hayir yok, ama belki zaten yasim buyuyunce de olmayacakti, bilemeyiz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarbay
    4753 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Yirikalische

Ben standart bir goz yasi damlasi almistim da cok kotu bir sey abi, ben erken birakmistim yine de aylarca goz kurulugu devam etti, sabah kalktigimda yanimdaki bardakta kalan suyu suratima dokuyordum abartisiz, igrenc bir durum.

Yillar gecti, hala sabah kalktigimda biraz kuru oluyor gozlerim, ilac oncesi hic olmayan bir problem.

Ha sivilcem var mi? Hayir yok, ama belki zaten yasim buyuyunce de olmayacakti, bilemeyiz.
    3 haftadır kullanıyorum tabiri caiz ise agzımın icine etti
    dudaklara krem sürüp duruyorum,rahatca bir sey yiyip içemiyorum
    herkes normal diyor galiba ben de bu gidisle bırakırım

Evet dudak olayi normal.

Ben sana bu kadari da fazla diyerek biraktigim olayi anlatayim. Belki bazilarina CSB gibi gelecek ama su forumda hic CSB yazmamis insanim, isteyen arastirsin.

Sanirim 4. ayimdaydim, tahmin etmedigim bir sey oldu ve penisimin bas kisminin etrafi kabuk tutmaya basladi kuruluktan. Neyse dedim, ama sonra fark ettim ki biraz bile erekte olsam aninda orasi fazla gerildigi icin kanamaya basliyor. Oyle elin kanadigindaki gibi bir aci hissi de degil, sanki bir sinire dokunuyormus gibi bir agri hissi olusuyor. Bu olay oldu, ertesi gun baslarim ulan boyle ise, iki sivilce gidecek diye bu cekilir mi dedim ve biraktim. Yaklasik 1 ay icinde tamamen duzeldi.

Herkese boyle olacak diye bir sey yok, insandan insana cok degisebiliyor etkileri, ama ben gecmise donssm boyle bir sey yapmazdim.bir daha.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    zibidi gonzales kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4753 Mesaj

hocam naptın yaa,okurken canım acıdıumarım öyle bişey başıma gelmez
    teşekkür ederim tecrübelerinizi aktardıgınız için.
    |
    |
    Yirikalische kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bro bir yakınım kullanıyordu 3-4 ay kullandı. faydasından daha fazla zararları çok ve akne izlerine fayda etmiyor güneşde leke bırakıyor ağız kuruluğu falan yapıyor değmez yani
    Yinede sana kalmış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Reklamlar
SEO
Sohbet
kolayoto.com
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.