Şimdi Ara

Roaccutane başlamalıyım kullananlar bakabilir mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Cildimde çok fazla sivilce var. Her türlü yolu denedim ama bu ilaçtan başka geçirecek gibi değil. Bugün kan verdim cuma sonuçlar çıkacak. Sizce başlamalımıyım. İlacı kullananlar yardımcı olabilir mi? Nasıl yan etkilerini gördüler bilgileri paylaşırsa çok güzel olur teşekkürler

• bende başladım 10.gün felan dudaklar kuruyor ona da gece yatmadan hametan sürüyosun böbrek ağrısı oluyor vs. vs. yan etkisi çok ama seni etkileyecek düzeyde değil yani kimse gelipte bana sen ilaç mı kullanıyosun demedi insanın yaşamını da etkilemiyor ama sana şunu söyliyim o sivilceler geçmicek bu ilaçlar kökten temizliyor sivilce lekelerini yağları yüzün bir yere girdiğinde parlamıyor yani tedavisi bitenlerde çok memnun bence illaki bir gün başlıcaksın daha da geciktirme ayrıca roaccutan aknetrent vs. aynı ürünlerin farklı markaları
  • Bende başladım bugün 2.günüm bakalım yalnızdoktor roaccutane yazdı fakat eczane izoteratain verdi sizce aynı etkiye mi sahip. Netten baktığıma göre işlevi aynı diyenler var aynı maddeden yapılıp marka farklı diyen. Roaccutane nın daha etkili ilaç olduğunu söyleyenlerde var sizce nasıl siz hangisini kullanıyosunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: diğdemmmm

Bende başladım bugün 2.günüm bakalım yalnızdoktor roaccutane yazdı fakat eczane izoteratain verdi sizce aynı etkiye mi sahip. Netten baktığıma göre işlevi aynı diyenler var aynı maddeden yapılıp marka farklı diyen. Roaccutane nın daha etkili ilaç olduğunu söyleyenlerde var sizce nasıl siz hangisini kullanıyosunuz

valla orası meçhul her şeyi diyen var ancak etken maddeleri aynı yani hepsi sivilceleri geçirir tamamen psikolojik ben aknetrent kullanıyorum memnunum
  • ben 7 sene önce 9 ay süreyle roaccutane tedavisi oldum, yan etkiler bünyeye göre değişir, hiç olmayabilir de, kendinizi şartlandırmayın öncelikle, mesela bende sadece ürtiker problemi olmuştu, sonuca gelirsek, ilk yıllar her şey güzeldi ancak sonradan yine çıkmaya başladılar, ama önceden çıbanlar çıkarken şimdi insani boyutlarda sivilceler çıkıyor :) bu durumda elbet kişiden kişiye göre farklılık gösterir, yine de tedavi olduğum için hiç pişman olmadım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.